DVMARK

DVMARK

Firma DV MARK może nie mówić za dużo wielu gitarzystom, ponieważ marka zaistniała na naszym rynku stosunkowo niedawno. Wysoka jakość wykonania i dźwięku sprawia, że firma stopniowo toruje sobie drogę pomiędzy innymi producentami sprzętu muzycznego i nie ma w tym nic dziwnego, w końcu to właśnie dźwięk jest najważniejszy w muzyce. DV MARK to owoc współpracy dwóch firm, czyli angielskiego DV i włoskiego Markbass. Ta druga nazwa pewnie obiła się o uszy niektórym, zwłaszcza basistom i każdy, kto miał z nią styczność, wie, że jest to jedna z czołowych firm produkujących sprzęt muzyczny. DV MARK zajmuje się produkcją efektów gitarowych i nagłośnienia.

Doskonałym przykładem efektu gitarowego jest DV MARK Overmarker, który jest efektem typu distortion/overdrive. Model ten zwraca na siebie uwagę już przy pierwszym kontakcie wzrokowym, ponieważ wygląda bardzo dostojnie, a to za sprawą faktu, że jest wykonany z drewna i skóry, a to prawdziwa rzadkość wśród efektów. Nie wygląd jest jednak najważniejszy, lecz brzmienie, a przester tego producenta charakteryzuje się bardzo mocnym, dynamicznym i soczystym brzmieniem, które zadowoli ucho nawet najwybredniejszego muzyka. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym brzmieniu, które wyróżni Cię w tłumie innych gitarzystów, wtedy sprzęt firmy DV MARK jest właśnie tym, czego Ci potrzeba.

Jednak na sztandarach DVMark są przede wszystkim wzmacniacze gitarowe i kolumny. Wzmacniacze gitarowe DVMark wychodzą naprzeciw oczekiwaniom gitarzystom w dwojaki sposób, po pierwsze brzmienie, kwestia subiektywna, podlegająca dyskusji, jednak na najwyższym światowym poziomi. Po drugie to użyteczność, manifestująca się w postaci tego ile te wzmacniacze ważą. Lekkie i wydajne comba gitarowe to znak rozpoznawczy DVMark :) A ostatnim hitem jest wzmacniacz cyfrowy Multiamp.