Fraud Blocker

TC Electronic TC Ditto Looper X2 ][ Looper gitarowy

 • 840,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy loopera TC Electronic Ditto X2

 • Jeden z lepiej przyjętych looperów na rynku od firmy TC Electronic
 • Niesamowity zakres możliwości i opcji efektu
 • Efekt wyposażony we wszystko co posiada oryginalny Ditto
 • Przycisk FX, który spokojnie pozwoli Ci wyłączyć pętle w momencie kiedy tego potrzebujesz
 • Bez problemu przerzucaj swoje pętle do komputera, gdzie możesz się dalej nimi bawić, a nóż stworzysz arcydzieło :)
 • Analog-Dry-Through od TC zapewnia, ze Twoja jakość dźwięku pozostanie nienaruszona
 • Idealne rozwiązanie do wszelakiego jammowania
 • Funkcja udo/redo, dzięki czemu przywrócisz każdą usuniętą ścieżkę
 • Stereofoniczne wejście i wyjście w kostce
 • Zasilanie 9v, kablowo i bateriowo

 

Ogólny opis

Pętle przyszłości

Oryginalny Ditto Looper, jak żaden inny efekt, rozbudził w gitarzystach żądze zapętlenia dźwięków. W końcu pojawił się doskonale brzmiący, prosty w obsłudze looper, zaprojektowany specjalnie dla gitarzystów. Czego można chcieć więcej? A jednak! Co powiesz na powtórkę i powstały na bazie pierwotnego ideału efekt wyposażony w nowe funkcje?

 • Specjalny przełącznik nożny dla funkcji Stop,
 • Efekty loopera: Stop, Reverse i Half Speed [stop, odtwarzanie w odwrotną stronę i o połowę wolniej],
 • Import i eksport pętli oraz podkładów z muzyką.

 

Zaczynamy od początku

Gitarzyści naprawdę polubili Ditto Looper. Efekt prosty w obsłudze i wyposażony w funkcje przydatne gitarzystom, true-bypass, układ analog dry-through, 5-minutowy czas zapętlenia, nieskończoną liczbę nakładek i brzmienie wysokiej jakości - to spodobało się gitarzystom z całego świata. Po co więc grzebać w czymś, co zostało dobrze zrobione w za pierwszym razem?

 

Historia się powtarza

W wyniku ogromnej popularności efektów typu looper, także za sprawą Ditto Loopera, gitarzyści poprosili o więcej takich efektów! A projektanci z TC Electronic kochają efekty i chcą, by ich urządzenia były jak najbardziej funkcjonalne. Ditto Looper X2 pozwala odtwarzać pętle do tyłu, o połowę wolniej, lub tak i tak jednocześnie. Dzięki temu twój występ raz może zabrzmieć delikatnie, a innym razem wprawić publiczność w osłupienie i przyprawić o opad szczęki. Obie wersje zdarzeń są jak najbardziej wskazane.

 

Nie zatrzymuj się, póki nie masz dosyć

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś grać występy na żywo z looperem wiesz, jak ważne jest, aby zatrzymać pętlę dokładnie wtedy, kiedy trzeba. Do Ditto X2 pozwala wykorzystać przycisk FX jako dedykowany przełącznik obsługujący funkcje stop, co pozwoli ci zawsze i bez problemu zatrzymać się z pełną gracją.

 

Uwolnij umysł

Twoje pętle są odbiciem ciebie. Trzymanie ich, uwięzionych w małym pudełku nie ma sensu. Teraz możesz swobodnie przerzucić swoje pętle do komputera i przetwarzać w programie wielośladowym. Możesz także załadować loopy, a nawet podkłady z muzyką do kostki i zabierać ze sobą na koncerty.

 

Idziemy na jam?

Efekt looper to idealny partner dla jammującego muzyka. Jest jak zdyscyplinowany gitarzysta rytmiczny, którego nigdy nie nudzi granie w kółko akordów, stylowych riffów czy akompaniamentu bluesowego w układzie I-IV-V. Aby zainspirować cię jeszcze mocniej do ćwiczeń, w komplecie otrzymasz jedne z najlepszych podkładów muzycznych od JamTrackCentral. Ścieżki są profesjonalnie nagrane, zawierają solówki najlepszych gitarzystów i - to jest najlepszy fragment - otrzymujesz je za darmo przy zakupie Ditto X2.

 

Twoje brzmienie w 100%

Cenisz swoje brzmienie, więc twórcy efektów TC Electronic też je cenią odpowiednio projektując urządzenia. O jakość dźwięku możesz być spokojny. Kostka Ditto X2 ma zoptymalizowany headroom i układ True Bypass gwarantujący, że twoje brzmienie pozostanie takie samo, bez utraty jakości. Czy Ditto X2 jest włączony czy wyłączony, dzięki układowi Analog-Dry-Through kostka przepuszcza twój, jakże cenny analogowy sygnał w niezmienionej postaci.

