Fraud Blocker

IK Multimedia iLine Cable Kit IK IP-ILINE-KIT-IN ][ Zestaw kabli

 • 299,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy zestawu kabli iLine Cable Kit

 • Styki pokryte 24-karatowym złotem dla zapewnienia maksimum łączności w każdych warunkach
 • Przewody z miedzi o wysokiej czystości, zapewniające przesyłanie sygnału najlepszej jakości
 • Nisko pojemnościowa izolacja dla zachowania transjentów
 • Gęste ekranowanie chroniące przed zakłóceniami elektromagnetycznymi
 • Darmowa aplikacja iLine Cable Kit (na iOS i Androida) wskazuje, jakiego kabla należy użyć
 • Zgodny ze wszystkimi smartfonami, tabletami, laptopami, desktopami i większością sprzętu audio z wysokiej półki
 • Nigdy więcej nie daj się zaskoczyć brakiem kabla! Kup iLine Mobile Music Cable Kit
 • Wyprodukowane we Włoszech
 • W zestawie pokrowiec

 

Ogólny opis

Czy kojarzysz może takę sytuacje ze swojego życia, że nie miałeś odpowiedniego kabla do podłączenia ze sobą sprzętu? I miałeś wrażenie, że Twoja reputacja dosłownie wisi na włosku? Z zestawem kabli iLine Mobile Music Kit nigdy nie zostaniesz sam i zawsze będziesz w pełni gotowy na wszelkie tego typu niespodzianki :) Zestaw zawiera sześć wysokiej jakości kabli audio (z pokrowcem), umożliwiając użytkownikom smartfonów, tabletów, odtwarzaczy MP3 i laptopów praktycznie dowolną transmisję sygnału i tworzenie połączeń audio.

 

Złote styki

Złoto świetnie sprawdza się w wielu sytuacjach, na przykład może zmienić postawę zrzędliwej żony, ale ze względu na odporność na korozję idealnie nadaje się również do styków kabli audio. Ponadto wygląda ładnie na wtyczkach. Wszystkie kable iLine zostały zaprojektowane dla czystego, audiofilskiego brzmienia. Wyprodukowane we Włoszech z najwyższej jakości komponentów, w tym 24-karatowe pozłacane złącza, miedziane przewodniki o wysokiej czystości (ten superprzewodnik, który nie ulega utlenieniu), gęsta izolacja chroniąca przed zewnętrznymi zakłóceniami oraz izolacja niskopojemnościowa dla zachowania transjentów. Transjent - w akustyce, stanach przejściowych, krótkotrwałych zmianach w wewnętrznej strukturze dźwięku, występujących w każdym dźwięku zjawiska podczas jego kolejnych faz. Transjenty wpływają na klarowność, determinację kroków dynamicznych i rozpoznawanie dźwięków, barwy i ogólnego charakteru dźwięku. Ta kombinacja komponentów zapewnia najlepszą transmisję sygnału i lepszą jakość dźwięku. Złącza urządzenia zostały zaprojektowane w przemyślany sposób i mieszczą się w etui na smartfony i są oznaczone odpowiednimi kolorami, co pozwala szybko i łatwo zidentyfikować ich funkcje.

 

Potęga Zastosowań

Zestaw ten obejmuje szeroką gamę aplikacji mobilnych i audio, w tym niestandardowych, takich jak konwersja sygnału stereofonicznego na mono, przedłużenie kabla słuchawek (z opcją korzystania z wbudowanego mikrofonu) lub łatwe podłączenie telefonu lub laptopa do odtwarzacza DJ sprzęt lub domowe urządzenia hi-fi.


