sE Electronic SE X1 R ][ Mikrofon wstęgowy

  • 1 050,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu SEX1R

  • Uniwersalny pasywny mikrofon wstęgowy w kolorze czarnym
  • Brzmienie bardzo ciepłe i mocne, nie szorstkie ani cienkie
  • Zwarta, wytrzymała oraz gustowna konstrukcja

 

Ogólny opis

Mikrofon sE X1R to nowy, niezwykle funkcjonalny, pasywny mikrofon wstęgowy od sE Electronics. X1R jest mikrofonem do szerokiej gamy zastosowań, można go wykorzystać do rejestracji sygnału z kolumn gitarowych, śladów overhead, instrumentów dętych blaszanych i drewnianych, smyczków, audycji oraz nagrań lektorskich.

Najnowocześniejszy pod względem technologicznym przetwornik wstęgowy uzupełniają wysokiej klasy magnesy neodymowe; w mikrofonie zastosowano najnowszą technologię dla mikrofonów wstęgowych opracowaną przez sE Electronics. Tradycyjną konstrukcję wstęgową udało się połączyć z technologią podbicia najwyższego pasma, stosowaną w opatentowanym mikrofonie sE Voodooo. Dzięki temu powstał klasycznie brzmiący mikrofon wstęgowy z delikatnie podbitym pasmem najwyższym.

sE X1R nie ma tak szerokiego zakresu przetwarzania jak mikrofony Voodoo VR1 / VR2 czy wychwalany wszędzie model sE Rupert Neve RNR, ale dzięki połączeniu starej i nowej technologii wstęgowej oddaje całe, naturalne piękno brzmienia wstęgi, jest wszechstronniejszy i łatwiejszy w użyciu niż większość dostępnych na rynku mikrofonów wstęgowych.

Obudowa i elementy zewnętrzne sE X1R zaczerpnięto z niezwykle popularnego mikrofonu pojemnościowego sE X1. To sprawia, że możesz cieszyć się wyjątkowym brzmieniem i jakością ręcznie wytwarzanej kapsuły, jakich nie spodziewałeś się po mikrofonach sE, lecz za ułamek ceny, którą trzeba zapłacić za produkty innych, butikowych marek.

sE X1R idealnie sprawdzi się jako pierwszy mikrofon wstęgowy w każdym studio projektowym, będzie też świetnym nabytkiem o nowym charakterze do posiadanej kolekcji mikrofonów.Specyfikacja

Typ mikrofonu pasywny
Przetwornik wstęga aluminiowa 2µ
Pasmo przenoszenia 20 - 16 kHz ±1 dB
Czułość -55.3 dB 1V/Pa ±1dB
Charakterystyka kierunkowa ósemkowa
Impedancja ≤200 ohm
Złącze 3 pinowe
Maksymalny poziom SPL 135 dB
Waga 0.5 kg

 

Próbki dźwiękowe

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mikrofon wstęgowy sE Electronic SE X1 R, Mikrofony studyjne, Studio i homerecording, Mikrofony, SE ELECTRONICS, Mikrofon wstegowy sE Electronic SE X1 R, sE Electronic SE X1 R, sE Electronic SEX1R, SE X1 R, SEX1R, SEX1 R, SE-X1R