Fraud Blocker

NEUMANN

NEUMANN

autoryzowany partner neumann

Trudno wyobrazić sobie studio nagraniowe bez mikrofonu Neumann. Od dekad marka Neumann jest uważana za producenta, który wyznacza standardy w dziedzinie mikrofonów studyjnych. Wiele produktów wprowadzonych przez tę firmę w trakcie jej wieloletniej historii stało się kamieniami milowymi profesjonalnej technologii audio. Nie jest przypadkiem, że studia nagraniowe zawsze umieszczają mikrofony Neumann na początku listy swojego sprzętu - są one uważane za wyznacznik profesjonalizmu studia.

Składmuzyczny.pl jest Autoryzowanym Partnerem Neumann o numerze 048SE871095NEU.

Firma Neumann była w stanie utrzymać się na rynku przez wiele lat dzięki konsekwentnej pracy nad uzyskaniem wysokiej jakości produktów. Neumann oferuje kompleksową usługę naprawy mikrofonów wyprodukowanych przed II wojną światową - niekiedy z wykorzystaniem oryginalnych części Neumanna. Trudno jest znaleźć firmę, która oferuje lepszy serwis niż Neumann, ponieważ produkty są zawsze najlepszej jakości. Mikrofony Neumann są znane z wysokiej jakości dźwięku, długotrwałej niezawodności, trwałości itp. Mikrofony Neumann to trwała inwestycja, która będzie służyć przez wiele lat. Profesjonalni inżynierowie dźwięku wiedzą, że mikrofony Neumann są doskonałej jakości, dlatego ich klienci nadal kupują mikrofony Neumann. Wielu właścicieli profesjonalnych studiów nagraniowych marzy o posiadaniu prawdziwego mikrofonu firmy Neumann. Wielu realizatorów dźwięku korzystało z ich mikrofonów, wśród nich byli między innymi The Beatles, Natalie Cole, Celine Dion, Beyonce, Whitney Houston, Bob Dylan.

Firma Neumann, założona w Berlinie w 1928 roku, zajmowała się wieloma obszarami technologii mikrofonowej. Neumann wynalazł odtwarzacz płyt, który nagrywa długie dźwięki nawet wtedy, gdy płyta była odłączona od prądu. Sennheiser - założony przez Georga Neumanna - był firmą, która miała kilku założycieli, którym udało się uniknąć wzajemnych problemów. Firma Neumanna została włączona do Sennheiser Group w 1991 roku, w wyniku ustaleń między rodzinami firm. Neumann specjalizuje się w rozwoju najwyższej klasy mikrofonów do studiów nagraniowych, jak również do rejestracji dźwięku na żywo podczas koncertów.

Mikrofony Neumann zostały uznane za wyjątkowe, zdobywając w 1999 roku nagrodę Technical Grammy za doskonałość w technologii. Neumann pokazał, że jest w stanie stworzyć następną generację systemów mikrofonowych, wprowadzając rewolucyjny Solution-D. Neumann już od ponad dekady tworzy wyrafinowane systemy dźwiękowe dla studiów nagraniowych - firma ta była kiedyś częścią słynnej marki Klein-Hummel.

Siedziba główna Neumanna do dziś znajduje się w Berlinie, gdzie mieszczą się jej poszczególne oddziały. Siedziba główna firmy Neumann znajduje się w Berlinie, gdzie w 2003 roku postanowiono obchodzić 75-lecie jej istnienia. Z tego miejsca prezesi wszystkich działów firmy planują dalszy rozwój przedsiębiorstwa. Wiele lat temu produkcja w bardzo czystych warunkach została przeniesiona do niemieckiego miasta Wiesbaden, niedaleko Hanoweru. Neumann stworzył globalny system dystrybucji, dzięki któremu każda część świata może otrzymać swój własny mikrofon Neumann. Każda osoba, która mieszka w rejonie oddalonym od Berlina, może skontaktować się bezpośrednio z firmą i poprosić o pomoc. W krajach bałtyckich przedstawicielem tym jest firma Aplauz, do której strony internetowej prowadzi.