Nowości na nowy 2024 rok

25-01-2024

Rozpocznij Rok 2024 z Muzycznymi Nowościami!

Styczeń 2024 przynosi mnóstwo emocjonujących nowości do naszej oferty instrumentów! Jest to idealny czas, aby odświeżyć swoją kolekcję muzyczną i odkryć nowe brzmienia. Oto przegląd najświeższych dodatków:

Markbass - Włoska Elegancja w Basie

Niedawno, na przełomie 2023 i 2024 roku, w ofercie włoskiej marki Markbass pojawiły się nowe comba basowe, które udało się już do nas zamówić (powinny być u nas od ręki w sklepie). Te wzmacniacze stworzone we Włoszech, są gwarancją najwyższej jakości i doskonałego brzmienia przy niewygórowanej cenie. W naszej kolekcji znajdziecie modele:

Mooer - Nowa Era Multiefektów (Premiera 25 Stycznia!)

25 stycznia 2024 roku (czyli dziś) marka Mooer ogłasza wprowadzenie na rynek nowych multiefektów. Te nowoczesne i wszechstronne urządzenia to prawdziwa rewolucja w świecie efektów gitarowych. Wersja LI to wersja ze wbudowanym akumulatorem. Ciekawe prawda?

Gretsch i Squier - Premiera 18 Stycznia!

18 stycznia dodaliśmy do naszej oferty nowe gitary akustcyzne marki Gretsch oraz gitary elektryczne marki Squier. Te dwie marki łączą tradycję z nowoczesnością, oferując instrumenty dla każdego miłośnika muzyki. Dla przykładu kilka tych instrumentów listujemy poniżej.

Ibanez - Synonim Japońskiej Precyzji od 10 Stycznia

Z początkiem roku Ibanez wypuścił jak co roku całą gamę nowych instrumentów (naprawdę jest tego duż). Jest tego naprawdę sporo. Przeważają przede wszystkim gitary elektryczne i basowe, ale znajdą się także gitary akustyczne, elektro-akustyczne i nawet ukulele. Są to instrumenty zarówno z najwyższej półki cenowej jak i jakościowej jak i instrumenty przeznaczone dla początkujących. Oto kilka przykładów:

Co Następne?

To dopiero początek muzycznych nowości na 2024 rok. Obiecujemy, że będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich nowościach i aktualizacjach oferty na stronie. Bądźcie czujni, bo muzyczne innowacje ciągle się pojawiają. Nie wszystko, co jest w ofercie, jesteśmy w stanie mieć też na sklepie, dlatego jeśli kogoś bardzo interesuje jakiś konkretny instrument, niech się do nas odezwie, może uda się go u nas mieć, tym bardziej że cykl zakupów jest właśnie taki, że przynajmniej raz do roku robimy takie jedno zbiorcze zamówienie instrumentów na sklep.

Cała lista nowości znajduje się poniżej, wystarczy przescrollować stronę poniżej :)

Czy jesteś gotowy na muzyczne odkrycia w 2024 roku? Odwiedź naszą stronę i pozwól sobie na muzyczne inspiracje z najnowszymi instrumentami na rynku!

Polecane produkty