Fraud Blocker

Tannoy Gold 8 ][ Monitor studyjny bliskiego pola

  • 1 470,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy monitora Gold 8

  • Monitor bliskiego pola firmy Tannoy
  • Model Gold 8 o mocy 300W
  • Technologia Tannoy Dual Concentric Driver Technology
  • Monitor klasy AB
  • Zakres częstotliwości 54 Hz – 20 kHz +/- 3 dB
  • Waży 14 kg

 

Ogólny opis

Seria Gold

Monitor referencyjny bliskiego pola Tannoy GOLD został stworzony, aby sprostać wymagającym potrzebom profesjonalistów w środowiskach nagrywania, transmisji i postprodukcji. Zaprojektowany zgodnie z najwyższymi standardami i jakością wykonania, GOLD 8 zrobi robotę doświadczonym uszom. Wbudowany wzmacniacz bi-amp o łącznej mocy 300 W zapewnia precyzyjne odtwarzanie dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Legendarna technologia przetworników współosiowych firmy Tannoy odpowiada za wiodącą w swojej klasie spójność fazową i obrazowanie punktowe. 8 calowy przetwornik współosiowy nowej generacji zapewnia niezrównaną precyzję dźwięku i wyjątkową dynamikę. Regulacja czułości wejścia, tonów niskich i wysokich pozwala zoptymalizować dźwięk pod kątem warunków odsłuchu.

 

Klasa AB

Obowiązkiem każdego wzmacniacza jest pobranie małego sygnału wejściowego i przekształcenie go w głośniejszy sygnał wyjściowy, który zachowuje charakterystykę oryginalnego sygnału i jest wystarczająco duży, aby sprostać wymaganiom głośnika. Podczas gdy wzmacniacze klasy A brzmią świetnie przy niskiej głośności, tracą ogromną ilość energii, która jest tracona w postaci ciepła. I chociaż wzmacniacze klasy B są znacznie bardziej wydajne, mają tendencję do wprowadzania dużych zniekształceń do miksu. Wzmacniacz klasy AB łączy liniową wydajność klasy A z wyższą wydajnością klasy B, tworząc znacznie lepszą konstrukcję wzmacniacza.

 

Czy jest elastyczny w różnych warunkach?

Idealnym środowiskiem do odsłuchu jest pomieszczenie, które jest „płaskie”, czyli ani zbyt refleksyjne (pogłosowe), ani zbyt pochłaniające (gdzie dźwięk jest przytłumiony). Ale ponieważ wszystkie pomieszczenia nie są takie same pod względem akustycznym, GOLD 8 jest przystosowany do pracy w różnorodnych środowiskach. Kontrola trymowania HF i przełącznik filtra na tylnym panelu są dostarczane w celu dostosowania charakterystyki niskiej częstotliwości monitora do wpływu warunków brzegowych.

 

Specyfikacja

Producent Tannoy
Model Gold 8
Moc RMS 300W
Zakres częstotliwości 54 Hz – 20 kHz +/- 3 dB
Głośnik niskotonowy 8”
Głośnik wysokotonowy 1”
Typ LF Driver Dual Concentric Coaxial System
Typ HF Driver Titanium tweeter Tulip WaveGuide
Częstotliwość podziału 1,5 kHz
Konfiguracja wzmocnienia Bi-amp, Class-AB
EQ Tak
Bass Reflex Tak
Maksymalny poziom SPL 100 dB
Kontrolery Tweeter Level, Volume
Wejścia Balanced XLR, Jack 6.3 mm TRS, Jack TRS 3,5 mm
Wyjścia Jack Stereo 3,5 mm
Kolor Czarny
Rozmiar 42,9 x 27,4 x 33,6 cm
Waga 14 kg

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Tannoy Gold 8 | Monitor studyjny bliskiego pola, Monitory odsłuchowe, Monitory, słuchawki, adaptacja, Studio i homerecording, TANNOY, Monitory odsluchowe, Monitory, Gold 8, Gold-8, Gold8, Tannoy Gold8, monitor coaxialny, monitor współosiowy