Fraud Blocker

MXL AC-44 ][ Mikrofon konferencyjny na USB

  • 599,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy mikrofonu AC-44

  • Płaski mikrofon do zastosowań telemedycznych, telekonferencji konferencje i nie tylko
  • Wyposażony w szeroki wzór biegunowy pasujący do pracy z wieloma osóbami
  • Mikrofon Posiada złącze USB typu C oraz wyjście liniowe 3,5 mm
  • 24-bitowy układ konwersji, wprowadzający niższy poziom szumów
  • AC-44 można podłączyć do AC-360Z, aby używać go jako mikrofonu rozszerzającego w konfiguracji Zoom Room
  • Wykończenie w kolorze czarnym

 

Ogólny opis

Mikrofon AC-44 w czarnym wykończeniu jest dostosowany do wyspecjalizowanych branż, od profesjonalnych sal konferencyjnych po zastosowania telemedyczne. Wszędzie tam, gdzie komunikacja jest kluczowa, a przestrzeń jest na wagę złota, AC-44 przyda się, aby ułatwić cyfrową komunikację głosową, robiąc to z doskonałym dźwiękiem i szerokim wzorcem biegunowym, aby objąć wszystkich zaangażowanych uczestników spotkania.

 

Szeroki zasięg dźwięku

AC-44 wykorzystuje charakterystyczną dla MXL 3-kapsułową macierz i wykorzystuje ją do stworzenia małego mikrofonu z szerokim zakresem odbioru. Matryca w połączeniu z doskonałym tłumieniem dźwięku z tyłu, sprawia, że ​​doskonale nadaje się do prowadzenia konferencji z wieloma osobami w pomieszczeniu: usłyszysz, kogo chcesz słyszeć, i unikniesz wzmacniania odgłosów tła, które wolałbyś pozostawić bez wzmocnienia.

 

Świetny dźwięk i kompaktowy rozmiar

Dzięki pasmu przenoszenia od 30 Hz do 20 kHz mikrofon wyłapuje wszystkie niuanse mowy, a o to przecież chodzi. Dzięki kompaktowym wymiarom, AC-44 jest idealnym rozwiązaniem dla każdej aplikacji o ograniczonej przestrzeni, która wymaga wysokiej jakości przechwytywania dźwięku.

 

Plug and Play

Dzięki prostemu połączeniu USB-C, AC-44 jest kompatybilny z każdym komputerem. Nie musisz pobierać dodatkowych sterowników ani oprogramowania, aby działał z Twoją konfiguracją. W zasadzie to jest już dziś standard ale miło jest o tym wspomnieć oraz mieć być tego świadomym :)

 

Wyjście liniowe

Oprócz połączeń cyfrowych mikrofon ma pomocnicze wyjście liniowe. Nie jest to przeznaczone do użytku ze słuchawkami, ale raczej głośnikami (jeśli ich potrzebujesz) lub systemami dystrybucji, takimi jak wzmacniacze słuchawkowe, aby pomieścić wiele par słuchawek.

 

Przechwytywanie dźwięku w jakości transmisji

Mikrofon przechwytuje dźwięk z częstotliwością próbkowania i rozdzielczością do 16-bit / 48 kHz, co jest standardem transmisji dla odtwarzania multimediów. Uczestnicy powinni słyszeć Cię tak wyraźnie, jak słyszeliby dźwięk dochodzący z telewizora lub komputera.

 

Funkcje specjalne

Konferencje internetowe Pro AV i UCC. W przypadku konferencji i wideokonferencji w małych salach, AC-44 jest idealnym rozwiązaniem ze względu na wyraźny odbiór dźwięku i szeroki zasięg. Proste połączenie przez USB-C sprawia, że ​​jest łatwy w użyciu z dowolnym komputerem, a jego niewielkie rozmiary sprawiają, że jest skromną instalacją dla każdej konfiguracji pokoju konferencyjnego lub pokoju telefonicznego.

 

Mikrofon do telemedycyny

AC-44 można łatwo podłączyć do wózków medycznych i zintegrować z dowolnym istniejącym systemem wózków telemedycznych, zapewniając natychmiastową poprawę zrozumiałości dźwięku i mowy.

 

Aplikacje specjalistyczne

W przypadku specjalnych zastosowań, które wymagają dokładnego rozpoznawania głosu w obudowie o ograniczonej przestrzeni, AC-44 przydaje się, ponieważ jego kompaktowa powierzchnia łatwo mieści się w ciasnych przestrzeniach, a jednocześnie zapewnia szeroki zakres odbioru dla krystalicznie czystego dźwięku.

 

Specyfikacja

Typ Mikrofon zasilany przez USB
Zasilanie Magistrala/kabel USB
Pasmo przenoszenia 30Hz – 20kHz
Częstotliwość próbkowania 48k
Kompatybilność USB USB 1.1 i 2.0
Pokrycie Konstrukcja powierzchniowa z przetwornikiem 180 stopni
Przetwornik A/D 16-bitowa Delta Sigma z THD+N - 0,01%
Wzór odbioru 180 stopni
THD -85dB
Format USB USB 2.0, złącze typu C
Wyjście analogowe Bezpośrednie zasilanie na poziomie liniowym 3,5 mm
Stosunek sygnału do szumu 91db
Głębia bitowa 24Bit
Wyjście USB Typ C
Kabel 15 cm z USB typu C na USB typu A
Rozmiar 7,62 x 6,35 x 2,54 cm

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

MXL AC-44 | Mikrofon konferencyjny na USB, Mikrofony instalacyjne, Mikrofony USB, Mikrofony i efekty wokalne, Studio i homerecording, MXL, AC-44, AC 44, AC44, AC-44 BK, AC-44 Black, AC-44 czarny