Sennheiser e945 ][ Mikrofon dynamiczny do wokalu

 • 889,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu dynamicznego Sennheiser e945

 • Wokalny mikrofon dynamiczny z charakterystyką superkardioidalną niemieckiej firmy Sennheiser
 • Produkowany w Niemczech, najwyższa seria Evolution 900
 • Solidny metalowy korpus mikrofonu
 • Zaawansowana konstrukcja antywstrząsowa
 • Stała reakcja na dźwięki dochodzące w osi mikrofonu i poza nią
 • Druga cewka redukująca zakłócenia elektromagnetyczne
 • W pakiecie znajduje się pokrowiec oraz uchwyt mikrofonu

 

Ogólny opis

Model e945 to w pełni profesjonalny mikrofon wokalowy o superkardioidalnej charakterystyce kierunkowej, który został zaprojektowany pod kątem pracy na scenach o dużym poziomie głośności. I chciałoby się napisać, że to tyle, ale prawda jest taka, że to nie jest prawda, ponieważ mikrofony z serii 900 to mikrofony najwyższej jakości, pożądane przez wielu wokalistów zarówno zawodowych jak i amatorskich. Reprodukcja dźwięku tych mikrofonów jest wprost rewelacyjna. Dynamiczny kardioidalny mikrofon wokalny zapewniający płynny, naturalny dźwięk. Szybka reakcja przejściowa gwarantuje, że nie zostaną pominięte żadne szczegóły. Zrównoważony zakres częstotliwości e945 sprawia, że doskonale nadaje się do piosenek każdego gatunku. Wyraźnie dodaje głosowi więcej przestrzeni i pozwala ułożyć go czysto przed głośnymi instrumentami w miksie. Jest to mikrofon z przezroczystym, wysokim i ciepłym, dobrze zdefiniowanym, dolnym środkiem. Jest też bardzo klarowny. Mikrofon e945 wyraźnie rozszerza zrozumiałość mowy i utworów śpiewanych.

 

Trochę historii

W 1998 roku firma Sennheiser zaprezentowała nową, pełną gamę mikrofonów wokalnych (e800) i instrumentalnych (e600). Następnie pojawiły się ich wersje bezprzewodowe i nowe mikrofony, między innymi opracowany ze Stingem Capacity e865, oraz seria e900 dla muzyków o najwyższych wymaganiach. To był rok 2003 więc jak się można domyśleć całkiem sporo czasu i do dziś nic się w tym zakresie nie zmieniło. Od tego czasu sprzedano ponad 10 milionów przewodowych i bezprzewodowych mikrofonów Sennheiser, plasując rozwiązania firmy w czołówce firm zajmujących się praca z dźwiękiem.

 

Charakterystyka

Mikrofon posiada charakterystykę kardioidalną, a to oznacza, że mikrofon doskonale zbiera sygnał z naprzeciwka i doskonale izoluje od innych dźwięków na scenie. Jest to szczególnie pożądana cecha gdy scena na której będzie pracować, jest obciążona dużym poziomem hałasu. Jak zawsze czynnikiem decydującym jest wygoda pracy

 

Konstrukcja

Mikrofony z serii Evolution 900 sa zbudowane bardzo solidnie. Mają konstrukcję metalową, a nowoczesne wzornictwo przyciąga uwagę i pozwala skupić widowni na wokaliście. Bardzo wygodne w użytkowaniu, trwałe w eksploatacji i praktycznie niezniszczalne w normalnych warunkach użytkowania.

 

Dobra rada

Aby zapobiec sprzężeniom zwrotnym i przesłuchom podczas śpiewania, polecamy ustawiać monitor w obszarze kąta około 120°, poza tym wzmocnienie przed sprzężeniem zwrotnym zwiększyło się o 3-6dB w porównaniu do e 845, więc jest spoko :)

 

Specyfikacja

Producent Sennheiser
Model e945
Przetwornik dynamiczny
Charakterystyka super-kardioidalna
Pasmo przenoszenia   40 - 18000 Hz
Czułość w polu swobodnym bez obciążenia przy 1 kHz 2,0 mV/Pa
Impedancja nominalna 350 Ohm
Minimalna impedancja wejściowa (wzmacniacza) 1000 Ohm
Podłączenie XLR-3
Waga 365 g
Wymiary   47 x 186 mm

 

Filmy i prezentacje marki

 

Zawartość pakietu

 • mikrofon e 945
 • uchwyt mikrofonu MZQ 800
 • pokrowiec
 • instrukcja obsługi
 • karta gwarancyjna

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mikrofon dynamiczny do wokalu, Sennheiser e945, mikrofony wokalne, mikrofony i rejestratory, SENNHEISER, Sennheiser e 945, e945 Sennheiser, e 945 Sennheiser, Mikrofon wolkalny e945, Profesjonalnz mikrofon wolkalny e945, Mikrofon wolkalny Sennheiser