 

Wszystko, czego pragniesz

Jeśli oryginalny Ditto Looper był rozgrzewką w pierwszym secie, Ditto Looper X2 można nazwać biletem na turniej wielko-szlemowy. To ekstra urządzenie stało się jeszcze bardziej ekstra, nawet dla tych, co nie znają się na sporcie. Zobacz listę wszystkich możliwości efektu, a przekonasz się, o co konkretnie chodzi.

 

Stworzony przez gitarzystów - dla gitarzystów

Ditto Looper X2 ma najlepsze cechy oryginalnego Ditto Loopera, i nowe funkcje zaprojektowane specjalnie dla gitarzystów. Jest prosty, zapewnia masę zabawy i świetne brzmienie.

 

Nieprzyzwoicie łatwe zapętlanie

Interfejs użytkownika w Ditto Looperze X2 jest prosty i tak przejrzysty, że możesz skupić się na grze i występach.

 

True bypass i Analog-Dry-Through

Ach tak, o tych układach też trzeba coś wspomnieć. Najogólniej mówiąc, zapobiegają podbarwieniu sygnału i gwarantują, że sygnał z gitary przepływa przez efekt w niezmienionej postaci.

 

Czas zapętlenia - 5 minut

Wystarczy, aby odegrać Eruption, Dwa razy!

 

Funkcja Undo/Redo - kasowanie i przywrócenia ostatniego nagrania

Wyciszaj partie i przywołuj je ponownie - występy staną się przez to dużo ciekawsze.

 

Nieskończona liczba nakładek

Nieskończona. To sporo. Prędzej skończą ci się pomysły nim Ditto Looper X2 powie że ma dość.

 

Brzmienie najwyższej jakości

Audiofilskie brzmienie w najlepszej, nieskompresowanej formie 24-bitowej. Znawcy tematu twierdzą, że to naprawdę wysoka jakość. Nawet lepsza niż z CD. Tak, Ditto Looper X2 brzmi znakomicie.

 

Dedykowany przełącznik dla funkcji Stop/Clear

To rozwiązanie było życzeniem społeczności gitarowej - teraz jest faktem.

 

Loop FX

Możesz odtworzyć pętle w odwrotnym kierunku albo zwolnić ich tempo o połowę, tworząc w ten sposób ciekawe partie, budując napięcie… ale zaraz, to chyba Ty jesteś muzykiem? Na pewno szybko znajdziesz sposób, jak maksymalnie wykorzystać te funkcje w SWOICH utworach.

 

Import/eksport pętli do komputerów PC i Mac

To sprawia, że Ditto Looper X2 stał się naprawdę uniwersalny. Załaduj swoje, równo docięte pętle przed koncertem, korzystaj z podkładów i łatwo przenoś swoje loopy do ulubionego programu DAW, aby… zrobić z nimi wszystko, co tam robisz w programie DAW.

 

Backing Track

Możliwość odtwarzania podkładów z muzyką bezpośrednio z Ditto Loopera X2, zamiast z innego sprzętu, to niesłychane ułatwienie w życiu każdego muzyka. Kiedy swoje podkłady masz bezpośrednio pod stopą, ćwiczenia stają się przyjemniejsze, a występy dużo łatwiejsze.

 

Stereofoniczne wejście i wyjście

Kolejna funkcja, o którą prosili użytkownicy - twoje pętle będą dużo ładniejsze i szersze

 

Specyfikacja

Typ efektu: Looper
Rodzaj: Gitarowy
Zasilanie: Bateria 9V, Zasilacz 9V
Potencjometry efektu: Loop level
Opcje efektu: 1/2 speed, Reverse, stop
True Bypass: Tak
Wejście stereo: Tak
Wyjście stereo: Tak
Looper: loop do 5 min
Wejściowa impedancja: brak danych
Wyjściowa impedancja: brak danych
Dodatkowe gniazda: mini USB
Zakres dynamiki: brak danych
Pasmo przenoszenia: brak danych
inne: Funkcja Undo/Redo, Analog-Dry-Through, nieograniczona ilość nakładek, opcja zapisywania loopów w pamięci efektu + import/eksport przez port USB
Wymiary: 135 mm x 113 mm x 54 mm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Looper gitarowy TC Ditto Looper X2 TC Electronic, Gitary, efekty, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, TC ELECTRONIC, Ditto, Ditto x2, TC Ditto X2, Tc Ditto, Tc Electronic Ditto, Looper, Looper Ditto X2