Fraud Blocker

TC ELECTRONIC

TC ELECTRONIC

Pionierzy brzmienia 21 wieku: TC Electronic

Firma TC Electronic od początku lat 70 tworzy fantastyczne efekty gitarowe i basowe. Do dzisiaj są jedną z najbardziej poważanych firm na tym rynku. W swoim arsenale mają wiele niesamowitych kostek od overdrive'ów, distortion po wszelakie delaye, reverby czy flangery. Zaczęło się od SCF Stereo Chorus i 2290 Digital Delay, które bardzo szybko zatrzęsły gitarowym światem. Dziś mamy do czynienia z takimi cudami jak Hall Of Fame, który dziś jest uważany za jeden z lepszych reverbów na świcie, Flashback, niesamowity delay, który swoją popularnością przebił nawet słynnego Bossa DD-7, Dark Matter jedno z brutalniejszych metalowych distortion w kostce, które możesz dostać w sklepie czy bardzo dobry overdrive z cięższym asem w rękawie, jakim jest MojoMojo.

Uwolnij swoją kreatywność z TC Electronic

TC Electronic poszedł za rozwijającą się technologią i w swoich bestsellerach montuje już procesory cyfrowe, dzięki którym możemy podłączyć się do komputera aby ukazał się przed nami rozległy świat aplikacji TonePrint. Co to jest? Aplikacja TonePrint pozwala na korekcje brzmień efektu pod własne potrzeby, tworzenie swoich własnych presetów czy pobieranie brzmień artystów, którzy we współpracy z TC je udostępniają w sieci. Do rodziny TC Electronic należą między innymi John Petrucci z Dream Theater czy Scott Ian z Anthrax. Nie dość że od razu dostajesz genialne brzmienia w kostce, chłopaki z Danii zadbali o to byś wszystko mógł ustawić idealnie pod siebie. 

Przeżyj klasykę ponownie dzięki szanowanej serii budżetowej

Firma pomyślała też o wiernych klasyce i wypuściła swoją budżetową serię efektów z pełnym analogowym obwodem. Tutaj pojawiają się takie perełki jak SkySurffer, który imituje brzmienia pogłosów ze starych wzmacniaczy lampowych, Echobrain, który jest vintage'owym delayem znanym z rockowych klasyków czy chociażby EyeMaster Distortion, kostka która genialnie oddaje ducha takich zespołów jak Entombed, Dismember czy Grave.

Rewolucja PolyTune: dostrojona do perfekcji

TC przeprowadziło pewną rewolucję na rynku dając nam taki wynalazek jakim jest PolyTune. Do dziś to najlepszy najbardziej dokładny stroik w gitarowym świecie, zarówno w wersji podłogowej jak i na klips. Wyłapie każdy dźwięk, każdą strunę nawet podczas szybkiego, intensywnego grania. Jest bardzo dokładny i nie wybacza najmniejszego niestroju, więc jesteś skazany na granie perfekcyjnie. Po za fantastycznym tunerem, w swoje ręce dostajemy też Ditto. Dzisiaj gdy ktoś mówi looper, pierwsza myśl to właśnie Ditto, który jest najlepszym rozwiązanie dla pętlaczy pod względem jakości i możliwości loopów.

Majestatyczny dźwięk TC Electronics

Nie samymi efektami człowiek żyje. TC oferuje nam wiele fantastycznym wzmacniaczy basowych, kolumn aktywnych, pokrowców i nie tylko! Wielu początkujących zaczyna właśnie od duńskich wzmaków i nigdy nie powiedzieliby o nich złego słowa, no chyba że były ciężkie :).

TC świetnie prezentuje swoje produkty, wszystkie są bardzo starannie wykonane i powalają brzmieniem. Każdy klient TC Electronic jest zawsze zadowolony i prędzej czy później, wróci po więcej.