Fraud Blocker

RØDE Zestawy do podcastów

28-03-2024

Rode wypuściło bardzo ciekawe zestawy dla twórców internetowych

  1. Jednoosobowy zestaw do podcastingu – Rode Creator Bundle
  2. Dwuosobowy zestaw do podcastingu – Rode Podcaster Bundle
  3. Czteroosobowy zestaw do podcastingu – Rode Ultimate Podcaster Bundle

Niezwykłe brzmienie, niezwykle proste

Nigdy wcześniej nagrywanie doskonałego i profesjonalnego podcastu nie było takie łatwe. Dzięki RØDECaster Pro II i Duo możesz zastąpić cały pokój pełen drogiego i skomplikowanego sprzętu jednym, intuicyjnym i kompaktowym urządzeniem, które robi wszystko – od początku do końca.

Brzmienie nadawcze, gotowe do emisji

Nie wszystkie mikrofony są równe, niektóre są po prostu lepsze. PodMic uchwyci każdy szczegół Twojego głosu z bogactwem i głębią, dostarczając czystego, gotowego do nadawania tonu, który zachwyci Twoją publiczność.

Dźwięk tak, jak powinien być słyszany

Słuchawki NTH-100 są starannie wykonane, zapewniając wyjątkową jakość dźwięku, najwyższy komfort i ostateczną wytrzymałość – idealne partnerki do nagrywania, miksowania i masteringu Twojego podcastu.

Eleganckie. Stabilne. Ciche.

Elegancki wygląd, niezrównana stabilność i cicha praca - PSA1+ to ostateczna ramię studyjne, pozwalające szybko i łatwo ustawić mikrofon tam, gdzie go potrzebujesz, kiedy go potrzebujesz.

Przynieś wolność bezprzewodową do swojego podcastu

Odłącz kabel i twórz bez ograniczeń, dodając bezprzewodowy system mikrofonowy do swojego zestawu podcastowego. RØDECaster Pro II i Duo mogą się łączyć z dwoma nadajnikami bezprzewodowymi RØDE Series IV, takimi jak Wireless PRO, Wireless ME i Wireless GO II.