Markbass Minimark 802 ][ Wzmacniacz basowy typu combo 2x8

  • 3 249,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy comba basowego Markbass Minimark 802

  • Jedno z najmniejszych comb basowych produkowane przez firmę Markbass
  • Układ głośników 2 x 8 z głośnikiem wysoko tonowym
  • Wzmacniacz tranzystorowy o mocy 60 W @ 4 Ω
  • Wyjście liniowe i wyjście na zewnętrzną kolumnę

 

Ogólny opis

Są takie produkty na świecie, które swoją obecnością na rynku znaczą i wyznaczają trendy. Markbass produkuje całą serie comb basowych CMD w oparciu o głośniki 10, 12 i 15 calowe. Są to konstrukcje wyposażone w potężny i lekki zarazem wzmacniacz Little Mark i są przeznaczone do konkretnych i wymagających zadań na scenie oraz w studiu. Są to jednak zbyt duże i zbyt poważne konstrukcje do domowego użytku dlatego też firma Markbass wprowadziła na rynek dużo skromniejsze comba, których celem jest zapewnienie bardzo dobrej jakości brzmienia w warunkach domowych. Jednym z przykładów na taką filozofię myślenia jest właśnie MInimark 802, który jest rozwinięciem mysli zawartej combie w Micromark 801. Jest to combo bardzo małe, oparte na dwóch 8 calowym głośnikach, z piezo, wzmacniaczem o takim samym charakterze co Little Mark (kto wie, może to jest Little Mark tyle że okrojony). Jakość brzmienia jest bardzo wysokiej klasy, a lekkość, mobilność oraz cena sprawia, że można się cieszyć jakością na najwyższym poziomie w domowym zaciszu. Mówiąc wprost małe jest piękne. Wzmacniacz jest bardzo prosty w konstrukcji, ma wyjście Line Out oraz wyjście dodatkową kolumnę. Do regulacji służą trzy pokrętła, Level czyli głośność oraz filtry VPF oraz VLE. Jednym słowem, bardzo fajny i dobry wzmacniacz szkoleniowy na dwóch głośnikach.

 

Filtry VLE i VPF

Wzmacniacz ma wbudowane filtry VLE i VPF, które pomagają stworzyć ciepły i naturalny dźwięk. Filtr VLE to filtr nadający brzmieniu charakter klasyczny, natomiast za pomocą filtra VPF regulujemy tzw. dolny środek. Kombinacja ustawień czyni poziom regulacji tych wzmacniaczy unikalnymi. W zasadzie ciężko jest uzyskać taką game brzmień u konkurencji. Cała ta linie produktów brzmi niezwykle organicznie. 

 

Specyfikacja

Producent Markbass
Model MiniMark 802
Typ wzmacniacza Tranzystorowy
Bass reflex Tył
Układ głośników 2 x 8"
Producent głośnika B&C
Kanały 1
Tweeter Piezo
Potencjometry Głośność, VPF, VLE
Procesor efektów Brak
Wejście AUX Tak
Wyjście sluchawkowe Tak
Wytrzymałość głośnika 400W RMS (AES Standard)
Moc wzmacniacza 60W RMS @ 4 ohms / 50W RMS @ 8 ohms
Uchwyt Górny
Wymiary 25.5 cm x 49.8 cm x 38.5cm
Waga 12,5 kg

 

Filmy i prezentacja produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Markbass Minimark 802 | Combo basowe 2x8, Markbass, Gitary, wzmacniacze, Combo basowe, Wzmacniacze i kolumny basowe, MARKBASS, Minimark 802, Markbass Minimark