Fraud Blocker

Neumann KMS 104 Plus BK ][ pojemnościowy mikrofon wokalny do ręki

 • 3 149,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu Neumann KMS 104 Plus BK

 • Kardioidalny, wysokiej klasy mikrofon wokalny pojemnościowy 
 • Dodatkowe wzmocnienie niskich częstotliwości dźwięku
 • Naturalna jakość nagłaśnianego i nagrywanego brzmienia
 • Wbudowany pop filtr
 • Ochrona przed powstawaniem niechcianych przydźwięków
 • Wytrzymała konstrukcja
 • Wykończenie w kolorze czarnym

 

Ogólny opis

Krótka historia firmy Neumann

Firma Neumann powstała w 1928 roku a jej założycielem był niemiecki wynalazca Georg Neumann. Producent przez wiele lat tworzył sprzęt fonograficzny i różnego rodzaju akcesoria z nim związane, jednak dziś firma jest znana przede wszystkim za sprawą wysokiej klasy mikrofonów studyjnych. Sprzęt firmy Neumann używany jest w najlepszych studiach na całym świecie, a niektóre tańsze modele mikrofonów doskonale sprawdzą się podczas tworzenia domowego studia nagrań. W 1991 roku firma nawiązała współpracę z marką Sennheiser, co miało znaczny wpływ na większą dostępność sprzętu w sklepach muzycznych w wielu krajach.

 

Więcej o Neumann KMS 104 Plus BK

Neumann KMS 104 Plus BK to czarny kardioidalny mikrofon pojemnościowy, będący ulepszoną wersją wysoko ocenianego standardowego modelu KMS 104. Dźwięk nagrany lub nagłośniony za pomocą mikrofonu charakteryzuje się bardzo naturalnym i wyraźnym basem, co pozwala wydobyć jeszcze więcej głębi z brzmienia instrumentów i wokalu. Mikrofon został wyposażony we wbudowany filtr, którego zadaniem jest pozbycie się ryzyka powstania niechcianych przydźwięków, które mogą pojawić się w trakcie wymawiania twardych głosek.

 

Zaskakująca głębia brzmienia

Mikrofony firmy Neumann są cenione ze względu na bardzo wysoką jakość nagrywanego i odtwarzanego brzmienia. Konstrukcja modelu KMS 104 Plus BK jest na to świetnym dowodem, ponieważ pozwala cieszyć się jeszcze głębszym i wyraźnym basem. Dzięki temu instrumenty muzyczne oraz wokal mogą zabrzmieć jeszcze lepiej i wyraźniej, a to wszystko bez ryzyka powstania niechcianych przydźwięków dzięki zastosowaniu wewnętrznego pop filtra. Mikrofon pojemnościowy Neumann KMS 104 Plus BK może być z powodzeniem używany nie tylko podczas sesji nagraniowych, mimo, że jest to w istocie mikrofon dedykowany do pracy na scenie. Wokaliści, którzy naprawdę wiedzą o mikrofonach i mają już kilka własnych, prawie na pewno dodadzą ten mikrofon do swoich kolekcji.

 

Zawartość zestawu

 • Mikrofon KMS 104 BK Plus
 • Uchwyt SG 105
 • Wyściełana torba nylonowa

 

Specyfikacja

Typ mikrofonu Pojemnościowy
Wzór polarny Kardioidalny
Pasmo przenoszenia 20Hz-20kHz
Maksymalny SPL 150dB
Impedancja wyjściowa 50 omów
Stosunek sygnału do szumu 76dB (ważony)
Hałas własny 18dB (ważony)
Kolor Czarny
Zasilanie Phantom 48v
Złącze XLR
Wymiary 17,78 x 4,57 cm
Waga 0,3 kg
Dołączone akcesoria Uchwyt mikrofonowy do statywu oraz etui

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki