Fraud Blocker

MARKBASS

MARKBASS

Markbass - Pasja przynosi innowacje

Markbass to synonim absolutnej rewolucji w świecie wzmacniaczy basowych. Małe, lekkie oraz budowane we Włoszech wzmacniacze robią zawrotną karierę w Polsce. Dzisiaj marka Markbass jest grupą różnych marek, każda marka zawiera wszystko, czego klienci potrzebują do wykonywania i wyrażania swojej sztuki, z ich włoską włoską pasją i stylem.

Rewolucyjna technologia, solidna wydajność

Markbass to włoski producent wzmacniaczy basowych, który ustanowił nowy standard dla nowoczesnych innowacji. Ich konstrukcje łączą przenośność z wysoką jakością wykonania, oferując lekkie głośniki neodymowe, które mogą zmniejszyć wagę combo lub głośnika nawet o połowę. Jako jeden z pierwszych producentów sprzętu basowego, Markbass zapewnia wyjątkowe brzmienie i użyteczność dzięki wysoce regulowanym korektorom i innowacyjnym funkcjom, takim jak zestawy "Rock-Solid". Dzięki Markbass muzycy mogą być pewni, że otrzymują najlepsze wrażenia i dźwięk ze swojego wzmacniacza basowego.

Moc i prestiż wzmacniacza Markbass

Jeśli szukasz wzmacniacza, który oferuje moc i czystość konstrukcji półprzewodnika klasy D, w połączeniu ze stylem i niezawodnością włoskiej inżynierii, Markbass jest idealnym wyborem. Ich wzmacniacze półprzewodnikowe są wyposażone w szereg przydatnych funkcji, takich jak podnoszenie masy, pętle efektów i bezpośrednie wyjścia liniowe, dzięki czemu idealnie nadają się do każdej sytuacji. Dzięki ich naciskowi na wysokiej jakości komponenty i niezawodność, możesz być pewien, że wzmacniacz Markbass pomoże Ci brzmieć najlepiej podczas każdego występu.

Sprawdzona jakość i doskonałość

Wzmacniacze MarkBass to idealny wybór dla muzyków poszukujących najwyższej jakości dźwięku. Dzięki obecności w ponad 50 krajach i wsparciu Cliffa Hugo z Supertramp, wzmacniacze te zapewniają zarówno wygodę, jak i doskonałość. Zbudowane w oparciu o wiedzę doświadczonych inżynierów i muzyków, wzmacniacze MarkBass są idealnym narzędziem, aby przenieść muzykę na wyższy poziom.