Fraud Blocker

Lava Music ME 2 Freeboost WH ][ Gitara elektro-akustyczna

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Kluczowe cechy gitary ME 2 Freeboost WH

  • Rewolucyjne podejście do konstrukcji gitary akustycznej
  • Gitara elektroakustyczna z dwódrożnym pickupem (mikrofon+piezzo)
  • Wbudowane efekty reverb i delay grające bezpośrednio z pudła instrumentu (bez podłączenia)
  • Idealna jako gitara podróżna
  • W całości wykonana z włókna węglowego AirSonic
  • Instrument odporny na nawet ekLava Music ME 2 Freeboost WH | Gitara elektro-akustyczna, Gitary akustyczne, Gitary 6-strunowe, Czy elektro, Ilość strun, Rodzaje korpusów, Wybrane marki, Polecamy, Gitarówka, Gitary elektro-akustycznestremalne warunki atmosferyczne (toleruje temperatury od -20 do 90 stopni Celsjusza i wilgotność od 10% do 90%)
  • Szerokość siodełka 42.9 mm

 

Ogólny opis

The future is now, old man!

W tym przypadku futurystyczny wygląd nie wprowadza użytkownika w błąd - to serio jest instrument rodem z "Powrotu do Przyszłości" ;) Korpus w całości odlewany wtryskowo z karbonu AirSonic zapewnia stabilność instrumentu o jakiej drewniane konstrukcje mogą tyko pomarzyć. Płyta wierzchnia z włókna Breathe Net Honeycomb zachowuje przy tym doskonałe właściwości akustyczne i zapewnia głębokie brzmienie.

 

Gryf

Ideą FlyNeck było zaprojektowanie i zbudowanie możliwie najwygodniejszego, intuicyjnego gryfu gitary. Strukturalna geometria FlyNeck została osiągnięta poprzez śledzenie różnych sił działających na gryf podczas zmiany pozycji. Starannie zaprojektowaliśmy profil szyi, dodając lub usuwając niezbędne materiały, aby mieć pewność, że FlyNeck będzie pasował do Twojego indywidualnego stylu gry.

 

Progi

Maszyna Plek PRO to najbardziej zaawansowany system obróbki progów gitarowych na świecie. Zaprojektowany, aby zapewnić najlepszą dostępną akcję strun, ten najnowocześniejszy proces eliminuje wszelkie potencjalne problemy z intonacją i pozwala Lava ME 2 osiągnąć zaawansowany poziom grywalności i jakości dźwięku od razu po wyjęciu z pudełka. Symulując napięcie strun, tnie progi z dokładnością do 0,01 mm. Wysoka dokładność cięcia Plek Pro pomaga LAVA ME 2 w uzyskaniu wyjątkowego brzmienia i wygody gry.

 

Z efektami bez podłączania do wzmacniacza? No pewnie, że tak!

Zupełnie nowa technologia zastosowana w przetworniku L2 pozwala wykorzystać tył gitary jako głośnik. Włącz przetwornik w dowolnym miejscu i czasie i graj swobodnie dzięki wbudowanym efektom: Reverb, Delay i Chorus, a wszystko to bez potrzeby stosowania wzmacniacza. Dodatkowo dwudrożny przetwornik pozwala na podkolorowanie efektami również zagrywek perkusyjnych/fingerstylowych.

 

Specyfikacja

Model: Freeboost
Kolor: Biały
Materiał: Jednoczęściowa, formowana wtryskowo konstrukcja z włókna węglowego AirSonic
Top: Wyjątkowo sztywny kompozyt z włókna węglowego Breathe Net Honeycomb
Technologia: FreeBoost wykorzystująca tył gitary jako głośnik
Efekty: Reverb, Delay i Chorus mogą być odtwarzane bez wzmacniacza
Podstrunnica: HPL (High-Pressure Laminate)
Progi: 18
Skala: 597 mm (23,5″)
Nut: Tusq
Nut (szerokość): 42,9 mm
Mostek: HPL (High-Pressure Laminate)
Klucze: 21:1 Aluminium
Pickup: L2 z technoogią Freeboost

 

Filmy i prezentacje produktu

 

Przydatne linki


Słowa kluczowe oznaczające produkt

Lava Music ME 2 Freeboost WH | Gitara elektro-akustyczna, Gitary akustyczne, Gitary 6-strunowe, Czy elektro, Ilość strun, Rodzaje korpusów, Wybrane marki, Polecamy, Gitarówka, Gitary elektro-akustyczne