Fraud Blocker

Presonus EARMIX 16M ][ Sieciowy mikser odsłuchu osobistego

 • 1 899,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy EarMix 16M

 • Profesjonalny mikser odsłuchu osobistego
 • 3-pasmowy EQ z możliwością zamiany częstotliwości środkowej na wszystkich kanałach i głównym miksie
 • Limiter na wszystkich kanałach i głównym miksie
 • Łączenie kanałów stereo, Grupowanie kanałów, Solo i Mute
 • Pamięć maksymalnie 16 scen miksowanych lokalnie
 • Sterowanie poziomem wejścia Aux
 • Niezależny monitor (wyjście liniowe) i sterowanie poziomem sygnału telefonu
 • Konfiguracja routingu z konsol StudioLive Series III i UC Surface
 • 16 kanałów mono z wejściem przez sieć AVB
 • 2 porty Ethernet AVB, 24-bitowa, do 48 kHz
 • Obsługa zasilania PoE
 • Opcja montażu statywu Mic (sprzedawana osobno)

 

Ogólny opis

Profesjonalny, sieciowy monitoring osobisty

Zaprojektowany z myślą o bezproblemowej współpracy z rodziną mikserów PreSonus StudioLive Series III, a jednocześnie kompatybilny z innymi systemami z obsługą AVB, mikser do monitorów osobistych PreSonus EarMix 16M zapewnia wysokiej jakości, rozszerzalne, sieciowe rozwiązanie do monitorowania scenicznych, zainstalowanych systemów dźwiękowych. EarMix 16M jets wyposażony w pełni profesjonalną jakość dźwięku, jakość wykonania i funkcje, w tym wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy, aby zapewnić monitorowanie potrzebne w każdej sytuacji. EarMix 16M obsługuje 16 kanałów mono z wejścia przez sieć AVB - i można łączyć wiele urządzeń za pomocą miksera StudioLive Series III.


Głośne, wyraźne, konfigurowalne miksy

Wysoka jakość monitoringu jest kluczowa dla artystów, którzy zapewniają najlepszą wydajność, dlatego EarMix 16M posiada wzmacniacz słuchawkowy, który jest głośny i wyraźny, dzięki czemu może zasilać urządzenia o niskiej impedancji, takie jak profesjonalne douszne monitory. Producent skupił sie między innymi na najwyższej klasy konwerterze cyfrowo-analogowem, aby uzyskać najlepszy zakres dynamiki i stosunek sygnału do szumu. Szczególną uwagę poświęcono też projektowi wzmacniacza, który zapewnia doskonały dźwięk dzięki szerokiej gamie monitorów dousznych i słuchawek o różnych impedancjach. Sterowanie i wprowadzanie można dostosować do każdej jednostki, aby każdy muzyk mógł stworzyć miks, który najlepiej dla nich działa. Po udoskonaleniu zestawu miksów monitora można zapisać całą scenę w pamięci wewnętrznej a to znaczy, że możną te informację przechowywać i przywoływać w odpowiednim momencie.

 

Co to jest sieć AVB?

Sieci audio to znacznie więcej niż tylko sposób na podłączenie cyfrowego kabla. Dzięki sieci AVB możesz podłączyć cyfrowe urządzenia audio na duże odległości za pomocą kabla CAT5e lub CAT6 Ethernet i skierować dźwięk w dowolne miejsce w sieci z bardzo niskim opóźnieniem. AVB oferuje kilka unikalnych zalet, które czynią go lepszym wyborem dla audio niż inne protokoły sieciowe. Na przykład AVB zapewnia precyzyjny zegar, który znacznie redukuje zniekształcenia harmoniczne i fazowanie, zapewniając czysty dźwięk. AVB zapewnia zawsze wystarczającą przepustowość.

 

Zdalne zasilanie dla urządzeń sieciowych

Urządzenie EarMix 16M może być zasilane z zewnętrznego źródła zasilania, ale w wielu przypadkach - na przykład gdy trudno jest zasilać wiele lokalizacji na scenie - lepiej jest korzystać z technologii Power over Ethernet (PoE). PoE to technologia, dzięki której kable sieciowe mogą przenosić energię elektryczną do kompatybilnych urządzeń. Dzięki PoE pojedynczy kabel zapewnia zarówno dane sieciowe, takie jak dźwięk cyfrowy, jak i energię elektryczną. Możesz zlokalizować urządzenie z obsługą PoE w dowolnym miejscu, w którym można uruchomić kabel Ethernet, ponieważ nie potrzebujesz lokalnego źródła zasilania. Ponadto pięcioportowy przełącznik AVB PreSonus SW5E umożliwia podłączenie wielu urządzeń EarMix 16M do sieci AVB i zapewnia PoE.

 

System, który może rozwijać się wraz z Twoimi potrzebami

One EarMix 16M to piękna rzecz, ale system naprawdę jaśnieje pełnym blaskiem, gdy potrzebujesz monitorowania dla całego zespołu. Para jacków AVB pozwala na podłączenie wielu odsłuchów EarMix 16M, jednocześnie łącząc się z mikserem StudioLive Series III. Można to rozszerzać jeszcze bardziej, łącząc EarMix 16M z wieloma przełącznikami PreSonus SW5E AVB. Po utworzeniu sieci AVB, konfigurowanie tras EarMix 16M z sieciowej konsoli StudioLive Series III lub korzystanie z bezpłatnego oprogramowania PreSonus UC Surface control dla komputerów Mac, Windows, iPad i Android jest szybkie i łatwe.


Twoje uszy ci wdzięczne

Łączność EarMix 16M, sieć AVB z PoE oraz słynna integracja sprzętu i oprogramowania PreSonus daje Ci wszystkie narzędzia potrzebne do stworzenia prawdziwie profesjonalnego osobistego systemu monitorowania, który może obsługiwać nawet największe zespoły. Co najważniejsze, dzięki głośnym, czystym wzmacniaczom słuchawkowym, zaawansowanym konwerterom i najwyższej jakości przetwarzaniu sygnału, zestaw słuchawkowy EarMix 16M zapewnia wyjątkową jakość dźwięku, co jeszcze bardziej wzmocni Twoją ciężko wypracowaną reputację profesjonalnego audio.

 

Specyfikacja

Wyjście słuchawkowe

Rodzaj ¼” TRS Female, active stereo
Maksymalne wyjście 150 mW/ch. @ 60Ω load
Pasmo przenoszenia 20 Hz – 20 kHz (± 0.05 dB)
THD + N 0.01%, 1 kHz, max gain, 20 Hz BW, unwtd

Wyjścia liniowe

Rodzaj ¼” TRS Female, balanced
Maksymalny poziom wyjściowy +18 dBu, ±0.5 dBu
Impedancja wyjściowa 100Ω

Dźwięk cyfrowy

Zakres dynamiki DAC 115 dB (A-wtd, 48 kHz)
Porty sieciowe AVB Audio RJ45
Częstotliwość próbkowania 48 kHz

Moc

Zewnętrzny zasilacz 24 VDC
Moc PoE 802.3at Type 1

Dane fizyczne

Wysokość 46 mm
Szerokość 239 mm
Głębokość 193 mm
Waga 0.5 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

 

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Sieciowy mikser odsłuchu osobistego, EARMIX 16M Presonus, miksery odsłuchowe, PRESONUS, EARMIX 16M, EARMIX16M, EARMIX16M Presonus, Presonus EARMIX 16M, Presonus EarMix16M, Odsłuch Earmix