Fraud Blocker

Premiera nowej serii gitar Fender Vintera II

19-09-2023

Fender Vintera II: Powrót wielkich legend gitary

Dzisiaj, 19 września, w świecie miłośników gitary rozbrzmiewa echa nowej ery. Fender, jedna z najbardziej cenionych marek gitarowych na świecie, prezentuje serię gitar Vintera II. To prawdziwa uczta dla wszystkich tych, którzy tęsknili za brzmieniem legendarnych instrumentów minionych dekad.

Nowy Rozdział: Seria Fender Vintera II Styl vintage na nowo zdefiniowany.

Modele Vintera II łączą w sobie klasyczne kolory, przetworniki charakterystyczne dla danej epoki oraz autentyczne kształty gryfów, które są inspirowane klasycznymi instrumentami i stanowią dla nich źródło inspiracji. Vintera II oferuje niepowtarzalne uczucie gry i niesamowity dźwięk legendarnych instrumentów Fendera.

Gitary z serii Vintera II przynoszą powrót kilku pożądanych i trudno dostępnych modeli do oferty Fendera, takich jak: Bass VI, 70s Telecaster Bass oraz 70s Telecaster Deluxe z fabrycznie zamontowanym Tremolo.

Vintera II - Pięć powodów, dla których pokochasz tę serię:

  1. Klasyczne kolory – inspirowane klasycznymi samochodami z tamtych lat, legendarne wykończenia Fendera takie jak Fiesta Red, Olympic White czy Lake Placid Blue sprawiają, że każdy model z serii Vintera II przyciąga wzrok.
  2. Przetworniki charakterystyczne dla danej epoki – Fender stworzył na nowo ulubione przetworniki z lat 50., 60. i 70., aby zapewnić dźwięk charakterystyczny dla danej epoki – od krystalicznie czystego dźwięku lat 50. po chropowatość i szorstkość lat 70.
  3. Autentyczne kształty gryfów – Kształty gryfów odpowiadają danej dekadzie, a piękne podstrunnice z klonu i palisandru wyglądają, i grają tak samo jak ich klasyczne odpowiedniki z epoki.
  4. Kultowe modele z lat 50., 60. i 70. – pożądane i trudno dostępne modele, takie jak Bass VI, 70s Telecaster Bass czy 70s Telecaster Deluxe z Tremolo, są dostępne w serii Vintera II. 
  5. Powrót podstrunnic z palisandru – Vintera II prezentuje piękne podstrunnice z palisandru, oddając uczucie gry na klasycznych instrumentach, które stały się dla tej serii inspiracją.

Jeśli jesteś miłośnikiem brzmienia vintage i chcesz poczuć się jak w złotych latach rock'n'rolla, Fender Vintera II jest właśnie dla Ciebie. Uderz w struny przeszłości z dźwiękiem przyszłości.

Polecane produkty