Fraud Blocker

Merlin P.A.F. Bridge Chrome ][ Przetwornik gitarowy

  • 420,00 zł Cena zawiera podatek VAT bez kosztów wysyłki

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy przystawki Merlin P.A.F. Bridge Chrome

  • Pasywny humbucker pod most typu PAF produkcji rodzimej firmy Merlin
  • Uniwersalny, plastyczny sound nieograniczający wyobraźni grającego
  • Uzwojenia przetwornika są utwardzane woskiem metodą próżniową, co gwarantuje najwyższą odporność przetwornika na sprzężenia mikrofonowe
  • Chromowane wykończenie obudowy
  • Impedancja wyjściowa wynosi 8,5KOhm

 

Ogólny opis

Olsztyński czarnoksiężnik Merlin

Polacy nie gęsi i swoje pickupy mają! Firma Merlin Pickups o wielooooletniej już tradycji bardzo szybko wkupiła się w łaski gitarzystów. Zapytacie "dlaczego"? A to dlatego, że ich pickupy to świetna jakość w genialnej cenie a do tego posiadają w swojej ofercie pełny wachlarz przetworników - od telecasterowych singli o genialnej artykulacji, przez mięciutkie, lejące się PAFy aż po potężne, deathmetalowe humbuckery, które przesterują nawet Twin Reverba ;) Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

 

Sweet Child of PAF

Top-topów jeśli chodzi o brzmienie, zastosowane materiały oraz precyzję wykonania. Podstawy oraz obudowy wykonane z nickel-silver (znany również jako german silver) - materiał ten jest powszechnie uznawany za najlepszy do tego typu rozwiązań.  Merlin P.A.F. są ręcznie nawijane i dwukrotnie zabezpieczane woskiem przed sprzężeniami.

 

Budowa

Merlin P.A.F. występuje w 5 wersjach - 3 z otwartymi zwojami (czarny, kremowy i zebra) oraz dwa w obudowie (chrom i złoto).

 

Brzmienie

P.A.F.y znakomicie sprawdzają się w większości gitar jednak najczęściej spotykane są Les Paulach. Jest to konstrukcja wyjątkowo uniwersalna i nie ograniczająca wyobraźni brzmieniowej gitarzysty.

 

Przydatne linki

 


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Merlin P.A.F. Bridge Chrome | Przetwornik, Przetworniki gitarowe, Części gitarowe, Gitary, wzmacniacze, Akcesoria gitarowe, Czesci gitarowe, Pickup