Fraud Blocker

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 20/09/2023

20-09-2023

Cześć! 🎉🎹🎹🎤 Z przyjemnością dzielimy się z Wami najnowszymi dostawami, które dotarły do naszego sklepu muzycznego w ostatnich dniach. Pamiętajcie, że te informacje nie odzwierciedlają dostępności produktów w sklepie, ale są jedynie wskazówką, jakie nowe przedmioty trafiły do naszej oferty.

📦 20 września roku otrzymaliśmy szeroki wybór strun do gitar elektrycznych, akustycznych i klasycznych marki Ernie Ball oraz Savarez. Wśród nich znalazły się również pojedyncze struny. Tego samego dnia dostaliśmy mikser z interfejsem audio USB marki Allen&Heath, a także haki na gitary marki Hercules. W ofercie pojawiły się również statywy mikrofonowe marki Stim oraz znakomite kolumny na akumulator Bose S1 Pro+.

📦 18 września roku do naszej oferty trafiły mikrofony elektretowe marki JTS, a także systemy mikrofonów bezprzewodowych marki Sennheiser. Dostaliśmy również ukulele koncertowe i sopranowe marki Laila. W ofercie pojawiły się również statywy mikrofonowe marki Monacor, a także wzmacniacze do słuchawek marki Vox.

📦 16 września roku do naszej oferty trafiły gitary elektryczne marki Squier, a także statywy mikrofonowe marki Dynawid.

📦 15 września roku otrzymaliśmy gitarę elektroakustyczną marki Framus, a także multiefekty gitarowe marki Mooer. W ofercie pojawiły się również pokrowce na gitary marki RockBag oraz RockCase.

📦 14 września roku do naszej oferty trafiły handpany marki Sela, a także zasilacze do efektów marki Yankee.

📦 13 września roku otrzymaliśmy miksery audio z USB marki Soundcraft.

Zachęcamy do śledzenia naszego bloga i innych mediów, gdzie na bieżąco informujemy o nowościach w naszym asortymencie. Zachęcamy również do sprawdzenia dostępności produktu, który Cię interesuje.

Więcej informacji na temat najnowszych dostaw znajdziesz na:

Tam znajdziesz szczegółowe informacje o aktualnych dostawach do naszego magazynu. 🎉🎹🎹🎤

Polecane produkty