Fraud Blocker

Fender Hot Rod Deville ML 212 ][ Wzmacniacz gitarowy typu combo 2x12

  • 6 149,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy comba gitarowego Fender Hot Rod Deville ML 212 

  • Lampowy wzmacniacza gitarowy typu combo amerykańskiej firmt Fender o mocy 60 W
  • Dwa 12" głośniki Celestion V-Type
  • Dwa oddzielne poziomy głośności z podbiciem czystego brzmienia na drugim poziomie głośności
  • Wewnętrzna zmienna regulacja biasu
  • Pętla efektów, przełącznik Bright i pogłos sprężynowy Fender
  • W zestawie dopasowana osłona i dwuprzyciskowy przełącznik nożny
  • Kolor czarny

 

Ogólny opis wzmacniacza

Wzmacniacz Hot Rod DeVille ML zapewnia piękne, lampowe brzmienie dzięki funkcjom zainspirowanym przez instrumentalnego artystę solowego, światowej klasy sidemana, mistrza sesji i "gracza" Michaela Landau. Landau, wpływowy gitarzysta znany z tworzenia bogatych, ekspresyjnych brzmień, przez wiele lat używał na scenie wzmacniaczy Hot Rod DeVille, w specjalnej konfiguracji z dwoma wzmacniaczami, zasilanymi przez różne kostki efektowe. Zaprojektowany we współpracy z Michaelem Landau, nowy model ML jest oparty na wzmacniaczu Fender Hot Rod DeVille III, z lampowym układem, 60-watową mocą wyjściową, dwoma 12-calowymi głośnikami, pogłosem sprężynowym i pętlą efektów. Wersja ML podnosi poprzeczkę, wprowadzając kilka fajnych funkcji, które z pewnością docenią gitarzyści, takich jak przełączanie głośności i możliwość podbicia brzmienia.

 

Wzmacniacza lampowy

Mówiąc wprost, nie ma nic lepszego niż czyste, potężne brzmienie wzmacniacza lampowego Fender. Przez dekady, bogactwo tonalne i wrażliwa na dotyk dynamika prawdziwych lamp nadawały wzmacniaczom Fendera definiujący i niepowtarzalne brzmienie, słyszalny na większości profesjonalnych nagrań i występów z ostatnich 60 lat — muzykę, którą znasz całe swoje życie.

 

Reverb sprężynowy

Wśród wielu atrybutów brzmieniowych, wzmacniacze gitarowe Fender takie jak ten, są szczególnie cenione za soczysty pogłos sprężynowy. Aby uzyskać mokry, mieniący się dźwięk otoczenia, od subtelnego do jaskiniowego, Fender pozwala Ci go dokładnie dopasować do Twojego gustu.

 

Pętla efektów

Dla perfekcyjnego umieszczenia efektów zewnętrznych w łańcuchu sygnałowym wzmacniacz ten wyposażony jest w pętlę efektów z wyjściem ¼" przedwzmacniacza i gniazdami wejściowymi końcówki mocy.

 

Specyfikacja techniczna

Producent Fender
Model Hot Rod Deville ML 212
Typ wzmacniacza Lampowy
Lampy preamp 3 X 12AX7
Lampy końcówka 2 x 6L6
Układ głośników 2x12"
Pętla efektów tak
Wejścia Input 2 is at -6dB), Two - (1/4"
Impedancja 2 lub 4 Ω
Moc 60W
Akcesoria 2-Button Footswitch
Uchwyt Górny

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Fender Hot Rod Deville ML 212 | Combo gitarowe, Fender, Wybrane marki, Instrumenty, Comba gitarowe, Comba gitarowe Fender, FENDER, 223-2406-000, 2232406000, Landau Hot Rod, Landau Fender