Fraud Blocker

Zaor VISION KS Black/White ][ Półka na klawiaturę

  • 1 299,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy półki VISION KS Black/White

  • Półka na klawiaturę z serii VISION KS w kolorze czarno-białym
  • Prosty, elegancki i nowoczesny styl
  • Pomieści 88-klawiszową klawiaturę główną
  • Kompatybilna z VISION O, VISION W oraz innymi odpowiednio zwymiarowanymi biurkami
  • Możliwość regulacji wysokości
  • Łatwa do przenoszenia, dzięki wysokiej jakości kółkom
  • Rozmiar (SxWxG) 1473 x 666 x 479 mm

 

Ogólny opis

O samej półce

VISION KS firmy Zaor, to półka na klawiaturę, która pomoże w uporządkowaniu miejsca pracy. Chociaż idealnie wpasowuje się do biurek VISION OS i VISION WS, może być używana z prawie każdym biurkiem w odpowiednich wymiarach. Dodatkowa funkcja regulowania wysokości pozwala na pomieszczenie klawiatur, syntezatorów we wszystkich kształtach i rozmiarach, pozostawiając przestrzeń na nogi. Dzięki wmontowanym, wysokiej jakości kółkom działa jak wózek na klawiaturę czy syntezator i starannie wsuwa się pod biurko. Minimalistyczne podejście jest popularne wśród najbardziej uznanych twórców na świecie i doskonale wpasowuje się do każdego wnętrza.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość. Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu VISION KS Black/White
SKU VS-KS-BW

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Czarno-biały
Pozycje rackowe brak
Waga 17 kg
Ogólne wymiary Wysokość - 666 mm
Szerokość - 1473 mm
Głębokość - 479 mm
Wymiary blatu głównego

Wysokość - 666 mm
Szerokość - 1473 mm
Głębokość - 479 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa Pakowane w pudełko - 20 kg
Wymiary transportowe

56 x 105 x 19 cm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor VISION KS Black/White | Półka na klawiaturę, Meble studyjne, Studio i homerecording, ZAOR STUDIO FURNITURE, Zaor VISION KS Black/White | Polka na klawiature, VISION-KS, VISIONKS, ZAOR KS, 764966368726, VS-KS-BW, Biurko Zaor KS, Biurko VISION