Fraud Blocker

Sennheiser EW-D SK BASE SET (S1-7) ][ System bezprzewodowy z nadajnikiem na pasek

 • 3 069,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy systemu bezprzewodowego Sennhesier EW-D SK BASE SET (S1-7)

 • Cyfrowy system bezprzewodowy z nadajnikiem body pack bez mikrofonu działający w paśmie 606,2-662 MHz
 • Aplikacja Sennheiser Smart Assist (iOS/Android), pozwala zdalnie konfigurować i monitorować system
 • Eliminuje szumy i zakłócenia typowe dla tradycyjnych analogowych systemów bezprzewodowych
 • Funkcja automatycznego skanowania pozwala wyszukać najczystszą dostępną częstotliwość
 • Ogromny zakres dynamiki 134 dB zwiększa zasięg działania systemu
 • Praktycznie niewykrywalna, ultraniska latencja 1,9 ms 
 • Wysoka skalowalność — do 90 kanałów dostępnych w paśmie 56 MHz

 

Ogólny opis

Tytułem wstępu o nowym systemie EW-D

1 czerwca 2021 roku firma Sennhesier ogłosiła wypuszczenie na rynek całkiem nowego systemu bezprzewodowego z serii Evolution. System charakteryzuje się nieskazitelnym 24-bitowym dźwiękiem, wyjątkowym zakresem dynamiki i łatwą konfiguracją za pomocą urządzeń mobilnych. Firma Sennheiser tym systemem kolejny raz ustanawia rynkowy standard, do którego dążyć będzie konkurencja na całym świecie.

Więcej o systemie EW-D SK BASE SET (S1-7)

Sennheiser EW-D SK BASE SET (S1-7) to kompletny bezprzewodowy system bezprzewodowy przeznaczony dla aktorów, mówców czy wykładowców. Jest to idealne rozwiązanie dla prezentera, który chce mieć wolne ręce na gestykulację czy inne rekwizyty. System zawiera wszystko, co jest potrzebne jednemu użytkownikowi poza mikrofonem, który użytkownik może sobie sam dobrać wg osobistych preferencji: nadajnik body pack, odbiornik, zestaw do montażu w racku oraz akcesoria. Łatwy w konfiguracji i prosty w obsłudze, zestaw funkcji na poziomie profesjonalnym jest dobrze wyposażony, aby sprostać potrzebom zarówno początkujących, jak i doświadczonych użytkowników.

Bardzo szeroki zakres dynamiki

Ultraszeroki zakres dynamiki systemu EW-D oznacza, że ​​regulacja czułości wejściowej nadajnika nie jest wymagana. Równoodległa siatka strojenia eliminuje potrzebę koordynacji częstotliwości i umożliwia równoczesną obsługę do 90 kanałów mikrofonowych. Transmisja UHF znacznie zwiększa zasięg, a szerokie pasmo 56 MHz daje możliwość znalezienia czystego kanału z 2240 dostępnych częstotliwości.

Ogromna funkcjonalność i łatwość zarządzania systemu

Inteligentna różnorodność przełączania zapewnia skuteczną ochronę przed zakłóceniami RF, a bardzo niska latencja 1,9 ms eliminuje wszelkie zauważalne opóźnienia podczas występów na żywo. Ponadto łączność Bluetooth umożliwia bezproblemowe parowanie i zdalne sterowanie z telefonu za pośrednictwem aplikacji Smart Assist. Wszystkie te funkcje pozwalają EW-D na automatyczną obsługę poziomów mikrofonów i zapewnienie najbardziej niezawodnego sygnału w ciągu kilku sekund – bez kłopotów, które mogą sprawić, że korzystanie z systemu bezprzewodowego będzie trudne.

Konstrukcja i konfiguracja zestawu

System EW-D SK BASE SET (S1-7) jest skonfigurowany z jednokanałowym odbiornikiem EW-D EM i wytrzymałym, lekkim nadajnikiem bodypack EW-D SK z metalową obudową dobrze dopasowaną do codzienne użytkowanie na scenie. Nadajnik łączy się z odbiornikiem przez Bluetooth Low Energy z odległości do 35 metrów, umożliwiając szybkie sparowanie mikrofonu bezpośrednio ze sceny bez konieczności zbliżania go do odbiornika. Bodypack zapewnia do 8 godzin pracy na dwóch bateriach AA lub 12 godzin na akumulatorze litowo-jonowym BA 70 (można zakupić osobno). Do akumulatorów BA 70 wymagana jest podwójna stacja ładowania L70 USB (także do zakupienia osobno).

Konstrukcja systemu

Odbiornik EW-D EM typu half-rack z wyjmowanymi antenami jest umieszczony w wytrzymałej, całkowicie metalowej obudowie, zbudowanej tak, aby wytrzymać rygory profesjonalnego użytkowania. Odbiornik można ustawić luźno na stole lub zamontować w racku. Odbiornik jest wyposażony w czarno-biały wyświetlacz OLED o wysokim kontraście, który wykorzystuje uproszczony system menu z dedykowanym przyciskiem Escape do szybkiej nawigacji po menu, nawet w warunkach słabego oświetlenia. Funkcja automatycznego skanowania automatycznie wyszukuje najczystszą dostępną częstotliwość. Jeśli jest taka potrzeba, to można, także konfigurować, sterować i obsługiwać system przez Bluetooth za pomocą aplikacji Smart Assist zainstalowanej na telefonie/tablecie z systemem iOS/Android — w zasięgu do 35 metrów.

Zawartość opakowania

 • Odbiornik rack EW-D EM
 • Nadajnik bodypack EW-D SK
 • 2 anteny prętowe
 • Zasilacz z adapterami krajowymi
 • Zestaw do montażu w racku
 • 4 gumowe nóżki
 • Krótka instrukcja obsługi
 • Instrukcja bezpieczeństwa
 • Deklaracja zgodności producenta

 

Specyfikacja

Parametry systemu

Zakres częstotliwości S1-7 (606,2-662 MHz)
THD, całkowite zniekształcenia harmoniczne ≤ -60 dB dla 1 kHz @ -3 dBfs poziom wejściowy
Temperatura robocza -10 °C - +55 °C (14 °F - 131 °F)
Wilgotność względna podczas pracy 5 - 95 % (bez kondensacji)
Pasmo przenoszenia dźwięku 20 Hz - 20 kHz (-3 dB) przy 3 dBfs

Odbiornik EW-D EM

Poziom wyjścia audio 18 dBu maks.
Moc transmisji BLE: max. 10mW EIRP
Zakres napięcia wejściowego 11 - 13 V
Zużycie ≤ 300 mA
Waga około. 1000 g (bez anten i zasilacza)
Wymiary 212x44x189mm

Nadajnik EW-D SK

Zasilacz 2 baterie AA 1,5 V (alkaliczne manganowe) lub lub akumulator BA 70
Zużycie < 300 mA
Zakres napięcia wejściowego 2,0 - 4,35 V
Moc transmisji Łącze audio: 10 mW ERP (zakres Y1-3): 12 mW ERP BLE: max. 10mW EIRP
Wymiary 63 x 80 x 20 mm (bez anteny)
Waga około. 120 gramów

 

filmy i prezentacja produktów

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Sennheiser EW-D SK BASE SET (S1-7) | System bezprzewodowy z nadajnikiem na pasek, Zestawy z body packiem, Nagłośnienie, Systemy bezprzewodowe, SENNHEISER, EW-D SK BASE SET (S1-7), EW-D SK BASE SET, EWD SK BASE SET (S1-7)