Fraud Blocker

Presonus Microstation BT ][ Kontroler do monitorów z bluetooth

  • 606,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kontrolera do monitorów Presonus Microstation BT

  • Produkt od amerykańskiej firmy PreSonus, producenta sprzętu pro-audio
  • Kontroler do monitorów zaprojektowany dla muzyków, producentów i inżynierów dźwięku
  • Możliwość strumieniowania muzyki bezprzewodowo dzięki Bluetooth 5.0
  • Wejścia TRS ¼ cala i wejście stereo ⅛ cala dla różnorodnych urządzeń audio
  • Wyjścia TRS ¼ cala dla monitorów i niezbalansowane wyjście RCA dla subwoofera
  • Duże ergonomiczne pokrętło do regulacji głośności głównej i subwoofera
  • Przyciski do łatwego przełączania źródeł dźwięku i wyciszania subwoofera

 

Ogólny opis

Historia i misja firmy PreSonus

PreSonus to firma, która od 1995 roku nieustannie dąży do innowacji w dziedzinie audio, eliminując bariery i tworząc rozwiązania, które inspirują do osiągania kreatywnych celów. Założona przez Jima Odoma i Briana Smitha, PreSonus zbudował solidną reputację dzięki projektowaniu produktów audio, które łączą profesjonalną jakość dźwięku z przystępną ceną. Dzięki swoim innowacyjnym narzędziom dla muzyków, twórców treści, producentów i inżynierów dźwięku, firma stała się liderem w projektowaniu sprzętu i oprogramowania zarówno do nagrywania, jak i na żywo.

PreSonus MicroStation BT - kontroler do monitorów

PreSonus MicroStation BT to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce dodać funkcję Bluetooth do par studiowych lub multimedialnych monitorów referencyjnych lub innych głośników aktywnych. Kompaktowy, wygodny i stylowy MicroStation BT ułatwia również dodanie subwoofera, tworząc środowisko słuchowe 2.1, jednocześnie umieszczając kontrolę nad całym systemem na wyciągnięcie ręki. Urządzenie oferuje elastyczne możliwości połączeń oraz łatwe w obsłudze sterowanie, co czyni MicroStation BT niezastąpionym narzędziem w każdym studio.

Łatwość połączenia i obsługi

MicroStation BT wyposażony jest w Bluetooth 5.0, co umożliwia bezprzewodowe strumieniowanie audio bezpośrednio z telefonu lub innego urządzenia wyposażonego w Bluetooth. Dodatkowo, wejścia TRS ¼ cala pozwalają na podłączenie profesjonalnego sprzętu audio, takiego jak interfejsy audio. Dla tych, którzy preferują połączenie przewodowe, dostępne jest także stereo wejście ⅛ cala.

Tworzenie systemu 2.1 z subwooferem

Dzięki MicroStation BT można łatwo stworzyć prosty system 2.1, dodając subwoofer dla większego basu. Duży, ergonomiczny pokrętło umożliwia kontrolę ogólnego poziomu głośności głośników i subwoofera jednocześnie. Przycisk Sub Bypass pozwala na szybkie przełączanie się między słuchaniem stereo a użyciem subwoofera.

Kontrola i elastyczność użytkowania

MicroStation BT oferuje nie tylko różnorodność opcji podłączeń, ale również proste w obsłudze elementy sterujące. Przycisk Bluetooth On/Off umożliwia przełączanie między źródłem Bluetooth a analogowym. Dodatkowo przycisk Mute z diodą LED pozwala na wyciszenie głośników lub słuchawek bez przerywania odtwarzania muzyki.

Zaawansowane funkcje dla profesjonalistów

Oprócz standardowych funkcji, MicroStation BT oferuje także wyjście słuchawkowe/aux stereo ⅛ cala TRS idealne do słuchania, strumieniowania, nagrywania i więcej. Zbalansowane wyjścia TRS ¼ cala L/R umożliwiają podłączenie profesjonalnych monitorów studyjnych i multimedialnych referencyjnych.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka PreSonus
Model MicroStation BT
Typ produktu Kontroler do monitorów z Bluetooth
Kod EAN 673454009679

Parametry wejścia/wyjścia

Wejścia analogowe 2 x 1/4 TRS, 1 x 1/8 TRS
Wyjścia analogowe 3 x 1/4 TRS, 1 x RCA
Kanały wejściowe 2 x źródła stereo
Kanały wyjściowe 1 x monitor stereo
Wyjście słuchawkowe 1 x 1/8

Parametry techniczne

Bluetooth v5.1
USB USB-C
Zasilanie Zasilanie z magistrali USB-C

Parametry fizyczne

Wymiary 5,59 x 12,46 x 9,91 cm
Waga 0,45 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Kontroler monitora, interfejs do monitorów, urządzenie do kontroli dźwięku, kontroler dźwięku, mikrofonowy interfejs audio, bezprzewodowy kontroler dźwięku, interfejs Bluetooth, urządzenie do odsłuchu, mikrofonowy kontroler dźwięku