TC Electronic Drip Spring Reverb ][ Efekt gitarowy

  • 478,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy efektu gitarowego TC Electronic Drip Spring Reverb

  • Vintage spring reverberation
  • Wysokiej jakości obwód cyfrowy
  • Autentyczne dźwięki wiosennych pogłosów
  • Kostka wyposażona w True Bypass
  • Złącza sygnałowe montowane od góry obudowy
  • Zwarta, wytrzymała obudowa
  • Poręczny i w przystępnej cenie
  • Działa na baterii 9V lub zewnętrznego zasilacza (opcjonalnie)

 

Ogólny opis

Najlepszym sposobem nadania charakteru i głębokości suchego sygnału gitary jest dodanie pogłosu sprężynowego. Jako hołd dla jednego z najbardziej rozpoznawalnych pogłosów, Drip Spring Reverb natychmiast przenosi twój dźwięk do starych dobrych czasów wiosennych pogłosów montowanych we wzmacniaczach, kultowej kalifornijskiej scenie i niezliczonych nagrań bluesowych, nie wspominając o kultowych instrumentalnych zespołach takich jak Shadows. lub Ventures, którzy stworzyli swoje brzmienie na tych klasycznych, pogłosowych dźwiękach gitary. Krótko mówiąc, sprężysty pogłos był tak wszechobecny w nagraniach, że stał się integralną częścią brzmienia gitary elektrycznej.

 

Drip Spring Reverb zapewnia autentyczne brzmienie klasycznych pogłosów, takich jak te zainstalowane w amerykańskich wzmacniaczach w latach 60. XX wieku. Efekt może stać się całkiem lo-fi, jeśli go przekręcisz, możesz też zastosować go nieco subtelniej, ale w każdym razie dodaje on niepowtarzalnego charakteru i uroku, który ożywi każde głuche brzmienie gitary. Za pomocą intuicyjnego zestawu kontrolerów możesz z łatwością skomponować szeroki zakres tonów pogłosu. Pokrętło Tone pozwala ustawić, jak wyraźne duplikaty mają być wykonane, od krystalicznie czystych, prawie żądnych do bardziej stonowanych i ciemniejszych kolorów. Dwell decyduje o długości ogona pogłosu, od szeptu po fale rozbijające się o skaliste brzegi Kalifornii. Pokrętło Mix pozwala wybrać właściwą równowagę pomiędzy generowanym sygnałem i czystym. W sytuacji, gdy efekt jest wyłączony, higieniczna cisza zapewni prawdziwe obejście, a zamontowany na górze łącznik i metalowa obudowa sprawią, że będzie on przyjazny w użyciu przez lata.

 

Specyfikacja

Typ efektu: Reverb
Rodzaj: Basowy, Gitarowy
Zasilanie: Bateria 9V, Zasilacz 9V
Potencjometry efektu: Dwell, Mix, Tone
Opcje efektu: Mod on/off
True Bypass: Tak
Wejście stereo: Nie
Wyjście stereo: Nie

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki

Słowa kluczowe oznaczające produkt

Efekt gitarowy Drip Spring Reverb TC Electronic, stompboxy, efekt gitarowy, TC ELECTRONIC, Drip Spring Reverb, Efekt Drip Spring Reverb, stompbox Drip Spring Reverb, efekt gitarowy Drip Spring Reverb, kostka gitarowa, Pogłos gitarowy, pogłos