Fraud Blocker

TC Electronic Corona Mini Chorus ][ Efekt gitarowy

  • 546,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

TC Corona Mini Chorus to klasyczny chorus TC Electronic w mniejszym wymiarze. Tyle soczystego chorusa w tak małej kostce podłogowej? Kiedyś ludzi wypędzano z miasta za mniejsze przewinienia, ale posłuchaj – tym razem się udało! Jeżeli wszystko brzmi zbyt pięknie, aby było prawdziwe, poczekaj aż usłyszysz brzmienie tego efektu! Soczyście, tłusto, namiętnie – ta kostka podłogowa spodoba się wszystkim miłośnikom chorusa na świecie, a także gitarzystom, którzy kupili sobie za mały pedalboard.

Najważniejsze właściwości

  • TonePrint na pokładzie - załaduj do efektu Corona Mini Chorus brzmienia swoich idoli
  • Darmowy edytor TonePrint, stwórz własny, customowy efekt chorusa
  • Transmisja bezprzewodowa – przesyłaj programy TonePrints do efektu Corona Mini za pomocą darmowej aplikacji TonePrint app dla systemów iPhone i Android
  • Wolność wyboru – do wyboru masz legendarne brzmienie chorusa SCF i soczyste brzmienie Tri-Chorus
  • Miniaturowe wymiary – załóż do niego małe buty!
  • Sygnał bez zniekształceń: w środku układy True bypass i Analog-Dry-Through
  • Efekt możesz włączyć przed wzmacniaczem albo w pętli, efekt Corona Mini w każdym przypadku zabrzmi wyśmienicie!


Rozmiar ma znaczenie

W malutkiej obudowie skondensowana została nieprzebrana ilość rasowego brzmienia:
z tego, niedużego efektu można wyciągnąć praktycznie każdy rodzaj brzmienia, od subtelnych fal do tłustego przemiatania Leslie, od klasycznego brzmienia SCF do efektu Trichorus, i znacznie więcej! Bez różnicy, jakiego rodzaju chorusa potrzebujesz, właśnie tutaj odnajdziesz swoje brzmienie – w kostce podłogowej, która zmieści się nawet w zapchanym do granic pedalboardzie.


TonePrint® - efekty gwiazd

Kostka Corona Mini Chorus obsługuje programy TonePrint. To oznacza, że otrzymujesz brzmienie chorusa TC, ale pomnożone do nieskończoności – możesz sięgnąć po najlepsze brzmienia chorusa TC dopasowane przez największe gwiazdy rocka do własnych potrzeb. I wszystko za darmo!


SCF i Tri-Chorus

Czy wiesz, że barwa klasycznego efektu TC Electronic SCF Chorus to jedno z brzmień, które ukształtowały współczesną muzykę? SCF nadal jest używany w każdym profesjonalnym studiu i można go znaleźć w pedalboardach wielu zawodowych gitarzystów. Brzmienie tego efektu nadal wyznacza trendy w muzyce.
Do swojej dyspozycji otrzymujesz również TriChorus, brzmienie trzech instancji chorusa uruchomionych równolegle. Brzmi to tak niesamowicie, że na początku w trakcie gry lepiej załóż kask… żeby mózg przypadkiem nie rozprysnął się po ścianach, gdy dźwięki tego efektu rozsadzą Ci głowę.


Przepustka za kulisy – dowiedz się więcej

OK, wszystko super i fakty są takie: firma TC w przeszłości zrobiła kilka naprawdę dobrych efektów chorus. Ale ta kostka podłogowa została tak napakowana cudownym brzmieniem, że producenci dwa razy upewniali się, czy chcą to ujawnić światu! Mały, ale potężny– ten chorus zapewni ci fantastyczne, ciepłe i okrągłe brzmienie chorusa spod znaku TC zamknięte w miniaturowej obudowie.


Depth

Kontrola głębokości modulacji – ustawisz tu wszystko, od subtelnego zaakcentowania sygnału do nieziemskich wibracji.


Speed

Prędkość [no tak, prędkość] rotacji i przemiatania.


FX Level

Regulacja poziomu, intensywności efektu. Nietrudno się było domyślić? Oczywiście, tutaj wszystkie gałki są oznaczone jak należy!

Darmowy edytor TonePrint
Stwórz własny, customowy efekt chorusa używając darmowego edytora TonePrint Editor!

TonePrint na pokładzie
Załaduj do kostki Corona Mini Chorus brzmienia swoich idoli gitarowych.

Rozmiar ma znaczenie
Corona Mini Chorus jest naprawdę malutki – zmieści się w każdym pedalboardzie, nawet w Twoim!

True Bypass
Efekt wyposażono w układ True Bypass, więc kostka nie podbarwia sygnału.

Analog-Dry-Through
Twoje brzmienie zawsze pozostaje bez zmian. Czysty sygnał nie podlega konwersji, więc Twoja gitary zawsze zabrzmi transparentnie i bez opóźnień.

Każdy sygnał przyjmę
Efekt bez problemu przetwarza sygnał z gitary i sygnał liniowy/w pętli efektowej.