Fraud Blocker

DVMark NeoClassic 212 ][ Kolumna gitarowa 2x12

  • 2 889,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kolumny gitarowej 2x12 DVMark NEOCLASSIC 212

  • Wysokiej jakości kolumna gitarowa 2x12 marki DVMark, należącej do grupy Markbass
  • Wyposażona w dwa głośniki Neoclassic DV Mark o mocy 300W RMS
  • Impedancja wynosi 8 omów (mono) lub 2x16 omów (stereo)
  • Obudowa typu open back, o wymiarach: szerokość 70,5 cm, wysokość 46,5 cm, głębokość 27 cm
  • Niezwykle lekka konstrukcja - waży tylko 12,4 kg, co czyni ją idealnym wyborem dla osób potrzebujących przenośnego sprzętu
  • Charakteryzuje się klasycznym tonem, doskonale sprawdzi się w każdym gatunku muzycznym od jazzu po rock

 

Ogólny opis

O firmie DVMark

DVMark to marka należąca do Markbass, firmy znanej z produkcji wzmacniaczy basowych i kolumn basowych. DVMark specjalizuje się w produkcji wzmacniaczy i kolumn dla gitary elektrycznej. Markbass to grupa różnych marek, które oferują wszystko, czego potrzebują nasi klienci do wyrażania swojej sztuki, w połączeniu z naszą włoską pasją i stylem. Markbass jest reprezentowany w ponad 50 krajach i jego rozwój nadal trwa razem z naszymi klientami na całym świecie.

Opis produktu DV NEOCLASSIC 212

DV NEOCLASSIC 212 to standardowa kolumna gitarowa 2x12. Jest doskonałym uzupełnieniem dowolnej głowy DV Mark. Dzięki imponującej mocy 300W, może łatwo obsługiwać pełnowymiarowe głowy. DV NEOCLASSIC 212 jest jednym z najlżejszych dostępnych gabinetów 2x12”. Waży tylko 12,4 kg, co czyni go idealnym wyborem dla każdego, kto potrzebuje małego zestawu o klasycznym brzmieniu w ultraportatywnej jednostce.

Charakterystyka DV NEOCLASSIC 212

Seria DV NEOCLASSIC charakteryzuje się super lekkim magnesem neodymowym wykonanym na zamówienie przez DV Mark. Te innowacyjne głośniki są wynikiem ciężkiej pracy i wielu testów na tonalnym charakterze głośników neodymowych - lekkiego głośnika, który brzmi i reaguje jak klasyczny głośnik. DV NEOCLASSIC 212 S to standardowa kolumna gitarowa w rodzinie DVMark! To, co ją szczególnie wyróżnia, to jej kompaktowość i waga. Jest ultralekka (porównaj ją np. z kabiną Orange, która jest standardem), zawsze śmiejemy się, że to są kolumny gitarowe bez głośników, bo nikt nie chce uwierzyć, że taka kolumna z dwoma głośnikami może być tak lekka, a jednak... jak oni to robią? Nikt nie wie,... jeszcze)

Specyfikacja DV NEOCLASSIC 212

Z głośnikami o rozmiarze 2x12” Neoclassic DV Mark custom-made CAB POWER HANDLING (AES STANDARD) o mocy 300W RMS IMPEDANCE wynoszącej 8 ohm (mono) lub 2x 16 ohm (stereo) CABINET poziomej, otwartej szerokości 70,5 cm wysokości 46,5 cm głębokości 27 cm i wadze tylko 12,4 kg!

 

Specyfikacja Techniczna

Marka / Producent / Brand DVMark
Model NEOCLASSIC 212
Rodzaj produktu Kolumna gitarowa 2x12
Rozmiar głośnika 2x12"
Moc obsługiwana przez kabinę 300W RMS
Impedancja 8 ohmlub 2x16 ohm
Typ obudowy pozioma, otwarta z tyłu
Szerokość 70.5 cm
Wysokość 46.5 cm
Głębokość 27 cm
Waga 12.4 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

DVMark NEOCLASSIC 212 ][ Kolumna gitarowa 2x12, Kolumny DVMark, Kolumny gitarowe, DVMARK