Behringer MICROMIX MX400 ][ Liniowy mikser audio

  • 165,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy miksera audio Behringer MX400

  • Ultra-kompaktowy niskoszumowy 4-kanałowy liniowy mikser audio niemieckiej firmy Behringer 
  • Najwyższa jakość dźwięku nawet przy maksymalnym poziomie wyjściowym
  • Kontrola poziomu wejściowego dla każdego kanału
  • Zaprojektowany i opracowany w Niemczech
  • Wysokiej jakości podzespoły
  • Wytrzymała konstrukcja zapewniające długotrwałe użytkowanie
  • Dołączony zasilacz

 

Ogólny opis

Pomimo bardzo kompaktowych rozmiarów 4-kanałowy mikser liniowy MICROMIX MX400 ma naprawdę duże możliwości! Zapewniając najwyższą jakość dźwięku na wszystkich poziomach wyjściowych w porównaniu z konkurencją, MX400 wyposażony jest w wyjątkowo cichy wzmacniacz operacyjny 4580 zapewniający wyjątkową jakość dźwięku — te same układy, co u znacznie większych braci.

Możliwości

Rozszerzanie możliwości mikserów o standardowych rozmiarach to miejsce, w którym MX400 działa swoją magią, na przykład gdy jest używany jako sub-mikser. Jeśli brakuje Ci dostępnych kanałów w swoim „dużym” mikserze i chcesz dodać 3 dodatkowe klawiatury do swojego miksu, po prostu podłącz je do MX400, połącz modem i połącz wyjście MX400 z pojedynczym wejściem na głównym mikserze. To tylko jeden przykład na to, jak MX400 może zwiększyć wszechstronność twojej obecnej konfiguracji — wyobraź sobie możliwości!

Mały i znakomity

MX400 to idealne rozwiązanie do miksowania wielu sygnałów na poziomie liniowym przy ograniczonym budżecie. Jasne, jest słodki jak przycisk — ale będziesz chciał go mieć ze względu na to, co wnosi do Twojego występu. A MX400 jest bardzo przystępny cenowo. Sprawdź je u dealera BEHRINGER lub złóż zamówienie online już dziś!

 

Specyfikacja techniczna

Producent Behringer
Model MX400
Typ Analog
Kanały 4
Wejścia - liniowe 4 x 1/4"
Wyjścia - Główne 1 x 1/4"
Wymiary 4,65 x 5,72 x 10,31 cm
Waga 0,43 kg

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Mikser liniowy MICROMIX MX400 BEHRINGER, Miksery, Miksery audio, powermiksery, Od ręki, Miksery analogowe stół, BEHRINGER, Naglosnienie, MICROMIX MX400 BEHRINGER, MX400, MX 400, MX-400, kompaktowy mikser audio