Fraud Blocker

QSC

QSC

Doświadcz najlepszych wrażeń dźwiękowych dzięki QSC

Chyba każdy lubi muzykę, nie ważne czy chodzi o jej granie czy słuchanie. Muzykę słyszymy wszędzie, w telewizji, w radiu, jednak aby posłuchać jej na szerszą skalę, musimy udać się na koncert lub do klubu. Aby słuchacz mógł cieszyć się wyjątkowymi wrażeniami dźwiękowymi, należy zadbać o przeróżne aspekty takie jak odpowiednia akustyka, nagłośnienie, miksery, wzmacniacze mocy i wiele innych, a odpowiedni dobór i ustawienie takiego sprzętu nie należą do łatwych. Jeśli jednak potrzebujemy szeroko pojętego sprzętu audio do klubu lub innych pomieszczeń, powinniśmy się zastanowić nad wyborem sprzętu marki QSC.

Potężny dźwięk: dziedzictwo Quiltera

Firmę tę w 1968 roku założył Patrick Howe Quilter, a rozwinięcie skrótu QSC oznacza Quilter Soiund Company. Marka ta już od początku była związana z produkcją sprzętu audio i dziś jest jedną z przodujących marek w produkcji wzmacniaczy mocy, systemów nagłośnieniowych i wielu innych. Zwłaszcza kolumny są bardzo chętnie wybierane przez klientów.

QSC przeszło długą drogę od momentu założenia w 1968 roku w małym garażu Costa Mesa. Od ręcznego budowania wzmacniaczy i sprzedawania ich z tyłu furgonetki po stanie się światowym liderem w dziedzinie audio i innowacji, zespół QSC nigdy nie poszedł na kompromis w kwestii swojego zaangażowania w zapewnienie najlepszych wrażeń dźwiękowych wykonawcom i ich publiczności. Dzisiaj, dzięki zespołom badawczo-rozwojowym, produkcyjnym, sprzedażowym, marketingowym, wsparcia i operacyjnym na wielu kontynentach, QSC nadal przesuwa granice technologii dźwięku i wzmacnia życie dzięki dźwiękowi.

Misja QSC

Ich misją jest wspieranie klientów dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dźwiękowym oraz niezrównanym szkoleniom i wsparciu, dając im pewność tworzenia niezapomnianych wrażeń dźwiękowych. Starają się stale dostarczać wysokiej jakości produkty, które są proste w użyciu, zapewniając, że zawsze pozostają o krok przed konkurencją.

Wartości QSC

Firma QSC dąży do konsekwentnego zapewniania wysokiego poziomu jakości we wszystkich swoich produktach i usługach. Ich zaangażowanie w doskonałość odzwierciedla szacunek dla klientów, partnerów biznesowych i pracowników. To zaangażowanie w ciągłe doskonalenie swojego rzemiosła zapewnia, że doświadczenie klienta jest zawsze na najwyższym poziomie, zapewniając satysfakcję z każdej transakcji.

Służba, zaangażowanie, praca zespołowa, szacunek, godność i możliwości - to kamienie węgielne QSC. Firma ceni każdą osobę za jej wyjątkowy wkład, aby stworzyć coś większego. Pracując razem z szacunkiem i zrozumieniem, starają się tworzyć lepsze rozwiązania, które naprawdę zmieniają życie klientów. Każdego dnia biorą odpowiedzialność za poszanowanie tych wartości i upewniają się, że usługi, które świadczą, będą pamiętane długo.