Fraud Blocker

Rode PodMic ][ Dynamiczny mikrofon lektorski

  • 599,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu lektorskiego Roder PodMic

  • Kapsuła dynamiczna o jakości transmisji
  • Zoptymalizowany pod kątem aplikacji głosowych
  • Wewnętrzny filtr pop, aby zminimalizować wybuchy
  • Solidna, całkowicie metalowa konstrukcja
  • Zaprojektowany do użytku z RØDECaster Pro Podcast Production Studio

 

Ogólny opis

Podcasterzy szukający odpowiedniego mikrofonu, który zapewni profesjonalną jakość dźwięku w swoich produkcjach na YouTube, FaceBook, Twitch i gdzie indziej, mają teraz fantastyczną opcję w postaci mikrofonu Rode PodMic. Ten niedrogi, stylowy mikrofon dynamiczny na XLR jest specjalnie dostrojony do mowy. Zaprojektowany do użytku ze studiem produkcyjnym podcastów RODECaster Pro i ramieniem transmisyjnym PSA1, można go również podłączyć do szerokiej gamy profesjonalnych urządzeń audio, aby zapewnić dźwięk o jakości nadawczej.

Podcast w dowolnym środowisku

Większość podcastów odbywa się w sypialniach, domowych studiach lub biurach z mniej niż idealną akustyką i hałasami dochodzącymi z zewnątrz. PodMic posiada dynamiczną kapsułę z ciasnym kardioidalnym wzorem biegunowym, która redukuje niepożądane dźwięki, które są dalej lub na bokach mikrofnu

Zbliż się do swojego mikrofonu

Dzięki projektowi adresu końcowego PodMic zaprasza Cię do zbliżenia się i tworzenia intymnych nagrań głosowych w stylu transmisji z głębokim i ciepłym tonem. Jego niewielkie rozmiary pozwalają Tobie i Twoim gościom widzieć się nawzajem i cieszyć się otwartą i wygodną rozmową, podczas gdy mikrofon pozostaje z dala od kamery podczas wideokonferencji.

Konstrukcja mikrofonu

Solidna mosiężna konstrukcja z wytrzymałym matowo-czarnym ceramicznym wykończeniem zapewnia, że ​​PodMic będzie nadal zapewniać ten sam poziom wydajności przez lata, a jednocześnie będzie świetnie wyglądać.

Czysta mowa bez rozpraszania uwagi

Wewnętrzny filtr pop w PodMic i obudowa z podwójnej siatki skutecznie redukują rozpraszający oddech i odgłosy wybuchu (jak w przypadku dźwięków „s”, „p” i „b”) bez potrzeby stosowania zewnętrznego pop filtra.

Chroń swój dźwięk przed wibracjami

Wewnętrzny amortyzator pomaga odizolować PodMic od hałasu i wibracji podczas regulacji mikrofonu lub w przypadku uderzenia lub pukania o stół. Zintegrowany uchwyt wahadłowy, który utrzymuje mikrofon, dodatkowo izoluje go od dźwięków o niskiej częstotliwości, które mogą zrujnować dźwięk.

Ustaw odpowiednią pozycję

PodMic ma dwie nakrętki skrzydełkowe po każdej stronie wbudowanego uchwytu, co pozwala szybko ustawić mikrofon we właściwej orientacji i zablokować go na miejscu. Montaż PodMic na wysięgniku PSA1 (dostępnym osobno) zapewnia dodatkową elastyczność w ustawianiu mikrofonu dokładnie tam, gdzie chcesz.

Uzyskaj profesjonalne wyniki

Sparuj PodMic z potężnym studiem do produkcji podcastów RODECaster Pro, aby w pełni wykorzystać swój mikrofon. Wybierz ustawienie wstępne mikrofonu PodMic w opcjach audio RODECaster Pro, a dopasowane cyfrowe przetwarzanie sygnału zostanie zastosowane automatycznie, nadając Twojemu głosowi głębię, obecność i nutę migotania charakterystycznego dla najlepszych profesjonalnych nadawców radiowych.

 

Specyfikacja

Producent Rode
Model PodMic
Typ mikrofonu Dynamiczny
Wzór biegunowy Kardioida
Zakres częstotliwości 20 Hz - 20 kHz
Impedancja wyjściowa 320 omów
Czułość 1,6 mV / Pa (-57 dB)
Kolor czarny
Złącze XLR
Wymiary 172 x 109 x 62 mm
Waga 0,93 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Rode PodMic | Mikrofon broadcastowy, Polecamy, Sprzęt studyjny, Mikrofony, Mikrofony dynamiczne, Studio i homerecording,Mikrofony reporterskie, Mikrofony Rode, RODE, Sprzet studyjny, PodMic, Pod-Mic, Pod Mic

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 26/03/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 26/03/2024

26-03-2024
Nowe dostawy w naszym sklepie muzycznym! Chcielibyśmy poinformować o najnowszych dostawach w naszym sklepie muzycznym. Pragniemy jednak zaznaczyć, że podane informacje odnoszą się tylko do bieżących dostaw i nie są informacją o aktualnej dostępności produktów w sklepie. Informacje o dostępności można znaleźć na każdej karcie produktu. 26 marca: Statywy na kolumny:...
Raport z ostatnich dostaw do Składu - 21/03/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 21/03/2024

21-03-2024
Najnowsze dostawy w naszym sklepie muzycznym! Z radością informujemy o najnowszych dostawach w naszym sklepie muzycznym. Pragniemy jednak zaznaczyć, że podane informacje odnoszą się wyłącznie do bieżących dostaw, a nie do aktualnej dostępności produktów w sklepie. Informacje o dostępności znajdziesz na każdej karcie produktu. 20 marca: Adapter do smartfonów Rode...