Fraud Blocker

Zaor YESK 2 Black Grey ][ Biurko studyjne

  • 3 859,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy biurka YESK 2 Black Grey

  • Trzypoziomowe biurko studyjne z serii YESK
  • Pełna rama z litego drewna
  • Otwarta, lekka konstrukcja
  • Minimalistyczny design
  • Półka na pełnowymiarową klawiaturę
  • Przestrzeń na ekrany, klawiaturę PC + mysz, kontroler Daw, mały mikser itp.
  • Rozmiar (SxWxG) 1500 x 950 x 852 mm

 

Ogólny opis

O samym biurku

YESK 2 firmy Zaor w wersji Black Grey, to biurko studyjne, które doskonale sprawdzi się nawet w najmniejszej przestrzeni. Dzięki kompaktowym rozmiarom biurko zapewnia dużo miejsca na trzech poziomach. Wysuwana szuflada pomieści główną klawiaturę o ciężarze do 20 kg. Dodatkowo jest wyposażone w dwie wnęki rackowe po cztery jednostki każda, wygodnie pochylone dla optymalnego komfortu pracy. Urządzenia, których nie można zamontować, znajdą miejsce na dużej powierzchni blatu głównego, a górna półka bez problemu pomieści ekran komputera oraz monitory studyjne. W przeciwieństwie do większości kompaktowych biurek, YESK 2 nie wykorzystuje w swojej konstrukcji metalowych rur, dzięki czemu znacznie zmiejsza ryzyko zakłóceń w pracy przez rezonanse. Zamiast tego cała rama składa się z prawdziwego drewna, a powierzchnie robocze wykonane są z płyty wiórowej pokrytej żywicą melaminową.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość. Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu YESK 2 Black Grey
SKU WS-YE-2-GR-BK

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Junge Grey
Pozycje rackowe 2 x 4 19"
Szuflada na klawiaturę Maksymalny rozmiar klawiatury do 20kg
Odległość od szuflady do blatu 300 mm
Materiał konstrukcyjny Lite drewno
Waga 47 kg
Ogólne wymiary

Wysokość - 950 mm
Szerokość - 1500 mm
Głębokość - 852 mm

Wymiary blatu głównego Wysokość - 950 mm
Szerokość - 1500 mm
Głębokość - 287 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa Pakowane w pudełko - 52 kg
Wymiary transportowe

169 x 101 x 23 cm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor YESK Jungle Grey | Biurko studyjne, Biurka studyjne, Meble studyjne, Studio i homerecording, ZAOR STUDIO FURNITURE, Zaor YESK, YESK biurko, GREY ZAOR, 764966367712, WS-YE-JG