Fraud Blocker

Behringer XENYX X1622USB ][ Mikser z efektami i USB

  • 1 187,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy miksera audio Behringer X1622USB

  • Kompaktowy 12 kanałowy mikser audio firmy Behringer z serii Xenyx
  • Wiele opcji wprowadzania danych w przystępnej cenie
  • Stereofoniczny interfejs audio USB do pracy z komputerem
  • Kanały 1-4 mają kompresję jednym pokrętłem
  • 3-pasmowy korektor z możliwością zmiany średnich tonów na każdym kanale
  • 24-bitowy procesor multi-FX

 

Ogólny opis miksera

Tytułem wstępu o mikserze

Mikser Behringer Xenyx X1622USB to budżetowy mikser audio o sporych możliwościach miksowania. Na wyposażeniu miksera są przedwzmacniacze mikrofonowe Xenyx na pierwszych czterech kanałach oraz posiada dodatkowe cztery kanały stereo dla źródeł liniowych. Konstrukcja z 2 szynami umożliwia kierowanie sygnałów do alternatywnego źródła. Dwie wysyłki Aux na kanał dodatkowo zwiększają możliwości routingu. X1622USB pomaga również brzmieć jak najlepiej, dzięki kompresorowi, którym można sterować jednym pokrętłem oraz 3-pasmowej korekcji z możliwością zmiany średnich tonów. Dodatkowo mikser jest wyposażony w interfejs audio USB, dzięki czemu można nagrywać na komputer dźwięk w jakości stereo.

 

Po co komu kompresor i efekty?

Każdy z czterech kanałów mikrfonówych miksera ma wbudowany kompresor. Wystarczy ustawić poziomy sygnału, a następnie dostosować kompresor do własnych upodobań, dzięki czemu zarządzanie poziomem sygnału będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek. 24-bitowy procesor z wieloma efektami daje moc dodawania profesjonalnych akcentów do miksu. Reverb, delay, echo, chorus i inne elementy pozwalają dodać ten ostatni szlif do wokali i miksów.

 

Elastyczny routing

Mikser Xenyx X1622USB ułatwia wysyłanie dźwięku do wielu miejsc docelowych. Świetnie nadaje się do tworzenia niestandardowych miksów słuchawkowych do nagrywania w domowym studiu. Ustaw główne poziomy tam, gdzie powinny być do nagrywania, a następnie użyj wysyłek Aux na każdym kanale, aby skonfigurować niestandardowy miks monitorów, który można wysłać do wzmacniacza słuchawkowego.

 

Nagrywanie i odtwarzanie USB

Łączność z komputerem Xenyx X1622USB jest pomocnym dodatkiem, zarówno w studiu, jak i na scenie. W swoim studiu możesz nagrywać wyjście stereo z X1622USB do praktycznie dowolnego oprogramowania do nagrywania, a także odtwarzać dźwięk z komputera przez mikser. Do użytku na żywo, X1622USB to łatwy sposób na jednoczesne miksowanie i nagrywanie – po prostu weź laptopa i nagrywaj koncert. To także świetny sposób na dodawanie podkładów do swojego występu, poprzez kierowanie odtwarzania z komputera do głównych wyjść wraz z miksem na żywo.

 

Specyfikacja miksera

Producent Behringer
Model X1622USB
Rodzaj Analogowy mikser audio
Kanały 12
Łączność z komputerem USB (2x2)
Fadery 16x60mm
Wejścia - przedwzmacniacze mikrofonowe 4 x XLR
Moc fantomowa tak
Wejścia - Linia 8 x TRS, 2 x RCA
Wyjścia - Główne 2 x XLR, 6 x TRS
Wyjścia - Inne 2 x RCA
Wysyła Aux 1 x Pre, 1 x Post
Wysyłka / powrót I/O 2 x 1/4" (Wysyłanie), 4 x 1/4" (Powrót)
Szyny / grupy 2 x autobus
Inserty Tak (4)
Wyjście słuchawkowe 1x 1/4"
USB 1 x Typ B
Equalizacja 3-pasmowy, zmienny środek
Efekty tak
Możliwość montażu w stojaku Tak (w zestawie uszy)
Wymiary 9,5 x 34,25 x 30,16 cm
Waga 3,9 kg

 

Filmy i prezentacje produktu


Słowa kluczowe oznaczające produkt

BEHRINGER XENYX X1622USB | Mikser z efektami i USB, Miksery analogowe stół, Miksery audio, powermiksery, Nagłośnienie, Instrumenty, BEHRINGER, Miksery analogowe stol, X1622USB, X1622-USB, X1622 USB, X 1622USB, X-1622USB