Fraud Blocker

TC Helicon Perform-VK ][ Multiefekt wokalny

 • 1 145,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
 • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy procesora wokalnego TC Helicon Perform-VK

 • Procesor wokalny montowany na statywie mikrofonowym, stworzony z myślą o klawiszowcach firmy TC Helicon
 • Silnik efektów wokalnych przechwytuje informacje o akordach i przekształca je w realistyczne harmonie wokalne
 • Stereofoniczne wejście/wyjście zapewnia pełną kontrolę dzięki wprowadzaniu notatek MIDI
 • Efekty pogłosu, echa i podwojenia dodają głębi i wymiaru do występu
 • Auto-chromatyczna korekcja wysokości dźwięku utrzymuje doskonałą intonację
 • Adaptacyjne EQ, kompresja, bramkowanie i de-essing nadają ostateczny połysk głosowi
 • Procesor zapobiegający sprzężeniom zwrotnym eliminuje piski głośników i inne rozpraszające hałasy
 • Inteligentne wzmocnienie wejścia mikrofonowego ułatwia uzyskanie odpowiedniego poziomu
 • Wbudowany interfejs audio USB 4-in/8-out do nagrywania
 • Dodaj dynamiczną intensywność do swojego występu za pomocą przycisku Hit
 • Mikrofon RoomSense automatycznie kontroluje harmonie podczas ćwiczeń bez mikrofonu
 • Dostęp do pełnej biblioteki presetów dzięki aplikacji Perform-VK
 • Aplikacja VoiceSupport zapewnia najnowsze aktualizacje oprogramowania sprzętowego i zachowuje presety

 

Ogólny opis

Tytułem wstępu i procesorze wokalnym

Sam talent i wypracowana technika często nie wystarcza. W każdej pracy ważne są tez dobre narzędzia, które są jak proteza, która rozszerza nasze możliwości oddziaływania na rzeczywistość. Procesor wokalny TC-Helicon Perform-VK jest własnie takim narzędziem którego potrzebujesz, aby zapewnić sobie dopracowane brzmienie. Zaprojektowany specjalnie dla klawiszowców, potężny silnik efektów wokalnych Perform-VK przechwytuje informacje MIDI lub akordy z klawiatury i przekształca je w realistyczne harmonie wokalne. Dodaj głębi do swojego występu dzięki efektom pogłosu, echa i podwojenia. Zachowaj doskonałą intonację dzięki automatycznej chromatycznej korekcji wysokości dźwięku. Zastosuj adaptacyjne EQ, kompresję, bramkowanie i de-essing, aby nadać ostateczny połysk swojemu głosowi. TC-Helicon Perform-VK daje Ci pełną kontrolę, współdziałając z Twoim keyboardem lub stage piano, aby stworzyć profesjonalne brzmienie wokalne.

Harmonia wokalna

Nawet jeśli nie jesteś ekspertem w dziedzinie teorii muzyki, wykorzystanie dźwięku lub MIDI z klawiatury do stworzenia do dwóch głosów harmonii w czasie rzeczywistym jest dziecinnie proste. Albo zanurz się i przejmij bezpośrednią kontrolę nad nawet ośmioma jednoczesnymi głosami z harmonią sterowaną za pomocą MIDI. Z procesorem wokalnym TC-Helicon Perform-VK jesteś swoim własnym wokalistą!

Osiągnij wokalną perfekcję

Dodaj głębi i wymiaru głosowi za pomocą pogłosu lub ustaw go na powtarzanie, aby uzyskać zniewalające efekty echa. Stwórz studyjne brzmienie dzięki efektom dublowania. Nadaj swojemu głosowi natychmiastową klarowność, wykorzystując adaptacyjny EQ, kompresję, bramkowanie i de-essing, aby wypolerować swój głos z profesjonalnym brzmieniem. Ustawienie odpowiedniego poziomu z TC-Helicon Perform-VK jest całkowicie bezbolesne. Podłącz swój mikrofon. Przytrzymaj przycisk Set i zacznij śpiewać! :)

Bezproblemowe nagrywanie

Kiedy nadejdzie czas nagrywania, TC-Helicon Perform-VK ułatwia to wbudowany interfejs audio USB 4-in/8-out. Nagrywaj jednocześnie suche i mokre wersje swojego głosu, wraz z głosami harmonii i dźwiękiem z klawiatury. Perform-VK zabierze Cię szybko od pisania piosenek do produkcji bez kłopotów.

Kompletna biblioteka presetów

Możesz zrobić wiele z procesorem wokalnym TC-Helicon Perform-VK zaraz po wyjęciu z pudełka, ale sparowanie go z darmową aplikacją na Twoim urządzeniu inteligentnym to moment, w którym zabawa naprawdę się zaczyna. Wzmocnij wbudowane efekty pogłosu, echa i podwojenia Perform-VK całą biblioteką gotowych brzmień. Wystarczy "przesłać" te presety z urządzenia przez Bluetooth i odblokować zupełnie nowy świat możliwości.

Funkcja Hit

Napełnij swój występ emocjonalną intensywnością za pomocą funkcji Hit w TC-Helicon Perform-VK. Dodaj dodatkowe warstwy do swojego presetu, naciskając przycisk Preset po raz drugi. Stwórz uderzające chóry lub podkreśl ważne frazy. Funkcja Hit tchnie dynamikę i emocje w Twój występ.

Ćwiczenie bez mikrofonu

Wbudowany w procesor wokalny TC-Helicon Perform-VK mikrofon RoomSense podwaja się jako wejście wokalne, więc możesz założyć parę swoich ulubionych słuchawek i ćwiczyć bez podłączania zewnętrznego mikrofonu.

 

Specyfikacja techniczna efektu

Producent TC Helicon
Model Perform-VK
Rodzaj Procesor wokalny
Ustawienia wstępne - fabryczne Reverb, Echo, Harmony, Doubling, Pitch correction, HardTune (niektóre poprzez aplikację Perform-VK)
Wejścia analogowe 1 x XLR (mikrofon), 1 x 1/8" TRS (wejście aux), 2 x 1/4" TRS (wejście instrumentu), 1 x 1/4" (pedał)
Wyjścia analogowe 2 x 1/4" (wyjście główne), 1 x 1/8" (słuchawki)
MIDI I/O Wejście
Możliwość podłączenia komputera 1 x USB Typ Mini-B
Funkcje Przesyłaj nowe efekty z telefonu do Perform-VK
Oprogramowanie Aplikacja Perform-VK na smartfony
Źródło zasilania Zasilacz 12V DC (w zestawie)
Rozmiary 9,14 x 16,76 x 17,0x cm
Waga 0,5 kg

 

Filmy i prezentacja marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

TC Helicon Perform-VK || Multiefekt wokalny, Efekty wokalne, TC HELICON, Perform-VK, Perform VK, PerformVK, procesor wokalnowy, procesor wokalny, multiefekt wokalowy, multiefekt wokalny, efekt wokalowy, efekt wokalny