Fraud Blocker

Nux MG-400 ][ Multiefekt gitarowy

  • 1 149,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy multiefektu gitarowego Nux MG-400

  • NUX MG-400 to najlepszy w stosunku jakości do ceny multiefekt na rynku
  • Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 320*240Wbudowany looper
  • Symulacja głośników z 25 wzmacniaczami gitarowymi, 25 kolumnami, 4 mikrofonami
  • 1 wzmacniacz basowy z 8 obudowami, 3 gitary akustyczne IR
  • Algorytm modelowania wzmacniacza z White-Box i pre-efx zapewnia realistyczną grywalność i reakcję analogowego chaosu
  • Modele wzmacniaczy gitary elektrycznej, modele wzmacniaczy basowych i symulacje akustyczne IR z powiązanymi modelami wzmacniaczy akustycznych
  • 5 trybów wyjściowych z globalnym 3-pasmowym korektorem do szybkiego podkręcania tonów
  • Interfejs nagrywania USB, aktualizacja oprogramowania, oprogramowanie do edycji QuickTone

 

Ogólny opis

Najlepszy budżetowy multiefekt

NUX MG-400 to najlepszy w stosunku jakości do ceny multiefekt, następca swojego młodszego brata, MG-300. MG-400 zawiera 2 wydajne układy DSP dla algorytmu modelowania wzmacniacza White-Box (TS/AC-HD) o wysokiej rozdzielczości i efektów post-Image. Od czasu premiery MG-300 ludzie byli zachwyceni dźwiękiem i grywalnością, nie wspominając o łatwych w użyciu pokrętłach tonów i intuicyjnym interfejsie. Teraz MG-400 opiera się na zestawie funkcji znanym z MG-300, ruchomych blokach sygnałowych, 12 gniazdach IR COLLECTION, elastycznym bloku P.L. z konfiguracją parametrów MIN i MAX, bogatym MENU SYSTEMOWYM i fizycznym pokrętle głośności MASTER. MG-400 stanowi teraz najlepszy gitarowy modeler w swoim przedziale cenowym.

Algorytm modelowania wzmacniaczy White-Box

W MG-400 mamy do czynienia z tym samym algorytmem modelowania wzmacniacza co w MG-300. Dla łatwego tworzenia brzmienia algorytm modelowania wzmacniacza White-Box i Pre-Efx zapewnia realistyczną grywalność i niepowtarzalną charakterystykę sygnału analogowego. Koncepcja „chaos czyni piękno” doskonale pasuje do obwodu analogowego. Kiedy kręcisz pokrętłem wpływasz nie tylko na pojedynczy aspekt brzmienia lecz także na inne parametry. Dla liniowego systemu cyfrowego każdy parametr jest niezależny. Algorytm White-Box oferuje informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, dostarczając natychmiastową reakcję. NUX TS/AC-HD odtwarza tę samą grywalność, którą większość gitarzystów pragnie posiadać w swoim wzmacniaczu lampowym.

Reakcja impulsowa (IR)

Aż 512 próbek w rozdzielczości IR oraz gniazdem USER z każdym patchem (dodatkowymi 12 gniazdami IR COLLECTION). MG-400 zawiera technologię wielokrotnej reakcji impulsowych po 512 próbek każda. Możesz ładować pliki IR innych producentów za pomocą naszego oprogramowania do edycji Nux QuickTone (obsługuje częstotliwość próbkowania do 48 kHz). Dołączonych 25 symulacji kolumn gitarowych łączy 4 klasyczne mikrofony w 3 dostępnych pozycjach, umożliwiając początkującym szybki i łatwy sposób na skok do świata multiefektów. W zestawie znajduje się również 8 symulacji kolumn basowych i 3 symulacje nagłośnienia gitary akustycznej. To wszystko powoduje możliwą współpracę MG-400 z gitarą basową, elektryczną i akustyczną.

10 Niezależnych elastycznych bloków

NG, CMP, EFX, AMP, IR, EQ, MOD, DLY, RVB, PL – 10 niezależnych ruchomych bloków sygnałowych. Możesz swobodnie przesuwać bloki sygnału w MG-400 lub w oprogramowaniu do edycji QuickTone. Ustaw blok PATCH LEVEL przed AMP, aby zwiększyć głośność. Umieść blok DELAY przed sceną wzmocnienia, aby stworzyć riffy pełne groove’u. Istnieje wiele kreacji tonów z elastycznym routingiem bloków.

Kolorowy LCD 2,8”

Kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 320*240 z intuicyjnym interfejsem użytkownika. Intuicyjny interfejs użytkownika z kolorowym wyświetlaczem LCD pozwala zrezygnować z czytania instrukcji. Jak najprościej!

Funkcjonalność sceny

Użyj trybu SCENES, aby włączyć/wyłączyć bloki za pomocą przełącznika nożnego CTRL. Możesz przypisać CTRL1 lub CTRL2, aby wyzwolić funkcjonalność niezbędną graniu koncertów. Każdy preset ma 3 sceny, które są migawkami w ramach presetu. Jest to potężna funkcja podczas koncertów na żywo. Każda SCENA może swobodnie włączać/wyłączać bloki sygnału i zachowuje ślady DELAY / REVERB, gdy wyłączysz je za pomocą SCN CTRL.

Jam ( Drum & Looper )

MG-400 obsługuje synchronizację NUX Phrase Loop z rytmem. Możesz zagrać rytm, a następnie nagrać swoją pętlę frazy. MG-400 automatycznie dopasuje bity do frazy, aby dopasować bieżący rytm BPM. Wybierz pętlę STEREO / MONO. (Stereo to 30 sekund, mono to 60 sekund.)

Dwa tryby nagrywania:

*NR = Normal Recording działa jak zwykła funkcja pętli, gdy naciśniesz przełącznik nożny CTRL1(LOOP) rozpocznie nagrywanie pętli frazy.

*AR = Auto Recording będzie czekał, gdy naciśniesz przełącznik nożny CTRL1(LOOP) i uderzysz w struny, rozpocznie nagrywanie pętli frazy.

Oprogramowanie QuickTone

Edytor QuickTone możesz pobrać ze strony produktu MG-400. Zawiera ono intuicyjny interfejs do ustawiania parametrów, przeciągania kolejności bloków, konfigurowania SCN, zapisywania poprawek, ładowania poprawek, eksportowania poprawek, ładowania IR, konfiguracji routingu USB i USTAWIEŃ CTRL; wszystko za pomocą QuickTone.

Interfejs audio USB

Do domowego studia i ćwiczeń w ciszy, możliwości audio USB MG-400 sprawiają, że jest to szwajcarski zegarek wśród gitarowych interfejsów audio. Podłącz go przez USB do komputera i możesz nagrywać utwory, reampować, a nawet przesyłać strumieniowo na żywo. W trybie normalnym możesz wybrać Loopback, aby odtwarzać odtwarzanie z komputera podczas transmisji na żywo. Re-amp: MG-400 oferuje aplikacje do nagrywania Dry Out i Re-amp.

 

Specyfikacja

Producent Nux
Model MG-400
Rodzaj efektu Multiefekt
Funkcja interfejsu Tak
Funkcja loopera Tak
Pedał ekspresji Tak
Rozdzielczość 48 kHz / 32bit
Dynamika 108 dB
Impedancja wejściowa 470k Ohm
Latencja 1.1 ms
Zasilanie 9V DC, 280 mA
Wymiary 289 x 160 x 71 mm
Waga 920 g

 

Przydatne linki