Fraud Blocker

TC Electronic Mimiq Mini Doubler ][ Efekt gitarowy

 • 515,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu gitarowego TC Electronic Mimiq Mini Doubler

 • Pierwszy na świecie realistyczny algorytm dublujący
 • Humanizowanie ścieżek pokrętłem Tightness
 • Kompaktowa obudowa przygotowana na trudy trasy
 • Efekt wyposażony w True Bypass
 • Wykonany z wysokiej jakości komponentów
 • Zasilanie baterią 9V lub opcjonalnym zasilaczem
 • Kabel USB do aktualizacji oprogramowania w zestawie
 • TC Electronic – 40 lat duńskiej innowacyjności w branży audio
 • Zaprojektowane i skonstruowane w Danii

 

Ogólny opis

Opracowany przez TC Electronic rewolucyjny algorytm dublowania znany z Mimiq Doubler został skondensowany i wciśnięty do maleńkiej obudowy Mimiq Mini Doubler, ale nie przeszkodziło to w utrzymaniu studyjnej jakości dźwięku. Włącz go, a usłyszysz drugiego gitarzystę grającego równo (powiedzmy) z Tobą.

 

Podczas nagrywania w studio partii mocnych, ciężkich riffów bądź dla zasymulowania dwóch gitarzystów grających solówkę unisono, nagrywający gitarzysta z reguły powtarza od jednej do nawet czterech swoich partii – znacie to chociażby z płyt Metalliki, gdzie sam James Hetfield nagrywa cztery takie same tracki. Drobne różnice w powtarzalności nadają później nagraniu więcej przestrzeni, mocy i energii. O ile w studio możesz dograć i zmiksować dowolną ilość śladów, to w wykonaniu na żywo, zwłaszcza jeśli jesteś jedynym gitarzystą w zespole, najlepszym rozwiązaniem jest Mimiq Mini Doubler. Traktuj go jak swojego klona, którego za pomocą pokrętła Tightness możesz dowolnie odhumanizować bądź wręcz odwrotnie – nadać jego grze swój własny charakter, ale nadal będzie grał równo, nie upijał się i nie spóźniał na próby czy koncerty.

 

Mimiq Mini Doubler to pierwszy na świecie efekt gitarowy przybliżający magię prawdziwego, studyjnej klasy dublowania śladu gitary. Jego wysoko zaawansowany algorytm powielający wychwytuje wszystkie subtelne niuanse w timingu, ataku i wysokości dźwięku (np. zbyt mocno/lekko dociśnięta struna), które mogłyby wystąpić w trakcie sesji w studio i udostępnia to w niezwykle intuicyjnym w obsłudze pedale, gotowym do użycia na scenie. Z dopracowaną kontrolą dokładności powielania oraz możliwością miksowania pomiędzy oryginalną ścieżką a sygnałem efektowym, gitarzyści będą mogli wyczarować wszystko od subtelnych, pogrubiających riff dźwięków po ultra realistyczne i precyzyjne partie wielośladowe.

 

Specyfikacja

Typ efektu: Doubler
Rodzaj: Gitarowy
Zasilanie: Bateria 9V, Zasilacz 9V
Potencjometry efektu: Dry, Effect, Tightness
True Bypass: Tak
Wejście stereo: Nie
Wyjście stereo: Nie

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Efekt gitarowy TC Electronic Mimiq Mini Doubler, Efekty gitarowe, Efekty i multiefekty, Gitary, efekty, TC ELECTRONIC, Mimiq Doubler, Mimiq Mini Doubler, TC Mimiq Mini Doubler, TC Electronic Mimiq Mini Doubler