Kable dołączone do zestawu kabli iLine Mobile Music Kit:

1. Adapter wyjściowy mono

Ten kabel konwertuje sygnał stereo z 1/8 "(3,5 mm) na sygnał mono 1/4" (6,35 mm). Użyj tego kabla, aby przesłać sygnał wyjściowy z urządzenia do wejścia monofonicznego, na przykład do wzmacniacza gitarowego lub monofonicznego aktywnego głośnika. Użyj go do połączenia konfiguracji z iRig i Amplitube na wzmacniaczu gitarowym. Ma złącze męskie 3,5 mm (1/8 ") i złącze mono mono mono 6,35 mm. (Do wykonania tego połączenia użyj standardowego kabla gitarowego 1/4 ", długość: 30 cm.


2. Przewód przedłużający wejścia / wyjścia

Zwiększa zasięg wyjściowy urządzenia, podłączając się do sygnału wejściowego i obsługując mikrofon. Użyj tego kabla, jeśli chcesz używać iRig, iRig MIC, iRig MIC Cast lub zestawu słuchawkowego, a jednocześnie swobodnie się poruszać, szczególnie jeśli lubisz gestykulować w tym samym czasie. Ma męskie złącze TRRS i żeńskie TRRS. Długość: 60 cm.


3. Stereo Aux

Prawdopodobnie używasz go najczęściej. Jest to prosty kabel stereo, który przesyła sygnały stereo z urządzenia na wejście 3,5 mm (żeńskie). Posiada dwa męskie złącza 1/8 "(3,5 mm), długość: 150 cm.


4. Rozdzielacz słuchawkowy

Jak sama nazwa wskazuje, dzieli parę stereo z urządzenia na dwie pary. Używaj tego kabla podczas długich podróży z dziećmi (jeśli lubią oglądać te same filmy) lub po prostu słuchaj piosenek nagranych na iPhonie. To bardzo przydatny kabel. Posiada jedno męskie złącze 1/4 "TRS (3,5 mm) i dwa żeńskie złącza stereo TRS 1/8" (3,5 mm). Długość: 30 cm


5. Adapter - wyjścia RCA

Jeśli chcesz podłączyć swoje urządzenie mobilne do domowego sprzętu audio lub miksera DJ, to jest to właściwy kabel. Oddziela sygnał stereo przychodzący z Twojego urządzenia na lewe i prawe wejścia RCA. Posiada męskie złącze 1/8 "(3,5 mm) i dwa męskie złącza mono RCA, długość: 150 cm.


6. Rozdzielacz dla dwóch wyjść mono

Ten kabel idealnie nadaje się do przesyłania sygnałów z Twojego urządzenia do wejść L / R w kanale miksera stereo. Niezwykłe, żeńskie złącza monofoniczne pozwalają na użycie standardowych kabli sygnałowych, dając większą swobodę w znalezieniu odpowiedniego miejsca dla twojego urządzenia, podłączonego do systemu dźwiękowego na scenie. Posiada męskie złącze 1/8 "(3,5 mm) i dwa męskie złącza mono RCA, długość: 60 cm.

Kolorowe pierścienie oznaczają:

 • Niebieski - stereo
 • Zielony - Stereo z wejściem
 • Biały - Mono/Lewy
 • Czerwony  - Mono/Prawy

Nawet pomimo kolorowych oznaczeń może się okazać, że nie będziesz miał pewności, którego kabla użyć w danej sytuacji. Przecież nikt tu nie jest technicznym guru. Ale bez obaw, mamy świetne rozwiązanie: darmową aplikację iLine Cable Kit, dostępną zarówno na iOS, jak i Androida.

Aplikacja iLine Cable Kit na iOS – więcej informacji – dostępna za darmo w App Store
Aplikacja iLine Cable Kit na Androida – więcej informacji – dostępna za darmo w Google Play

Asortyment iLine

Poza tym, że kable iLine dostępne są jako zestaw, to można je kupować osobno.

 

Filmy i prezentacje produktu 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zestaw kabli IK MULTIMEDIA iLine Cable Kit IK IP-ILINE-KIT-IN, kable, przełączniki nożne, kable, adaptery, Akcesoria, IK MULTIMEDIA, przelaczniki nozne, kable, adaptery