Fraud Blocker

Red's Music AU1330BLK ][ Kabel audio 2x Jack mono/2x Jack mono 3m

  • 70,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy kabla Red's Music AU1315BLK

  • Kabel audio 2x Jack mono/2x Jack mono o długości 3m
  • Wtyki lutowane cyną bezołowiową z dodatkiem srebra
  • Średnica zewnętrzna kabla 2x5mm
  • Miedziany ekran w oplocie krzyżowym
  • Żyła 2 x 0,23mm²
  • Wysoka jakość miedzi OFC
  • Zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla
  • Powyżej 3m rzep do spinania, aby ułatwić prawidłowy transport

 

Ogólny opis

Red's Music Standard to owoc ponad dwudziestu lat doświadczenia w produkcji kabli. Przemyślana budowa zapewnia wysoką trwałość w świetnym stosunku jakości do ceny. Kable audio oparte są na dwóch żyłach wielodrutowych, wykonanych z miedzi beztlenowej o konstrukcji linki 2 x 0,23mm², pokrytych izolacją z polietylenu PE w kolorach odpowiednio czerwonym i naturalnym. Na nich znajduje się oplot z pasemek miedzianych o gęstości krycia minimum 80%. Całość pokryta jest matową powłoką zewnętrzną ze specjalnej mieszanki PVC, która jest samogasnąca i nierozprzestrzeniająca płomienia. Z obu stron złącza posiadają zabezpieczenie przed wyrwaniem kabla. Dzięki sprawdzonej konstrukcji kable te są przystosowane do użytkowania, zarówno w domu, studio, jak i na scenie.

 

O producencie

Red's Music to polska firma znajdująca się na rynku od roku 2000. Przez lata zdobywali doświadczenie, które teraz pozwala im budować perfekcyjnie wykonane kable. Każdy z nich jest w 100% wykonany w Polsce i testowany przed opuszczeniem fabryki. Oferują bardzo wysoką jakość za rozsądną cenę.

 

Specyfikacja

Producent Red's Music
Model AU1330
Kraj produkcji Polska
Długość przewodu 3m
Typ przewodu INS2 - S100 (STRONGER)
Złącza 2x J53 - Jack Mono 6.3; 2x J53 - Jack Mono 6.3

 

Przydatne linki

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 27/06/2024

Raport z ostatnich dostaw do Składu - 27/06/2024

27-06-2024
Muzyczne szaleństwo w naszym sklepie - czerwcowe dostawy! Witajcie, melomani i biznesmeni! Dziś, w Dzień Mikro, Małych i Średnich Przedsiębiorstw, mamy dla Was prawdziwą symfonię nowości. Nasza dostawa to jak orkiestra - każdy instrument ma swoje miejsce, a razem tworzą niezapomniane brzmienie! Gitarowy zawrót głowy: Elektryczne cuda od Ibaneza - od klasycznego AS53 po...