Fraud Blocker

Ortega RULAGOON Earth ][ Ukulele koncertowe

  • 432,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Cechy szczególne Ortega RULAGOON

  • Ukulele koncertowe z serii Earth
  • Wyjątkowy kolor "See Through Lagoon Blue"
  • Korpus wykonany z okoume
  • Wykończenie satynowe
  • Zaczep na pasek

 

Ogólny opis ukulele

Seria Earth Ortegi zgodnie z nazwą łączy się z Ziemią jeżeli chodzi o żywe kolory i naturalne wykończenie. Model Ortega RULAGOON nawiązuje do przejrzystego błękitu laguny - łagodne dźwięki przeniosą w malownicze i kojące miejsce, gdzie czas płynie wolnej, a feeria barw gasi smutki :). Korpus, wykonany z afrykańskiego okoume, posiada proste, acz stylowe ożyłkowanie (binding) z białego ABS-u. Gryf jest mahoniowy, a podstrunnica i mostek to orzech. Klucze Ortega Die Cast dobrze trzymają strój, co pozwala jak najdłużej skupić się na graniu. Pomagają w tym również założone dobrej jakości struny UWNY-4-CC, wyprodukowane wspólnie z włoskim producentem strun Aquila. Dzięki zaczepowi na dole korpusu założymy ulubiony pasek i będziemy mieć pewność, że ukulele nam przypadkowo nie spadnie podczas gry.

 

Ze względu na przyziemną cenę i porządne wykonanie, ukulele z tej serii doskonale nadają się zarówno dla początkujących ukulelistów i ukulelistek, jak i tych bardziej zaawansowanych. Jest z czego wybierać, bo w ofercie znajduje się aż 10 wariantów kolorystycznych! A jak już wybierzemy, to bez wątpienia będzie to udany zakup :)

 

Specyfikacja

Kolor See Through Lagoon Blue
Rodzaj drewna - płyta wierzchnia Okoume
Wykończenie - płyta wierzchnia Satynowe
Rodzaj drewna - tył Okoume
Wykończenie - tył Satynowe
Rodzaj drewna - gryf Mahoń
Wykończenie - gryf Satynowe
Rodzaj drewna - podstrunnica Orzech
Rodzaj drewna - mostek Orzech
Klucze Ortega Die Cast, chromowane
Ilość progów 18
Binding na korpusie Biały ABS
Menzura 380 mm
Szerokość gryfu 35 mm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Ukulele koncertowe Ortega RULAGOON, ukulele Ortega RULAGOON, Ortega RULAGOON, RULAGOON, ukulele RULAGOON, jasno-niebieskie ukulele, ukulele jasno-niebieskie, ukulele w jasnym niebieskim kolorze, ukulele jasnoniebieskie, ukulele jasno niebieskie