Fraud Blocker

Samson Q8 ][ Mikrofon dynamiczny

  • 292,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Ręczny mikrofon dynamiczny Q8 zapewnia wyższy poziom dokładności reprodukcji sygnału audio w aplikacjach związanych z nagłaśnianiem wokalu na żywo oraz w studiu nagrań. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia w zakresie technologii budowy mikrofonów, Q8 jest zaprojektowany w najdrobniejszych szczegółach, co przyczyniło się do uzyskania najwyższego poziomu reprodukcji dźwięków i profesjonalnych właściwości.

 

Sercem mikrofonu Q8 jest przetwornik dynamiczny zbudowany w oparciu o magnes neodymowy. Zapewnia on wysoki poziom sygnału wyjściowego oraz niską impedancję. Kapsuła ma superkardioidalną charakterystykę kierunkowości. Te właściwości sprawiają, że mikrofon Q8 może odbierać wszystkie niuanse różnego typu występów z wyjątkową klarownością i obfitością szczegółów, przy jednoczesnym zmniejszeniu podatności na sprzężenia zwrotne oraz efektywnym eliminowaniu sygnałów, które nie docierają bezpośrednio z przodu kapsuły mikrofonowej.

 

Q8 jest skonstruowany do odbioru wysokich poziomów ciśnienia akustycznego, dzięki czemu wokale live mogą brzmieć potężnie i krystalicznie czysto. Ta cecha powoduje, że Q8 jest też uniwersalnym narzędziem w studiu nagraniowym, swoistym koniem roboczym – mikrofonem, który jest doskonałym wyborem we wszystkich profesjonalnych aplikacjach.

 

Solidny uchwyt wykonany z odlewu stopu cynku zapewnia dużą wytrzymałość mikrofonu Q8 i jego sprawne działanie nawet w najbardziej wymagających warunkach. Dodatkowo model Q8 jest oferowany wraz z futerałem oraz uchwytem mikrofonowym.

 

Specyfikacja:

 

  • Znakomity mikrofon dynamiczny dla wszystkich profesjonalnych zastosowań live
  • Konstrukcja o wysokim poziomie wyjściowym i niskiej impedancji
  • Przetwornik dynamiczny z magnesem neodymowym
  • Superkardioidalna charakterystyka kierunkowości
  • Element antywstrząsowy amortyzowany wieloosiowo
  • Dołączony futerał oraz uchwyt mikrofonu