Fraud Blocker

Opinie

Zbieramy opinie o nas i naszej ofercie z różnych kanałów, takich jak Facebook, Google, JustReview i Trusted Shops. Opinie o nas samych z Trusted Shops są weryfikowane przez tę firmę. Natomiast opinie o naszych produktach gromadzimy sami za pomocą specjalnego formularza, dostępnego na stronie produktu. Po wystawieniu opinii, ta pojawia się na dole strony oraz wpływa na sumaryczny wynik jakości produktu widoczny poniżej ceny produktu.

Każdy niezalogowany użytkownik może wystawić opinię o produkcie, wystarczy kliknąć w gwiazdki na stronie produktu i przyznać odpowiednią ilość gwiazdek. Podobnie, każdy może wystawić opinię o nas na Facebooku, Google i JustReview, niezależnie od tego, czy był naszym klientem czy nie. Opinie na Trusted Shops można nam wystawić jedynie wtedy gdy dokona się u nas zakupu online. Poniżej przedstawiamy listę opinii o nas wraz z sumarycznymi wartościami.

Przy każdej z nich znajduje się link do zewnętrznej strony, na której te opinie są gromadzone. Poza tym sumaryczną wartość opinii przedstawiamy na każdej podstronie naszej strony na widgecie w lewym dolnym rogu. Nigdy nie kupowaliśmy opinii i nie pozyskiwaliśmy ich korzystając z nieuczciwych praktyk.

Chcielibyśmy jednocześnie poinformować naszych klientów, że Skladmuzyczny to przede wszystkim sklep stacjonarny w związku z czym, przygniatająca większość naszych klientów to klienci którzy dokonali zakupu będąc u nas fizycznie, a nie na naszej stronie w związku z czym opinie o nas czy o naszej ofercie nie do końca odzwierciedlają to w jaki sposób podchodzimy do tematu. Według naszej wiedzy nie ma sensowniejszego i bardziej wiarygodnego sposobu na weryfikację niż powodzenie u klientów :) Dzień szczerości w handlu to nasza codzienność :)