Sennheiser HD 200 PRO || słuchawki studyjne zamknięte

 • 314,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Dodaj recenzję:
 • Kod:
  HD 200 PRO
 • Producent:
 • W sklepie: 0 szt
 • Na magazynie:

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy słuchawek HD-200PRO

 • Zamknięta konstrukcja słuchawek redukuje hałas otoczenia, oraz chroni otoczenie przed sygnałem w słuchawkach
 • Zastrzeżone przez Sennheiser'a przetworniki zapewniają wyjątkową reprodukcję dźwięku
 • Miękkie nauszniki i ergonomiczna konstrukcja zapewniają lepsze dopasowanie i wygodę pracy przez długi czas
 • Solidny kabel jednostronny o długości 2,0 m
 • Dołączony adapter stereo 6,3 mm (1/4 ”)

 

Ogólny opis

Słuchawki monitorujące HD 200 PRO zapewniają potężny dźwięk studyjny, gdziekolwiek jesteś. Nagrywaj własne melodie, ćwicz w ciszy lub po prostu ciesz się ulubioną muzyką w domu - HD 200 PRO jest idealnym towarzyszem do zadań produkcyjnych. Poziom tłumienia hałasu z otoczenia w HD 200 PRO pozwala w pełni skoncentrować się na pracy. Miękkie nauszniki zapewniają wyjątkowy komfort podczas długich kreatywnych sesji (np. Pianino elektroniczne, laptop, konsole miksujące). HD 200 PRO oferuje potężny i szczegółowy dźwięk dla każdego zadania monitorowania i dla każdego budżetu. Łączy się ze skuteczną redukcją szumów otoczenia z wysoką rozdzielczością. Skoncentruj się na swoim miksie - w domu, w studio lub podczas wydarzeń na żywo.

 

Zabierz Studio Sound Home do domu.

Jako twórca, muzyk lub osoba odpowiedzialna za prawidłowe brzmienie na żywo, musisz skupić się na swojej pracy. HD 200 PRO to znacznie więcej niż słuchawki. Są zaprojektowane jako narzędzie do monitorowania Twojej muzyki. Zapewnia szczegółowy, mocny dźwięk, jednocześnie zapobiegając rozpraszaniu hałasu z otoczenia - w domu, w studio lub na scenie.

 

Znakomita, mocna reprodukcja dźwięku.

Nie zapomnisz, kiedy pierwszy raz wypróbowałeś HD 200 PRO. Odtwarza dźwięk w niezwykle wysokiej rozdzielczości, oferuje każdy szczegół. Jeśli chcesz zweryfikować swoją pracę, miks, akordy - to jest Twoje idealne narzędzie. Otrzymujesz profesjonalną, ponad budżetową moc monitorowania z wyjątkową dynamiką. Współpracuje z laptopem, konsolą miksującą lub pianinem elektrycznym i zwiększa Twoją akustyczną przestrzeń roboczą. 

 

Znakomita, mocna reprodukcja dźwięku.

Doskonałe dopasowanie i komfort na długie sesje. Możesz je nosić przez długi, długi czas, przez wiele godzin. HD 200 PRO nie stanie się ciężarem, ponieważ zaprojektowaliśmy go z ponad 70-letnim doświadczeniem. Dlatego zostało zmniejszone napięcie opaski i ostrożnie wybierano materiały, które mają bezpośredni kontakt z ciałem. W wyniku czego nauszniki są lekkie jak piórko i doskonale otaczają każde ucho. Łatwo zapomnieć, że się je ma na głowie. 

 

Doskonałe dopasowanie i komfort na długie sesje.

Słuchawki doskonale redukują hałas z otoczenia dla wszystkich zadań monitorowania w studio, na żywo i w domu. Mówiąc o wygodzie i nausznikach: jako narzędzie do monitorowania, HD 200 PRO ochroni cię przed wszelkimi hałasami, które mogą cię rozpraszać. Redukcja szumów otoczenia pomaga stworzyć czystą przestrzeń dla Twojej muzyki. Po prostu bomba :)

 

Specyfikacja

Kolor czarny
Styl noszenia Nagłowne
Impedancja 32 omy
Pasmo przenoszenia 20-20 000 Hz
Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) 108 dB
Zaczep do uszu Wokół ucha (Nauszne)
Wtyczka Jack 3,5 mm (prosty)
Długość kabla 2,0 m
Load rating 500 mW
Akustyka Zasada akustyczna: „Dynamiczny, zamknięty”
Zniekształcenie harmoniczne <0,1%
Waga bez kabla 184 g

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Słuchawki studyjne zamknięte HD 200 PRO Sennheiser, Słuchawki studyjne/DJ, Monitory, słuchawki, SENNHEISER, HD 200 PRO Sennheiser, HD200PRO Sennheiser, HD-200 PRO Sennheiser, HD 200 PRO, HD200PRO, HD-200 PRO