Fraud Blocker

TC Electronic Thunderstorm Flanger ][ Efekt gitarowy typu flanger

  • 247,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu gitarowego typu flanger TC Electronic Thunderstorm Flanger

  • Urządzenie TC Electronic z klasycznymi analogowym efektem flanger
  • W pełni analogowa konstrukcja z układem Bucket-Brigade Device
  • Trójwymiarowe, ciepłe brzmienie bez wpływu na oryginalne brzmienie gitary
  • Prosta obsługa dzięki regulatorom Rate, Depth, Manual i Feedback
  • Metalowa obudowa z prawdziwym obwodem bypass
  • Zasilanie za pomocą baterii 9V lub adaptera POWERPLUG 9V

 

Ogólny opis

TC Electronic i ich innowacje

TC Electronic to marka, która od lat wyznacza standardy w dziedzinie efektów gitarowych. Ich produkty są cenione przez muzyków na całym świecie za innowacyjność, jakość wykonania oraz niezawodność. Efekty gitarowe typu flanger, takie jak Thunderstorm Flanger, są przykładem głębokiego zrozumienia potrzeb gitarzystów i dążenia do doskonałości. TC Electronic konsekwentnie rozwija swoje technologie, aby dostarczyć artystom narzędzi, które inspirują i rozszerzają możliwości ekspresji muzycznej.

Flanger z analogową duszą

Thunderstorm Flanger to urządzenie, które z powodzeniem uchwyciło esencję klasycznych brzmień flangera z minionych dekad. Od subtelnego efektu przypominającego taśmowe przejścia po pełne chóralne brzmienia aż do nieokiełznanej flangerowej furii – ten efekt gitarowy oferuje szeroki zakres tonalny. Zaprojektowany z myślą o gitarzystach i oparty na całkowicie analogowej technologii Bucket-Brigade Device (BBD), Thunderstorm Flanger dostarcza ciepłe i inspirujące trójwymiarowe tony.

Wielowymiarowy festiwal flangera

Uruchomienie Thunderstorm Flanger można porównać do jazdy różowym Cadillakiem po alei Rock 'n' Roll, napędzanym błyskawicą. Czy szukasz bogatych tonów faux-chorus? A może klasycznych riffów psychodelicznych lat 60.? Albo dźwięku gitary, który zapisał się w historii rocka lat 80.? Thunderstorm Flanger oferuje to wszystko. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz delikatnego falowania, czy też intensywnego efektu przypominającego eskadrę F16 z włączonymi dopalaczami – ten efekt zapewni spektakularne rezultaty.

Pełnia tonów w każdym ustawieniu

W przeciwieństwie do niektórych konkurencyjnych kostek, które mogą zakłócać osobiste brzmienie użytkownika, Thunderstorm Flanger stawia ton na pierwszym miejscu. Jego klasyczna, całkowicie analogowa konstrukcja zapewnia ciepłe i inspirujące trójwymiarowe tony bez względu na ustawienia pokręteł.

Klasyczny ton – nowoczesne funkcje

Wytrzymała metalowa obudowa oraz dedykowane wejście, wyjście i prawdziwe obwody bypass sprawiają, że Thunderstorm Flanger jest zarówno wytrzymały na drodze, jak i przyjazny dla pedalboardów. Można go zasilać baterią 9V lub za pomocą wygodnego adaptera POWERPLUG 9V.

Kulisy – pełen dostęp

Zdolny do wygenerowania szerokiej gamy klasycznych brzmień flangera, Thunderstorm Flanger posiada łatwy w obsłudze układ kontroli: Rate kontroluje prędkość modulacji; Depth odpowiada za intensywność efektu; Manual reguluje centralne opóźnienie efektu; a Feedback ustawia rodzaj i ilość rezonansu. Nic prostszego!

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka TC Electronic
Model Thunderstorm Flanger
Typ produktu Efekt gitarowy typu flanger

Parametry techniczne

Rodzaj pedału Flanger
Technologia Analogowy
True Bypass Tak
Źródło zasilania Zasilacz 9V DC
Zużycie mocy Do 15mA
Baterie 1 x 9V

Złącza / gniazda

Wejścia 1 x 1/4"
Wyjścia 1 x 1/4"

Parametry fizyczne

Wysokość 58.4 mm
Szerokość 73.7 mm
Głębokość 132.1 mm
Waga 0.5 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Efekt gitarowy TC ELECTRONIC Thunderstorm Flanger, TC Electronic - budżetowa seria, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, efekty, TC ELECTRONIC, TC Electronic - budzetowa seria, flanger, thunderstorm, TC thunderstorm flanger