Presonus R65 V2 ][ Monitor studyjny

  • 1 630,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy monitora studyjnego Presonus R65 V2

  • Dwudrożny, aktywny monitor studyjny firmy Presonus z 6,8-calowym głośnikiem wysokotonowym
  • Konstrukcja głośnika AMT zapewnia wyrazistą odpowiedź HF i szerokie obrazowanie stereo
  • Krystalicznie czyste średnie i niskie częstotliwości dzięki 6,5-calowemu przetwornikowi LF
  • Panel strojenia akustycznego z kontrolkami wzmocnienia, zmiany częstotliwości
  • 140-watowy wzmacniacz mocy klasy AB z zasilaczem impulsowym
  • W zestawie pakiet oprogramowania Studio Magic do produkcji muzyki

 

Ogólny opis monitora studyjnego

Dokładność to doskonałość

Przejrzystość jest królem — a dzięki R65 V2 usłyszysz każdy szczegół w swojej muzyce: delikatny oddech przy każdym wydechu, subtelny dźwięk palców w klasycznej gitarze z nylonowymi strunami; niuanse w instrumentach dętych blaszanych i drewnianych, smakowity tłusty pogłos, który z gracją rozpada się w pustkę. Twoje miksy nie tylko zabrzmią absolutnie najlepiej na R65 V2, ale także będziesz w stanie usłyszeć problemy w swoich utworach z chirurgiczną wyrazistością. Jeśli miksujesz lub masterujesz dźwięk o wysokiej rozdzielczości, R65 V2 zapewni, że usłyszysz każdy szczegół uchwycony w Twoich nagraniach.

 

O monitorze R65 V2 z serii R

Inżynierowie dźwięku, producenci i muzycy poszukujący profesjonalnego monitora studyjnego z szeroką sceną dźwiękową i niezwykłą reakcją transjentów będą zachwyceni monitorami studyjnymi PreSonusa z serii R, które oferują audiofilską wydajność w obudowie monitora bliskiego pola. W monitrze R65 V2 głośnik wysokotonowy i 6.5-calowy głośnik niskotonowy zapewniają płynny dźwięk i szeroki sweet spot dla nieskazitelnego obrazowania. Tymczasem przedni bass reflex umożliwia naturalistyczną reprodukcję basów. 

 

Konstrukcja monitora

Dwudrożna, aktywna konstrukcja głośnika wysokotonowego AMT zapewnia wyraźne pasmo przenoszenia wysokich częstotliwości, szerokie obrazowanie stereo i wąską dyspersję pionową dla optymalnego krytycznego wrażenia słuchowego. Specjalnie zaprojektowany 6,8-calowy głośnik wysokotonowy AMT reaguje na subtelne kształty fal w całym zakresie częstotliwości, zapewniając audiofilską jakość dźwięku. 6,5-calowe przetworniki LF zapewniają przejrzystą reprodukcję średnich i niskich częstotliwości, zapewniając czysty, mocny bas. Monitor wykorzystuje bi-amplifikację klasy AB z podziłame mocy na 75W w dole i 65W w górze. Zbalansowane wejścia XLR, 1/4" TRS i niezbalansowane wejścia RCA zapewniają elastyczność dla bezproblemowej integracji z dowolnym środowiskiem. Transformator toroidalny eliminuje szumy i przydźwięki Zabezpieczenia systemu obejmują zakłócenia RF, ograniczenie prądu wyjściowego, nadmierną temperaturę, stan przejściowy włączania/wyłączania, filtr poddźwiękowy, zewnętrzny bezpiecznik sieciowy.

 

Tylny panel monitora

Szybki rzut oka tylny panel sterowania R65 V2, by łatwo pojąć niesamowitą moc kształtowania dźwięku, jaką posiada ten głośnik! Elementy sterujące dla ustawień średnich i wysokich częstotliwości pozwalają na wzmocnienie i obcięcie do 6dB za pomocą pokrętła, z łatwą w użyciu kontrolą wzmocnienia do wybierania idealnych poziomów. Kontrolki Low Cutoff i Acoustic Space tylko osładzają pulę, z opcjami odcięcia Flat, 80Hz i 100Hz, a także ustawieniami cięcia -4dB, -2dB i 0dB, aby lepiej dostosować dźwięk R65 V2 do lokalnej przestrzeni roboczej. Narzędzia do kształtowania dźwięku, takie jak te, zapewniają, że R65 V2 jest gotowy na najwyższą wydajność zawsze i wszędzie.

 

Dodatkowe oprogramowanie

Wraz z monitorem udostępniany jest Presonus Studio Magic, pakiet oprogramowania do produkcji muzycznej o wartości ponad 1000 USD.

 

Specyfikacja

Brand Presonus
Model R65 V2
Typ monitora Aktywny
Konfiguracja zasilania Bi-amp
Rozmiar sterownika LF Głośnik niskotonowy 6,5"
Typ sterownika LF Tkany kompozyt
Rozmiar przetwornika HF Głośnik wysokotonowy 6,8"
Typ sterownika HF Głośnik wysokotonowy AMT Ribbot
Wzmacniacz mocy sterownika LF 75W
Wzmacniacz mocy sterownika HF 65W
Całkowita moc Klasa 140 W AB
Pasmo przenoszenia 45Hz-22kHz
Częstotliwość podziału 2,7 kHz
Maksymalny szczytowy SPL 104 dB SPL @ 1m
Typy wejść 1 x XLR, 1 x 1/4" TRS, 1 x RCA
Sterowanie Elementy sterujące Low Cut, Mid, High, Acoustic Space
Bass reflex Z przodu
Materiał obudowy MDF laminowany winylem
Wymiary 33 x 20 x 26 cm
Waga 8 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Presonus R65 V2 | Monitor studyjny, Monitory odsłuchowe, Monitory, słuchawki, adaptacja, Studio i homerecording, PRESONUS, Monitory odsluchowe, Monitory, sluchawki, adaptacja, R65 V2, R-65 V2, R 65 V2, R65V2, R65-V2