Sela F La Sirena 304 Harmony Stainless Steel Handpan ][ Handpan ze stali nierdzewnej

  • 7 951,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy handpanu ze stali nierdzewnej Sela Harmony Handpan F La Sirena 304

  • Instrument przypominający UFO, często zwany żółwiem, produkowany przez niemiecką firmę Sela
  • Łączy w sobie rytm i melodię, tworząc relaksujące, długotrwałe krajobrazy dźwiękowe
  • Wykonany z dwóch odpowiednio ukształtowanych i połączonych półkul ze stali nierdzewnej
  • Zbudowany na 9 dźwiękach F3 / Ab3, C4, D4, Eb4, F4, G4, Ab4, C5 w stroju F La Sirena 9 (440 Hz)
  • Posiada matowe złote wykończenie, nadające mu wyrafinowany, wysokiej jakości wygląd
  • W zestawie znajduje się torba wykonana z odpornego na rozdarcia materiału nylonowego

 

Ogólny opis

O firmie Sela

Firma Sela jest znana z produkcji wysokiej jakości instrumentów muzycznych, które są doceniane przez muzyków na całym świecie. Wśród ich produktów znajdują się handpany, które są często porównywane do UFO ze względu na swój unikalny kształt. Handpany Sela są wykonane z dwóch odpowiednio ukształtowanych i połączonych ze sobą półkul ze stali, co nadaje im niepowtarzalny wygląd i dźwięk. Instrumenty te są łatwe do nauki gry, ale z czasem odkrywamy w nich nowe możliwości, co prowadzi do pięknej przygody i eksploracji.

Handpan dla każdego

Handpan to instrument absolutnie przyjazny dla początkujących, łączący w sobie dwa światy, rytm i melodię. Gra na handpanie tworzy kojące, sferyczne i długotrwałe krajobrazy dźwiękowe, które całkowicie oczarowują zarówno gracza, jak i słuchacza. Nie wymaga żadnego wcześniejszego doświadczenia ani wiedzy z zakresu teorii muzyki, ponieważ wszystkie pola tonowe na handpanie są na stałej skali. Dźwięki dysonansowe, czyli dźwięki brzmiące razem ze sobą źle, nie są możliwe. Dlatego podczas gry można podążać za swoją intuicją i już po krótkim czasie zatracić się w tajemniczych, marzycielskich melodiach.

Handpan Sela Harmony ze stali nierdzewnej

Handpany ze stali nierdzewnej Sela Harmony są w całości ręcznie robione, doskonale nastrojone i wykonane ze stali nierdzewnej. Handpany ze stali nierdzewnej mają znacznie dłuższy sustain niż modele ze stali azotowanej i są dlatego szczególnie odpowiednie do wolnej, relaksującej i medytacyjnej gry. Jednocześnie są bardzo łatwe do czyszczenia i dobrze nadają się dla początkujących, ponieważ ich szybka, wrażliwa reakcja wymaga mniej wysiłku do gry.

Wykończenie i strojenie

Handpany ze stali nierdzewnej Sela Harmony mają matowe złote wykończenie, które nadaje im wyrafinowany, wysokiej jakości wygląd. Sela oferuje największy wybór różnych skal w tej kategorii. Strojenie F La Sirena (częstotliwość podstawowa 440 Hz) zmodyfikowana skala molowa z lekkim charakterem durowym. Centralna nuta w środku handpana to F3, a nuty Ab3, C4, D4, Eb4, F4, G4, Ab4 i C5 są rozmieszczone wokół niej w kółko.

Dodatki

Każdy handpan Sela jest dostarczany z torbą wykonaną z materiału nylonowego odpornego na rozdarcia, która dzięki dobremu wyściełaniu zapewnia optymalną ochronę podczas transportu. Można ją nosić w ręku za pomocą dwóch uchwytów lub wygodnie jako plecak za pomocą regulowanych pasków na ramiona. Praktyczna kieszeń zewnętrzna oferuje wystarczająco dużo miejsca na małe akcesoria takie jak metronom.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane Ogólne

Marka / Producent / Brand Sela
Model Harmony Handpan F La Sirena 304
Rodzaj produktu Handpan ze stali nierdzewnej
EAN 4026929927774

Parametry Funkcjonalne

Strojenie F La Sirena 9 (440 Hz)
Dźwięki F3 / Ab3, C4, D4, Eb4, F4, G4, Ab4, C5

Parametry Techniczne

Materiał Stal nierdzewna

Parametry Estetyczne

Kolor Złoty

Parametry Wydajności

Jakość wykonania Wysoka
Produkcja Ręczna
Strojenie Profesjonalne

Parametry Fizyczne

Zawiera torbę z wyściółką Tak
Wymiary 570 mm średnica
Waga 5.2 kg

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Sela Harmony Handpan F La Sirena Stainless Steel 304 ][ Handpan ze stali nierdzewnej, SELA, SE 304, SE-304, SE304

Festiwal MAMUT art&science w Krakowie

Festiwal MAMUT art&science w Krakowie

16-10-2023
Festiwal MAMUT art&science w Krakowie – połączenie sztuki, nauki i historii mamutów! Miłośnicy sztuki, nauki oraz tajemnic przeszłości, zanurzcie się w niezwykłym świecie festiwalu MAMUT art&science! Kraków, miasto bogate w kulturę i historię, znów zaskakuje, prezentując jedno z najciekawszych wydarzeń tego roku. Pierwszy koncert odbędzie się już 19 października! Co to...
Zapraszamy na festiwal Kraków Handpan 2023 we wrześniu

Zapraszamy na festiwal Kraków Handpan 2023 we wrześniu

14-08-2023
😃 Witajcie drodzy czytelnicy! 🎉 Mamy fantastyczne wieści! Już we wrześniu w Krakowie odbędzie się festiwal Handpanów wydarzenie, które z pewnością zachwyci każdego miłośnika muzyki. 🎵 Na festiwalu będziecie mieli niepowtarzalną okazję uczestniczyć w koncertach, prezentacjach instrumentów, spotkaniach dziennikarskich, warsztatach handpanowych i wielu...