Hercules GS 523 B ][ Statyw na 3 gitary

  • 410,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy statywu gitarowego Hercules GS523B

  • Statyw typu balkonik na trzy gitary amerykańskiej firmy Hercules
  • Przeznaczony na 3 gitary akustyczne, gitary elektryczne lub basowe
  • Specjalnie opracowana pianka pokrywa wszystkie punkty kontaktowe
  • Nie zajmuje dużo miejsca, idealny idealny na scenę
  • Jednoczęściowa konstrukcja ułatwiająca montaż i przenoszenie
  • Pozycja jarzma jest regulowana

 

Ogólny opis

Statyw na trzy gitary - liczy się bezpieczeństwo i wygoda

Hercules GS523B to statyw gitarowy zaprojektowany tak, aby utrzymać do trzech gitar elektrycznych, akustycznych, klasycznych lub basowych. Wykonany jest z wytrzymałych rurek stalowych i posiada czarne, malowane proszkowo wykończenie, dzięki czemu jest zarówno mocny, jak i atrakcyjny wizualnie. Stojak posiada regulowane ruchome mocowania, które pasują do różnych gitar. Stojak jest typu balkonik, gitary są ustawione szeregowo jedna obok drugiej.

Statyw idealny na scene

Hercules GS523B został zaprojektowany tak, aby pomieścić każdy rodzaj gitar. Może pomieścić do trzech gitar, a regulowane ruchome uchwyty pozwalają na dopasowanie do różnych gitar. Stojak ma maksymalny udźwig 80 kg i został zaprojektowany tak, aby był wytrzymały i stabilny. Stojak jest bardzo solidnie wykonany co sprawia, że posiada świetny stosunek jakości do ceny. Składana, jednoczęściowa konstrukcja GS523B jest idealna do łatwego ustawienia, transportu i przechowywania.

Wniosek - profesjonalny statyw gitarowy

Jeśli posiadasz 3 gitary, które chcesz mieć je zawsze gotowe do grania to ten statyw jest jak znalazł! Jest o idealny stojak typu PRO, który bezpiecznie utrzyma 3 Twoje ukochane gitary w stanie gotowości do pracy. Idealny do studia, na scenę lub do domu. Specjalnie opracowana pianka pokrywa wszystkie punkty styku, oddzielając Twoje gitary i zabezpieczając je przed uszkodzeniem w wyniku kontaktu z innymi instrumentami w stojaku. Pozycja jarzma jest regulowana dla idealnego dopasowania, a każde jarzmo posiada cztery gniazda na frezy.

 

Specyfikacja techniczna

Producent Hercules
Model GS532B
Typ Statyw typu balkonik
Liczba gitar 3
Ładowność do 80 kg
Przewidywany typ gitary Gitary i basy
Wysokość 64 cm
Głębokość 50 cm
Szerokość 62 cm
Wymiary po złożeniu 71 x 62 cm
Waga 3,6 kg

 

Filmy prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Hercules GS 523 B || Statyw na 3 gitary, Na wiele gitar, HERCULES, GS 523 B, GS523 B, GS 523B, GS523B, GS-523 B, GS-523B, statyw gitarowy typu balkonik

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 07/11/2023

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 07/11/2023

07-11-2023
Nowości w naszym sklepie muzycznym! 🌟🎸🎶 Chcielibyśmy poinformować Was o najnowszych dostawach w naszym sklepie muzycznym. Pragniemy jednak zaznaczyć, że podane informacje dotyczą jedynie tego, co zostało przyjęte na nasz magazyn. Prosimy o sprawdzenie dostępności na stronie internetowej lub bezpośrednio u nas w sklepie. zamowienia skladmuzyczny · Dostawy...