TC Electronic Polytune 3 Mini ][ Podłogowy stroik do gitary

  • 499,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy tunera podłogowego PolyTune 3 Mini

  • PolyTune - strojenie wszystkich strun jednocześnie
  • Nowy chromatyczny tuner stroboskopowy - dokładność strojenia 0,1 centa
  • Nowy, bardzo jasny wyświetlacz LCD z czujnikiem natężenia światła
  • Tryby strojenia Drop-D i capo
  • True bypass z cichym strojeniem
  • Wyjście zasilania DC dla innych kostek
  • Mocowanie do pedalboardu - 3M Velcro
  • Kompaktowe rozmiary

 

Ogólny opis

Pierwszy PolyTune 3 mini udowodnił, że tuner o kompaktowej konstrukcji i eleganckim czarnym wyglądzie. może być świetny. Teraz wracamy z nowym PolyTune 3 mini, aby ponownie wstrząsnąć pedalboardami na całym świecie! Połącz nowy, super jasny wyświetlacz z wyjątkowo dokładnym tunerem stroboskopowym oraz przełomowym trybem polifonicznym i otrzymasz najbardziej innowacyjną technologię strojenia, spakowaną w malutkiej obudowie, pomalowanej na najlepszy kolor ze wszystkich - czarny. Strojenie nigdy nie było bardziej rockandrollowe!


Dostrojony do Twojego pedalboardu

Posiadanie nastrojonego instrumentu jest bez wątpienia najważniejszą rzeczą w muzyce, ale to nie oznacza, że tuner musi zabierać dużo cennego miejsca w pedalboardzie. W przypadku PolyTune 3 mini nie otrzymujesz małego tunera, otrzymujesz NAJMNIEJSZY polifoniczny tuner na świecie! Zatem oprócz superszybkiego i dokładnego tunera dostajesz także więcej miejsca na więcej sprzętu. Ta kostka ciągle daje Ci coś nowego.

 

Światło, które prowadzi

Zmieszczenie naszej nagradzanej technologii PolyTune w tej małej obudowie to nie wszystko - zdołaliśmy także umieścić w 3 miniaturowym wyświetlaczu 109 ultrajasnych diod LED, zapewniających natychmiastową i czytelną informację o tym, czy Twój instrument stroi, czy nie, niezależnie od panujących warunków. Wiesz dobrze, co to oznacza - mniej czasu na strojenie, a więcej na dawanie czadu!

 

Kieszonkowa precyzja

Przenosząc nasz ultra precyzyjny chromatyczny tuner stroboskopowy z PolyTune 3 do wyjątkowo kompaktowej obudowy, zadziwiliśmy nawet samych siebie! Otrzymujesz precyzję strojenia na poziomie +/-0,1 centa, co w technicznym bełkocie oznacza "O kurczę, ale precyzja!". Niezależnie od tego, czy potrzebujesz szybko się nastroić na scenie, czy ustawić intonację z niesamowitą precyzją - PolyTune 3 mini sprawdzi się w każdej sytuacji.

 

Siła stroboskopu

Tuner stroboskopowy w PolyTune 3 mini jest superdokładny i superszybki. Strój swoje instrumenty z chirurgiczną precyzją i oszołamiającą prędkością. Brzmi nieźle, prawda? Mówimy o precyzji strojenia +/-0,1 centa, jeśli nie za bardzo wiesz, co to znaczy, to uwierz nam - są na świecie mniej precyzyjne zegary atomowe.

 

Rozświetli Twój dzień

Wyświetlacz w PolyTune 3 mini jest wystarczająco jasny, aby był widoczny z kosmosu, ale czujnik światła w PolyTune 3 mini dba o dostosowania właściwej jasności do otoczenia. Skutek? Dobra i niemęcząca wzroku widoczność, niezależnie od sytuacji, w której się znajdujesz.

 

Chromatyczny mistrz

Obok trybów polifonicznego i stroboskopowego PolyTune 3 mini posiada także tuner chromatyczny, który w oparciu o najlepszą obecnie dostępną technologię działa ze zdumiewającą dokładnością 0,5 centa.

 

True Bypass

True bypass pozwala zachować Twoje oryginalne brzmienie, o które tak bardzo dbasz, kiedy tuner jest wyłączony. Pozawala także na ciche strojenie po włączeniu tunera.


Pamięć absolutna

PolyTune 3 mini zapisuje wszystkie Twoje preferencje. Od częstotliwości referencyjnej po tryb strojenia - PolyTune 3 mini zapamięta te ustawienia nawet po odłączeniu zasilania. Wystarczy, że wprowadzisz te ustawienia tylko raz.


Tuning Magnet

Funkcja ta spowalnia wskazówkę, kiedy zbliżasz się do właściwej wysokości dźwięku, znacznie ułatwiając i przyspieszając strojenie.

 

MonoPoly

MonoPoly to nowa, zdumiewająca technologia, która rozpoznaje czy grasz na jednej, czy na kilku strunach, i natychmiast przechodzi w odpowiedni tryb strojenia: polifoniczny lub monofoniczny.

 

Specyfikacja

Rodzaj efektu: Tuner podłogowy
Seria: PolyTune 3 mini
Opcje efektu: Tuner
True Bypass: Tak
Wejścia: Jack mono
Wyjścia: Jack mono
Zasilanie: Zasilacz 9v

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Tuner TC Electronic Polytune 3 Mini, Efekty i multiefekty, efekty, Tunery podłogowe, Od ręki, Inne, TC ELECTRONIC, Tunery podlogowe, Polytune 3 Mini