Fraud Blocker

Presonus Eris E3.5 BT [para] ][ Aktywne monitory studyjne

  • 640,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy monitorów odsłuchowych Presonus Eris 3.5 BT

  • Para monitorów odsłuchowych firmy Presonus z wbudowanym interfejsem Bluetooth 5.0
  • 3,5-calowy przetwornik niskotonowy z plecionego kompozytu zapewniający mocny i zwarty bas
  • 1-calowa jedwabna kopułka głośnika wysokotonowego dająca szeroki zakres częstotliwości
  • Regulacja strojenia akustycznego ±6dB dostosowuje monitory do pomieszczenia
  • Wiele konfiguracji wejść umożliwia podłączenie do niemal każdego źródła dźwięku
  • Umieszczone z przodu wyjście słuchawkowe pozwalające na wygodną pracę
  • Funkcja łagodnego startu zapobiega wyskakiwaniu dźwięku podczas włączania

 

Opis ogólny

Dźwięk, któremu możesz zaufać

Studyjne monitory PreSonus z serii Eris wykorzystywane są na całym świecie przez realizatorów dźwięku, którzy chcą usłyszeć każdy szczegół swoich nagrań. Eris E3.5 BT są idealne do gier i domowych produkcji wideo. Wykorzystują tę samą technologię co większe modele Eris w celu zapewnienia studyjnej jakości dźwięku o wyrównanej i precyzyjnej charakterystyce częstotliwościowej. Ale są przy tym wystarczająco kompaktowe, by wszędzie się zmieścić.

Czysty dźwięk ogólny, łagodna góra i szeroki optymalny punkt odsłuchu

Każdy monitor studyjny serii Eris wykorzystuje specjalny głośnik niskotonowy z plecionki kompozytowej. Splot i natura 3,5-calowego głośnika niskotonowego Eris E3.5 BT zapewniają mocny bas, który możesz poczuć, a także ogólnie czystsze brzmienie. Jednocalowy głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką wytwarza okrągłe i szlachetne brzmienie, precyzyjnie oddając transjenty i wysokie częstotliwości. Głośnik wysokotonowy został skonstruowany w taki sposób, aby emitował dźwięk z dosyć szeroką dyspersją, co tworzy duży obszar optymalnego odsłuchu, więc możesz się poruszać i ciągle słyszeć wierny obraz stereo. Przy pokładowej mocy 25 W na stronę głośniki monitorowe serii Eris BT są bardzo mocne, a jednocześnie zapewniają czysty i dokładny dźwięk.

Łatwa regulacja

Na charakterystykę monitora wpływa jego umiejscowienie i akustyka pomieszczenia. Dlatego właśnie aktywne multimedialne monitory referencyjne Eris E3.5 BT oferują elementy sterujące do regulacji wysokich i niskich częstotliwości, dzięki czemu Twoje głośniki Bluetooth zawsze brzmią najlepiej. Wygodne w obsłudze pokrętło do regulacji głośności, znajdujące się na przednim panelu, ustawia poziom obu monitorów i wbudowanego wzmacniacza słuchawkowego.

Wygodna bezprzewodowa łączność Bluetooth

Dzięki czterem różnym typom wejść audio można łatwo przesyłać dźwięk do monitorów Eris E3.5 BT z niemal każdego źródła. Szybka, niezawodna, stereofoniczna łączność Bluetooth 5.0 umożliwia bezprzewodowe przesyłanie dźwięku ze smartfonu, tabletu, laptopa lub innego źródła Bluetooth. Graj w gry, słuchaj muzyki, a nawet twórz treści, i to bez przewodów, z wyjątkiem kabli zasilających.

Jeśli chcesz mieć połączenie przewodowe – powiedzmy, z komputera, gramofonu, telewizora czy innego źródła sygnału liniowego – Eris E3.5 BT posiada na tylnym panelu wejścia TRS ¼” i RCA oraz wejścia stereofoniczne 1/8″ na panelu przednim. Dostępny z poziomu przedniego panelu wzmacniacz słuchawkowy o głośnym i czystym dźwięku pozwala pracować i grać po cichu, bez przeszkadzania domownikom.

Precyzyjnie zdefiniowane

Tak jak wszystkie monitory firmy PreSonus, tak i Eris E3.5 BT oferuje spójny, precyzyjny odsłuch z wyrównaną charakterystyką częstotliwościową, co sprawiło, że studyjne i multimedialne monitory Eris stały się popularne na całym świecie. Ich kompaktowa i potężna konstrukcja sprawia, że są idealnym rozwiązaniem do każdej niewielkiej przestrzeni. Chcesz więcej głębokiego basu? Para kompaktowych monitorów E3.5 BT z potężnym, aktywnym subwooferem PreSonus Temblor tworzy prawdziwy pełnopasmowy system dźwiękowy, który zmieści się w każdym miejscu.

 

Specyfikacja

Producent Presonus
Model ERIS E3-5 BT
Rozmiar głośnika 1x 3,5 ", 1x 1"
Zakres częstotliwości 80 Hz - 20 kHz
Moc wzmacniacza na jednostkę (RMS) 25 W 25W
Bluetooth bezprzewodowe wejście stereofoniczne, wersja 5.0
Ekranowanie magnetyczne Tak
Analogowe wejście XLR Nie
Wejście analogowe (Jack) Tak
Wejście analogowe (Mini Jack) Tak
Wejście analogowe (RCA) Tak
Wejście cyfrowe Nie
Wyjście słuchawkowe Tak
Ręczna korekta częstotliwości Tak
Wymiary (W/S/G) 210 cm, 141 cm, 162 cm
Waga 2,9 kg

 

Filmy i prezentacje wideo

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Presonus Eris E3.5 BT [para] || Aktywne monitory studyjne, Studio, Monitory, słuchawki, adaptacja, Monitory odsłuchowe, PRESONUS, Eris E3.5 BT, Eris E3.5BT, E3.5 BT, Eris E35 BT, Eris E3