Warsztaty z nowymi cyfrowymi mikserami audio firmy Allen & Heath z serii CQ (wtorek 19/09)

15-09-2023

🎶 Zapraszamy na warsztaty z nowymi cyfrowymi mikserami audio firmy Allen & Heath z serii CQ! 🎶

Dla każdego miłośnika dźwięku 🎧, ważna jest precyzja i jakość narzędzi, z którymi pracuje. Dlatego z ogromnym entuzjazmem ⭐ chcemy przedstawić Wam najnowszą serię mikserów od Allen & Heath — serię CQ.

Firma Allen & Heath przedstawiła serię CQ — to zestaw kompaktowych cyfrowych mikserów stworzonych z myślą o muzykach 🎸, inżynierach dźwięku 🎜, producentach domowych, małych miejscach koncertowych 🎤 oraz instalatorach AV. CQ skupia się na łatwości użycia i szybkości konfiguracji.

Keith Johnson, menedżer produktu w firmie Allen & Heath mówi: "W tej cenie użytkownicy często muszą wybierać pomiędzy mikserem analogowym średniej klasy a cyfrowym mikserem wejściowym. Z CQ nie ma kompromisów. To w pełni wyposażony mikser 96kHz z niesamowitą jakością dźwięku 🎶 oraz inteligentnymi narzędziami, które niezależnie od Twojego doświadczenia, pozwalają miksować sprytniej, brzmieć lepiej i pracować szybciej. Wystarczy dodać dźwięk!” 👏

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o tych innowacyjnych mikserach i poznać je osobiście? 🤔 Przyjdź na nasze warsztaty, które odbędą się 19 września we wtorek o godzinie 16:00 w naszym sklepie muzycznym w Krakowie 🏢. Będzie to okazja, aby z bliska przyjrzeć się tym urządzeniom, dowiedzieć się o ich funkcjach oraz przekonać się o ich wyjątkowej jakości.

Podczas warsztatów omówimy między innymi:

  • Nową innowacyjną technologię przetwarzania 96kHz 💻
  • Funkcje, które upraszczają i przyspieszają codzienne zadania dla użytkowników na każdym poziomie zaawansowania 🔍
  • Wysokiej jakości rewerbery, opóźnienia i algorytmy modulacji 🍂
  • Opcje nagrywania i odtwarzania dostępne w mikserach serii CQ 💿

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby zgłębić tajniki nowych mikserów serii CQ od Allen & Heath 🎉. Czekamy na Ciebie w naszym sklepie w Krakowie!

📅 Zapisz się już teraz i zanurz się w świecie profesjonalnego dźwięku z Allen & Heath serii CQ! 🎶

Polecane produkty

Polecane artykuły

Premiera nowej serii cyfrowych mikserów audio Allen & Heath z serii CQ

Premiera nowej serii cyfrowych mikserów audio Allen & Heath z serii CQ

01-09-2023
Normalnie świat oszałał! 🌍💥 Premiera za premierą! 🎉 Dzisiaj miała miejsce premiera nowej serii cyfrowych mikserów audio Allen & Heath z serii CQ. 🔊🔉 Seria CQ obejmuje trzy modele mikserów: CQ-12T, CQ-18T i CQ-20B. Wszystkie modele są wyposażone...