Fraud Blocker

O Nas

 

Od ogółu do szczegółu

SKŁADMUZYCZNY.PL jak twierdzą co poniektórzy, to najlepszy sklep muzyczny w Krakowie. Na dzień dzisiejszy zajmujemy się sprzedażą instrumentów i akcesoriów muzycznych. Specjalizujemy się w gitarach elektrycznych, akustycznych, basowych oraz klasycznych, w nagłośnieniu PA, szeroko pojętym homerecordingu i sprzęcie studyjnym (interfejsy audio, mikrofony, monitory studyjne). Sporadycznie sprzedajemy także instrumenty klawiszowe (pianina, syntezatory, klawiatury sterujące). W sklepie znajduje się również serwis gitar, wzmacniaczy i kolumn. 

Trochę historii

Istniejemy od marca 2008 roku i od samego początku naszym celem było zbudowanie marki rozpoznawalnej w środowisku zarówno muzyków profesjonalnych, jak i początkujących. Ponieważ wiemy jak ważne jest nie tylko wyposażenie zawodowców w sprzęt wysokiej klasy, ale także kształtowanie świadomości początkującego muzyka. Mamy czas dla każdego naszego Klienta. Bez wielkich słów można powiedzieć, że sklep nasz wyrósł z potrzeby robienia czegoś, co nadaje życiu sens oraz z pasji do muzyki.

Fundacja KSM -> Tak Brzmi miasto

Potwierdzeniem tego faktu jest działalność fundacji Krakowskiej Sceny Muzycznej, która formalnie powstała 14 lutego 2014 z którą zorganizowaliśmy wspólnie kilkadziesiąt koncertów, festiwal Tak Brzmi Miasto, warsztaty, spotkania, panele dyskusyjne, speed-dating dla muzyków i wiele innych WAŻNYCH rzeczy :) W edukację inwestujemy też samodzielnie organizując warsztaty, prezentacje i spotkania. Wierzymy, że właśnie to — inwestowanie w lokalną społeczność, w młodych, w propagowanie wiedzy i budowanie mocnej sceny — ma sens.

Misja, czyli dlaczego?

Bo jakiż sens miałoby po prostu sprzedawanie instrumentów? :) Niech mottem będzie to o czym mówi Jordan Peterson, sztuka, muzyka to nie jest żadna opcja w życiu, nie potrafimy bez niej żyć, ale potrzebujemy do jej realizacji narzędzi i tu właśnie pojawia się nasza rola. Polecamy się gorąco :)

Nasz kanał na Yotube

Gorąco też polecamy nasz kanał na Youtube, Michał (Cinemon) dwoi się i troi by znaleźć czas by nagrać coś co będzie miało wartość i chyba mu się to udaje, bardzo jednak będziemy wdzięczni jeśli znajdziecie czas by się zaangażować w jego powstawanie, bo tylko Wasz udział powoduje, że kanał nabiera oryginalnych treści. W końcu powstaje on dla Was :)

Dane kontaktowe

Siedziba firmy

SKŁADMUZYCZNY.PL SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

ul. Skawińska 14
31-066 Kraków
Bank Polski PKO BP: 04 1020 2906 0000 1502 0320 8147

 

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta Krakowa-śródmieście w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem 0000554023

NIP: 679-296-30-87

Logo 

logo skladmuzyczny kraków

Kontakt ze sklepem