Fraud Blocker

Behringer X AIR XR16 ][ Mikser cyfrowy rack z WiFi

  • 2 457,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki
  • Oblicz_raty_duckblue

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy miksera cyfrowego rack z WiFi Behringer XR16

  • Niemiecka firma Behringer, założona w 1989 roku, specjalizuje się w produkcji sprzętu muzycznego
  • Mobilny mikser cyfrowy z ośmioma przedwzmacniaczami Midas
  • Rackowy mikser cyfrowy z 40-bitowym DSP zapewniającym szeroki zakres dynamiki
  • W pełni programowalne przedwzmacniacze z możliwością zdalnego sterowania
  • Zaawansowane przetwarzanie i routing z per-kanalowymi filtrami niskich tonów
  • 100-pasmowy analizator czasu rzeczywistego na każdym kanale
  • Cztery procesory efektów stereo z symulacjami legendarnych pogłosów studyjnych

 

Ogólny opis

Behringer - innowacje w muzyce

Behringer to niemiecka marka, która od 1989 roku nieustannie wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania w dziedzinie sprzętu muzycznego. Znana z produkcji mikserów, interfejsów audio, głośników, procesorów efektów, wzmacniaczy, syntezatorów oraz słuchawek i wzmacniaczy mocy, firma zdobyła uznanie zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. W 2007 roku Behringer został uznany za jednego z największych producentów sprzętu muzycznego na świecie, co świadczy o jego pozycji na rynku i zaufaniu, jakim obdarzają go użytkownicy.

Mobilny mikser cyfrowy dla każdego

XR16 to mikser cyfrowy rack z WiFi, który łączy w sobie zaawansowaną technologię i mobilność, oferując użytkownikom niezrównaną jakość dźwięku i elastyczność. Zaprojektowany z myślą o profesjonalistach i amatorach, XR16 jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy poszukują wysokiej klasy miksera cyfrowego zdolnego do obsługi różnorodnych wydarzeń muzycznych i aplikacji live. Dzięki kompaktowym wymiarom i możliwości montażu w racku, XR16 jest wyjątkowo przenośny i łatwy w obsłudze, co czyni go doskonałym wyborem dla zespołów muzycznych, DJ-ów oraz techników dźwięku.

Technologia X32 i jakość dźwięku

XR16 wykorzystuje technologię znanej serii mikserów X32, oferując użytkownikom nieporównywalną jakość dźwięku. Osiem przedwzmacniaczy zaprojektowanych przez Midas oraz 40-bitowy DSP zapewniają szeroki zakres dynamiki bez ryzyka przesterowania wewnętrznego i znikome opóźnienia. Przedwzmacniacze są w pełni programowalne i mogą być zdalnie sterowane z tabletu iOS lub Android, co daje niemal nieograniczoną elastyczność podczas koncertów na żywo. Dodatkowo możliwość przygotowania układu kanałów offline przed występem znacznie ułatwia pracę.

Procesowanie i routing

Zaawansowane funkcje procesowania i routingu w XR16 sprawiają, że mikser ten jest nieocenionym narzędziem dla każdego inżyniera dźwięku. Każdy kanał oferuje pełne możliwości procesowania sygnału, w tym filtry dolnoprzepustowe, bramki oraz kompleksową dynamikę (kompresja, limitowanie, ekspansja, ducking, sidechaining i więcej), a także pełnopasmowy 4-pasmowy EQ parametryczny. Mikser umożliwia również routing do czterech wyjść Aux. Dzięki wbudowanemu analizatorowi RTA (Real Time Analyzer) na każdym kanale użytkownik może dokładnie analizować zawartość częstotliwościową swoich ścieżek i precyzyjnie kształtować brzmienie.

Studio jakości efekty

XR16 dysponuje bogatym zestawem efektów studyjnej jakości. Wirtualny rack FX oferuje cztery procesory efektów stereo (8 mono), w tym opóźnienie, chorus oraz dynamikę. Silnik efektów jest na tyle mocny, że może jednocześnie obsługiwać wysokiej jakości rewerberacje stereo oraz 31-pasmowy EQ bez potrzeby dodatkowego sprzętu. Użytkownicy mogą wybierać spośród symulacji klasycznych rewerberacji studyjnych takich jak Lexicon 480L czy PCM70 oraz EMT250 czy Quantec QRS. Dzięki temu XR16 znacznie odciąża komputer podczas sesji miksowania z licznymi wtyczkami.

 

Specyfikacja Techniczna

Dane ogólne

Marka Behringer
Model XR16
Typ produktu Mikser cyfrowy rack z WiFi

Parametry wejścia/wyjścia

Kanały 16
Wejścia mikrofonowe/przedwzmacniacze 8 x XLR-1/4 combo
Wejścia linia 6 x 1/4
Inne wejścia 2 x RCA
Wyjścia główne 2 x XLR
Grupy/podbusesy 4 x XLR
Dane I/O Ethernet, wbudowany moduł Wi-Fi, 2-kanałowy USB-do-urządzenia
USB 1 x USB Typ A
Łączność komputerowa Wi-Fi, Ethernet
MIDI I/O We/Wy
Słuchawki 1 x 1/4 TRS

Parametry techniczne

Zasilanie phantom Tak
Wstawki kanałów Wewnętrzne efekty/przetwarzanie wstawek
Pasma EQ 100-pasmowy Real Time Analyzer
Efekty 4 stereofoniczne silniki efektów/modelowania w tym opóźnienie, chorus, dynamika, pogłosy Lexicon, flangery, excitery

Parametry oprogramowania

Oprogramowanie Aplikacja zdalna

Parametry fizyczne

Możliwość montowania w racku Tak
Wymiary [cm] 13.97 x 14.99 x 33.27
Waga [kg] 2.99

 

Filmy i prezentacje marki

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Behringer X AIR XR16 ][ Mikser cyfrowy rack z WiFi, Cyfrowe miksery audio, BEHRINGER