Fraud Blocker

Zaor MAESTRO 24 Cherry Black ][ Biurko studyjne

 • 12 193,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy biurka MAESTRO 24 Cherry Black

 • Biurko studyjne z serii MAESTRO 24 w wykończeniu Cherry Black
 • Akustycznie zoptymalizowana przestrzeń robocza do przetwarzania sprzętowego
 • Dużo miejsca na cały sprzęt do montażu w szafie: 24 jednostki typu rack na poziomie biurka
 • Dodatkowa przestrzeń w szafie na zasilacze, przetwornice itp.: 12 jednostek rack pod biurkiem
 • Podwójna ścieżka kablowa dla oddzielnego okablowania audio i zasilania
 • Ekologiczne panele absorpcyjne i pulpit z filcu akustycznego dla zminimalizowania śladu dźwiękowego
 • Obniżona półka na ekrany komputerowe i głośniki
 • Zoptymalizowany przepływ powietrza przez boczne otwory wentylacyjne
 • Rozmiar (SxWxG) 860 x 1072 x 1049 mm

 

Ogólny opis

O samym biurku

W masteringu nie ma miejsca na kompromisy. Jako ostatni etap produkcji, zanim zdecydujesz się na medium, musisz być w stanie słyszeć wyraźnie i pracować bez wysiłku. Maestro 24 przekłada tę zasadę działania na niskoprofilowe, kompaktowe i zajmujące bardzo mało miejsca biurko. Pulpit zapewnia 24 szafy w dwóch kolumnach. Nawet duże analogowe procesory audio, często wykorzystywane do masteringu, z łatwością odnajdują swoje miejsce w tej półce. Od najbardziej muzycznych kompresorów po aksamitnie gładkie, wysokiej klasy korektory, Maestro 24 zapewnia wygodny dostęp do wszystkich tych znakomitych narzędzi. A to nie wszystko: zasilacze i rzadziej używane procesory znajdują swoje miejsce w 12 szafach typu rack na dole, pozostawiając uporządkowane środowisko pracy. Dzięki sprytnej konstrukcji otwartego panelu bocznego wszystkie cenione procesory korzystają z optymalnego przepływu powietrza. Ważnym punktem rozważań w studiach masteringowych jest również wpływ akustyczny, jaki mogą mieć meble. Maestro 24 zachowuje swój ślad dźwiękowy tak mały, jak to tylko możliwe: cała konstrukcja zapobiega zakłóceniom akustycznym, nie przeszkadzając falom dźwiękowym, podczas gdy panele z tyłu pochłaniają zabłąkany dźwięk, a specjalna osłona na biurku eliminuje efekty filtra grzebieniowego spowodowane przez odbicia. Podwójne zarządzanie kablami oddziela okablowanie zasilające i delikatne połączenia audio.

 

Podsumowanie

Meble Zaor to taka Ikea+, ponieważ mamy tu dwie ważne rzeczy ze sobą doskonale połączone, prosta konstrukcji i trwałość. Prosta rzecz, ale po kolei. Najpierw trzeba się zastanowić jakie są potrzeby, ile się planuje sprzętu i jaki to ma być sprzęt. Trzeba koniecznie sobie zdać sprawę, że porządek w pracy jest konieczny jeśli chce się być wydajnym, a porządne biurko do tego własnie służy. Potem trzeba zaplanować sobie tę przestrzeń, przemyśleć gdzie to biurko będzie stać. Następnie trzeba zaplanować budżet i na końcu zamówić je w składzie muzycznym. Paczka z biurkiem wychodzi prosto w fabryki do klienta. Zwykle czas realizacji takiego zamówienia to około tydzień czasu. Na końcu można się cieszyć złożeniem własnoręcznie tego biurka i by w następnej kolejności przystąpić do organizacji swojego miejsca pracy. Polecamy dobrze przemyślane rozwiązania, a meble firmy Zaor Studio takie właśnie są. 

 

Specyfikacja

Ogólne

Nazwa modelu MAESTRO 24 Cherry Black
SKU MAE-24-12-BK-CHE

Parametry ważne

Styl Modern, Minimal
Wykończenie Cherry Black
Pozycje rackowe 2 x 12 19" + 2 x 6 19"
Materiał konstrukcyjny Płyta wiórowa
Ogólne wymiary Wysokość - 860 mm
Szerokość - 1072 mm
Głębokość - 1049 mm

Informacje o opakowaniu

Waga transportowa

Pakowane w pudełko - 56 kg

Wymiary transportowe

122 x 101 x 30 cm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Zaor MAESTRO 24 Cherry Black | Biurko studyjne, Studio i homerecording, Meble studyjne, Biurka studyjne, ZAOR STUDIO FURNITURE, ZAOR 24, ZAOR MAESTRO-24, 764966368542, MAE-24-12-BK-CHE