Fraud Blocker

SENNHEISER

SENNHEISER

autoryzowany partner SennheiserGdzie pasja do dźwięku spotyka się z doskonałością

Jako lider w dziedzinie najwyższej jakości rozwiązań audio od ponad 75 lat, Sennheiser rzuca wyzwanie normom dzięki innowacyjnemu wzornictwu i najnowocześniejszej technologii. Pod kierownictwem Daniela Sennheisera i dr Andreasa Sennheisera ta rodzinna firma w trzecim pokoleniu nadal kształtuje dźwiękowy krajobraz przyszłości zarówno dla poszukiwaczy mocnych wrażeń, jak i zwykłych słuchaczy. Z niesamowitą determinacją Sennheiser udowadnia, że dobro nigdy nie jest wystarczająco dobre, jeśli chodzi o dostarczanie niezwykłych wrażeń poprzez dźwięk.

Składmuzyczny.pl jest Autoryzowanym Dealerem Produktów Sennheiser o numerze 048SE964122PRO

Legendarny dźwięk Sennheisera: dostępność dźwięku wysokiej jakości

Sennheiser jest niemiecką firmą, która powstała tuż po zakończeniu drugiej wojny światowej. Firma rozpoczynała od produkcji woltomierzy, później rozpoczęto produkcję mikrofonów i słuchawek, a w 1980 roku, producent nawiązał nawet współpracę z firmą lotniczą Lufthansa, dla której dostarczał systemy odsłuchowe, jednak Sennheiser jest najlepiej znany w środowisku muzycznym za sprawą doskonałych mikrofonów i słuchawek. Budując swoje własne, domowe studio, musimy pomyśleć o sprzęcie do nagrywani, a podstawą nagrywania jest mikrofon, których w ofercie niemieckiego producenta nie brakuje. Jednym z najczęściej wybieranych jest model Sennheiser e835 S. Jest to mikrofon przeznaczony do nagrywania wokalu oraz do występów scenicznych. Mikrofon ten charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na sprzężenia zwrotne i brakiem szumów oraz innych doskonałości, które są eliminowane dzięki specjalnej kapsule antywstrząsowej, a bardzo solidny metalowy korpus zapewnia ochronę dla delikatnych części w sprzęcie. Do mikrofonu dołączony jest także klips mikrofonu i pokrowiec.

Dźwięk, który mówi sam za siebie

Instrumentaliści również znajdą coś dla siebie. Wspaniałym wyborem jest mikrofon instrumentalny Sennheiser e 606. Model ten jest płaski i bardzo dobrze sprawuje się przy nagrywaniu ciężkich i agresywnych brzmień gitary, a specjalna konstrukcja antywstrząsowa pozwala na bezproblemowe nagrywanie kolejnych partii instrumentalnych.

Sennheiser - Sekret profesjonalnego dźwięku

Nie ma nagrywania bez dobrego odsłuchu, a taki odsłuch jest możliwy tylko dzięki dobrym słuchawkom, takim jak na przykład Sennheiser HD 201. Słuchawki te są bardzo chętnie wybierane z powodu bardzo dobrej jakości przy stosunkowo niewielkiej cenie. Model ten posiada bardzo wyraźny bas, świetnie tłumi różne dźwięki z otoczenia a dodatkowo słuchawki te są bardzo wygodne, lekkie i nie sprawiają kłopotów przy nagrywaniu jak mają to w zwyczaju niektóre słuchawki, które opadają lub zsuwają się podczas nagrywania.

Usłysz siebie wyraźnie z Sennheiserem

Jeżeli zamierzamy nagrać płytę i wydać ją to wtedy powinniśmy udać się do studia nagrań, ale jeżeli zamierzamy nagrać coś dla siebie, dla znajomych, w celu umieszczenia swojej muzyki na różnych portalach lub w jakimkolwiek celu, wtedy warto przejrzeć ofertę sprzętu Sennheiser, w której nie brakuje przeróżnych mikrofonów i sprzętu odsłuchowego, a każdy model charakteryzuje się zawsze wysoką jakością i trafia w gusta każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Sennheiser to wrażenia dźwiękowe, które wykraczają poza przeciętność. Dzięki niezrównanej jakości i intensywnym emocjom tworzy niezapomniane pejzaże dźwiękowe, które zrewolucjonizują sposób, w jaki słyszysz muzykę i filmy. Posłuchaj siebie i przekonaj się, co sprawia, że Sennheiser jest wyjątkowy - najnowocześniejsze wrażenia dźwiękowe, które sprawią, że będziesz na krawędzi fotela.